Mure d8 mootoriga

nii täna vaatasin sõiduaeg siis kontakte (kontaktide vahel on selline sinine tule pilv et koguaeg põhimõtteliselt jõhkralt sädeleb)Sõber ütles et ära praegu rohkem sõida sest muidu pidid kontaktid ära kuluma vms

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Kondensaator pekkis?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(11-03-2015, 20:56 PM)Marko Kirjutas:  Kondensaator pekkis?
no mul oleks võimalik välja vahetada sest mul 1traktori magneeto on olemas aga ei oska neid vahetada ja kardan midagi tuksi ka keerata seal :d

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

(11-03-2015, 21:10 PM)Armin Kirjutas:  
(11-03-2015, 20:56 PM)Marko Kirjutas:  Kondensaator pekkis?
no mul oleks võimalik välja vahetada sest mul 1traktori magneeto on olemas aga ei oska neid vahetada ja kardan midagi tuksi ka keerata seal :d

vaheta julgelt ära...hullemaks nagunii enam minna ei saa
Vasta

Täna juhtus siis mootoriga suur probleem nimely v6tsi. Silindri ja selle pea lahti ja k6in tikkpoldid tulid pesast v2lja,ja v2ntv6ll loksus vasakule paremale ja avastasin simmerplaadi all kas laager kulunus v6i pesa sest laager loksus vabalt sees ja keerles aga homme 6ritan mootori juppideks v6tta ja teise doonoriga terve kokku saada ja homme ostan uued laagrid ja uue tihendikomplekti

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Väntvõll või natuke külgedele loksuda... arvestades probleemide jada siis 10 lk tuleb juurde...

Omaette nokitseja.
Vasta

(13-03-2015, 00:51 AM)Tsistern Kirjutas:  ... arvestades probleemide jada siis 10 lk tuleb juurde...
Aga kui püssi põõsasse ei visata, siis on poiss sügiseks mootoriga nii sina peal, et lahti võtmine ja kokkupanek käib kinnisilmi.  Wink Edu ja kannatust!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Tulevikuks on siin nii mõnelegi aabitsakrantsile, kes rolleripedenduse asemel eelistab nostalgiat ja tehnikas mitte s... ei jaga, lugemist maa ja ilm pluss natuke pealegi  Big Grin
Vasta

Täna sai siis tervele mootorile tutikad laagrid ära ostetud ja suur tihendikomplekt ja uute tikkpoltide jaoks võtsin 10eurost keermeliimi (kuradi kallis oli Big Grin )Ja siis võtsin täna mootori laiali,ühe karakteri sain kätte aga teise karakteri küljes väntvõll sest ma ei saa väikest siduri hammakat ära,ootan kuninaabrimees tuleb siis saab vast tõmmitsaid (kui ma neid kasutada ka oskaks Big Grin )

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

tõmmitsa  kasutamise  põhieeldus  on    hammakas  olev  peen  keere.  viimaseotsa  mootoritel  see keere  puudub .
 kui  osandamisega  juba  niikaugel  oled  , siis  tegelikult  saad  väntvõlli  käevahel  ka  välja  lüüa   , nii  hammika  kui  karteripoole seest  ühe  matsuga  .
  seda  juttu  on  nüüd   pisut  hilja  rääkida , kuid   kas  oli  ikka  hädavajadus   mootor  poolitada , olid  lõtkud    nii  tuntavad ?  ja  kui  olid  , siis  kas  kepsulaager tihe  ?  peaksid asjad  ju  ühelajal  õhtule  saama , enamvähem .  tähendab  jutumõte on :  mootori koostamine  on  üpriski  peenike protseduur ja  nõuaks  pisukest  vilumust .  loomulikult  töökäigus  õpib  kõigeparemini   ,  kuid  asju  emexisse    saatmise   potensiaali  on  kõvasti  kui   nõkse  ei  tea .
Vasta

Enne kui keermepolte hakkad kinni pigistama, siis peaks ettevaatlik olema, sest need on kerged purunema.
Vasta

igatahes proovisin originaal tõmmitsaga ja mul keermed kulunud aga viin naabrimehe kätte õhtul vist selle aga kuidagi saab veel seda hammakat kätte?

Muidu mul 2mootorit laiali ja 3karakterit on pliidi peal lasen emal varsti tule alla teha ja siis kui kuumad peaksid välja kukkuma laagrid?

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Nii sainväntvõlli karakterist lahti,tegutsesin nii et panin siduri hammakale selle poldi otsa (poole peale keerasin) ja siis hoitsin karakterit kinni ja haamriga paar kopsu sinna väikese sidurihammaka poldile ja lahti ta tuligi

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Karakter=karter.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Karakter=iseloomuga karter?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

No läks sassi se sõna  Big Grin igatahes ma pool päeva sõna otseses mõttes kuumutasin seda mootorit pliidl pluss veel kuumapuhuriga ja koguaeg peksin ümmarguse asjaga ja haamriga laagrit välja aga ei tulnud lõpuks käisin naabrimehe juures ta vaatas asja ülesse läks kuurialla kaks haamri pauku ja tuligi laager ära (asi oli sellest ma lõin koguaeg seda valele poole Big Grin Big Grin Big Grin )

Ja nüüd küsimus  sellega kui panen tutikad tihendid vahele siis pean mingi määrdega need kokku ka tegema et järgmine kord tuleks ilusti lahti? mul oleks tavalist õli ja hästi natuke on ka tavotti

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Asjalik naabrimees,vast oskab  nõustada ka sind,kui foorumlased alati pihta ei saa.Tubli oled ikkagi.
Vasta

(13-03-2015, 23:17 PM)Armin Kirjutas:  No läks sassi se sõna  Big Grin igatahes ma pool päeva sõna otseses mõttes kuumutasin seda mootorit pliidl pluss veel kuumapuhuriga ja koguaeg peksin ümmarguse asjaga ja haamriga laagrit välja aga ei tulnud lõpuks käisin naabrimehe juures ta vaatas asja ülesse läks kuurialla kaks haamri pauku ja tuligi laager ära (asi oli sellest ma lõin koguaeg seda valele poole Big Grin Big Grin Big Grin )

Ja nüüd küsimus  sellega kui panen tutikad tihendid vahele siis pean mingi määrdega need kokku ka tegema et järgmine kord tuleks ilusti lahti? mul oleks tavalist õli ja hästi natuke on ka tavotti

Tavott on hea, oleks veel parem kui oled kuumusekindlat silikooni.
Vasta

nii täna õhtul lisan siia pilte mis seisus mootor on olnud ja milline praegu jne.Igatahes olin asju kokku panemas väljas ja tädi tuli koos mehega külla ja ta aitas mul mitme päeva töö ära teha,nimelt tegime uued tikkpoldid (mida ma oleks osanud teha aga ei saand tikkpolte vanu välja) panime tutikad kolvirõngad peale(üks rõngas 1.50)

Igatahes ootan esmaspäeva kuna ostsin valed laagrid sidurile ja esmasp saan mootori kokku laduda ma loodan Smile

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

(14-03-2015, 20:33 PM)Armin Kirjutas:  nii täna õhtul lisan siia pilte mis seisus mootor on olnud ja milline praegu jne.Igatahes olin asju kokku panemas väljas ja tädi tuli koos mehega külla ja ta aitas mul mitme päeva töö ära teha,nimelt tegime uued tikkpoldid (mida ma oleks osanud teha aga ei saand tikkpolte vanu välja) panime tutikad kolvirõngad peale(üks rõngas 1.50)

Igatahes ootan esmaspäeva kuna ostsin valed laagrid sidurile ja esmasp saan mootori kokku laduda ma loodan Smile

Kust röngad ostsid?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne