millega keegi tegeleb?
#41

TTÜ-s mehhatroonikat õppin.
Mehhatroonika = mehaanika + arvutid + elektroonika. Big Grin
Robotex on ka veel seda eriala iseloomustav märksõna.
Vasta
#42

Raha antakse mulle puidu kuivatamise eest selles kohas. Lisaraha tuleb mobiilide/arvutitega tegelemisest ja vahel taksot mängidesBig Grin
Vasta
#43

Viimased 13 aastat plekksepp.Alustasin õpilasena,siis pleku,siis FIE-na pleku ja nüüd oma plekifirma.Taskupläskust-----plekkkatusteni.
Vasta
#44

Praegu õpin 1. kurusel Tallinna Ehituskoolis, vaba aja veedan auto kallal nokitsedes, kahjuks veel garaazi pole, seega sõltun ilmaoludest.
Vasta
#45

Tegelen praegu koolis õppimisega ja igast pahna ostu/müügiga. Mõnikord pesen autosi ka... aga egas selle eest ju miskit erilist saa.

MArek
Vasta
#46

Nagu paljud inimesed - olen IT ala valinud ja õpin Tartu Ülikoolis IT riistavara suunal.
Vaba aega ei ole. Aitan sõpru ja vanemaid talus.
Vasta
#47

Erialalt paberikoi. Magistratuur kipub ka venima, aga kus ta pääseb. Viimasel ajal püüan sättida mingit olukorda, kus saab iseendale hakata palka maksma. Varem on tegeletud ka väärismetallidega.
Vasta
#48

< Endine teie postkaste uputava reklaamipahna kujundaja, nüüdseks palju postkastisõbralikum töötu.
Oskab üle keskmise hästi sodida (ja loodab, loll, sellest ka ära elada)
Vasta
#49

Ja mina olen ametlikult töötu, aga tegelikult elatun igasugustest haltuuradest ja käin peaaegu iga päev Tartu EMEX\'is omale igasugust staffi šnillimas, et seda hiljem kasumiga edasi müüa Wink

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#50

Leiba teenin rekkale varuosi müües, hulgi siis ja hariduset TTK autoinsener, tulevikus sooviks jõuda autod konstrueerimise ja ehitamiseni.
Vasta
#51

Kodus (FIE) oma garaazi pean. Kui kundesi on teen neile tööd ja sellega ennast elatan. Kui kundesi pole siis oma asju nokin ja ikka enamuse ajast garaazis.
Vasta
#52

siin enamuse tegevusalax kas autondus...või IT...mul siis selline asi nagu kasiino...algus oli diilerina...nyyd natuke teine teema...kuigi seotud ikkagi raha...ja hasardiga
Vasta
#53

Õpin TTK\'s arhitektuuri, arhitektuuribüroos joonestaja-tehnik + juhutööd reklaamibüroole
Vasta
#54

TTK-s teedeehituserialal..1. kursusel,
Vasta
#55

Autotarkvara(tehased,edasimyyjad) Rahvusvahelises klienditoes, kohalike autofirmadega ka pidevalt kontaktis

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#56

Tsitaat:Autotarkvara(tehased,edasimyyjad)
et nagu Tectoc?
Vasta
#57

eritellimus mööbel otsast lõpuni. www.sarkop.com Ja vabal ajal teen autole puitsisu ning tegelen haltuuradega www.pristis.ee

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#58

Kui õllest ja säütsudest aiga üle jääb siis vean kaupa mööda Eesti riiki.
Vasta
#59

arstitudeng, öösiti ka intensiivraviõde

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
Vasta
#60

Õpetaja olen.Õpetan autosõitu ja veidi teooriat kah.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne