Mure d8 mootoriga

Nii täna siis vaatasin uuesti siduri padjad üle ja tegin need korda ja siis vahetasin karpa ära ja vahetasin mõned poldid ka välja mootoris.Igatahes kui võtsin teise karpa siis puhastasin selle ära ja panin peale õhtul läksin sõitma ja voilaa ma sõitsin 2x kiiremini kui muidu(ennem sõitsin jalgrattaga umbes samakiiresti 20kmh vb)Aga õhtul läksin sõbraga sõitma ja tal oli krossikas enduro vms +se oli käikudega ja ma suutsin tal kannul sõita.Usun et 40kmh tuli ära ikka vist Big Grin Aga homme panen spido peale.Kuradima kurjaks võivad need karpad ajada Big Grin

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

 no  tubli  on .
Vasta

täna sai ostetud siis omale esipidur ka koos trossi ja korraliku linkiga.Nüüd oleks vaja vaid sidur korda saada ja korralik paugupill siis Big Grin Aga ikkagist muret tekitab se probleem kui gaasi lasen lahti siis saab nagu kütet peale sest veab ikka korralikult edasi

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

No edasi veab ka tühikäigupööretega, ei teagi, kui madalad Sul olla saavad, sest kirjutad, et sidur ikka veel ilma trossita (ai-ai) Tee sidur korda!

Tervitab Veteran.
Vasta

nii piduri sain peale pandud ja siduritrossi ostsin ka tutika 7euroga aga nüüd avastasin et link on olemas aga linkil on se ümmargune jubin puudu mis hoiab trossi kinni.Aga täna vaatasime naabriga ka võrri ja ta ütles ka et midagi on kuskil perses sest kui mul gaasi peal ei ole siis veab tohutult edasi võrr veab umbes 20kmh edasi.Sõber ütles et äkki ei lähe se asi jupp täiesti alla karpase et saab kütet peale et mingi tross lühike vms

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Sõber ütles et äkki ei lähe se asi jupp täiesti alla karpase et saab kütet peale et mingi tross lühike vms...
--------------------
No veendu siis lõpuks kas siiber liigub korralikult või ei nagu siin mitu posti tagasi juba soovitati.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(08-03-2015, 21:39 PM)Walter Kirjutas:  Sõber ütles et äkki ei lähe se asi jupp täiesti alla karpase et saab kütet peale et mingi tross lühike vms...
--------------------
No veendu siis lõpuks kas siiber liigub korralikult või ei nagu siin mitu posti tagasi juba soovitati.

vaatasin täna kui panin gaasi peale siis tõmbas ülesse selle värgi ja kui gaasi alla keerasin siis tuli se alla aga ma ei tea kui palju se asi alla peab tulema

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Siiber peab täiesti kinni minema, tühikäigu reguleerimiseks on karpal küljepeal väike viltu alt ülesse suunatud kruvi, mille keeramisega saab muuta siibri alumist asendit.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(08-03-2015, 23:16 PM)Walter Kirjutas:  Siiber peab täiesti kinni minema, tühikäigu reguleerimiseks on karpal küljepeal väike viltu alt ülesse suunatud kruvi, mille keeramisega saab muuta siibri alumist asendit.

Äitahh põhjaliku info eest,homme uurin siis

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Suured tänud walterile,sain nüüd asja toimima ilusti aga nv üritan need kruvid nii paika panna kui võimalik Smile

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Nii kuna on paar tuttavat võrri võidusõidus ja ema soovitas hakata seal võistlemas käija siis tegin kodutänavatel paar kiiremat ringi ja siis õhtu poole hakkasin kuulma mootorist et kui suurem hoog sees siis mootoris käivad nagu sekundilised pausid (mingi paar sajandiku) nagu tõmbab mootori kinni ehk siis kui tipp kiirus käes käivad väiksed jõnksud ja se ei meeldi mulle.Ning selle murega küsingi teilt nõu mida teha.Täna panin heebli ja siduritrossi ka peale ja sidur toimib,pidin siduripulka 2-3 korda lühemaks paar mm tegema et tross täpselt peale istuks Big Grin

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Kütte kättesaamisega mingi jama. Puhasta karpa ära.

Omaette nokitseja.
Vasta

ma loodan ka et selles on probleem mitte kuskil mootoris.Muidu 3päeva tagasi puhastasin karpa ära kraani all ja puhusin kõik augud läbi.Aga võibolla ei teinud korralikult 

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Säde kuskilt üle ei peksa?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Sädet küünlas ma pole nüüd paar päeva kontrollinud aga täna avastasin kui sidur peal siis traktori magneetos lööb kuskilt sädemeid välja(ei tea kust sest teip oli seal peal)Aga sõiduajal ei paistnud olevat magneetos sädemeid

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Kontaktidel nii hull sädelus vahel et või põletab kontaktid maha... Big Grin

Omaette nokitseja.
Vasta

eino mul seal teip sest mul pole seda kaant ja ükskord on juba halb kogemus koos magneetoga lume hunniku.Aga kas selles võib ka probleem olla kui näiteks kohapeal sidur oli all siis lõi sädemeid seal all (mul oli valge teip ja siis oli välkumist vms näha)

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Kohe mitte midagi ei saa aru :/ KUSkohas sul see valge teip on ?

Omaette nokitseja.
Vasta

Ärme tee siis asja keeruliseks.mingi. teipi pole olnud,ülej22nud peaks arusaadav olema ju

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Kui magneeto seest sädemeid tuleb siis arvatavasti kontaktid sädelevad, või on vanakurat tuliste silmadega sisse pugenud? Pane pill käima ja vaata mis seal kontaktide juures toimub.

Omaette nokitseja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne