millega keegi tegeleb?

OÜ Jaotusvõrgu Rapla-Järva piirkonna OVB elektrikuna teenin leiba juba 2 aastat. Varem olin lukksepp-keevitaja mitmel pool ja vahest sai ka automaalri tööd tehtud.Vabal ajal ehitan oma transitit ja jupiteri.
Vasta

Öpin autoremondi lukksepaks kuressaare ametikoolis 2 aastat ning praktikal ja suvel (vb) AS level garaaþsis tööl

k 750, Yamaha xt350 ja vw Passat
Vasta

siin kõigil sellised tähtsad ametidRolleyes minu amet kõlab natuke vanaaegselt: traktorist, ise kutsun ennast põllumeheks...teen siis igasugu töid john deerega, suvel taimekaitsetööd (öösiti veel ei helenda), viljavedu, künd, kivikoristus (kivipekkaga), talvel siis suurfarmis mikseri ees, vean silo, sitta, heina, põhku, virtsa...mida iganes, vahest sõidan kopaga ka (valtra, manitou)
Vasta

Müügi- ja marketingijuht. Sellel postil jookseb 2. aasta.
Ravimite alal.
Hariduselt proviisor (TÜ).

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

41Degree õpib TTÜ-s tehnilist füüsikat. Ei, ma ei ole täitsa terve mõistusega, ma juba tean seda Big Grin Üks siinne foorumlane nimetabki mind aeg-ajalt minu õpingute tõttu "Nõmme tuumapommi isaks". Niisiis, kui kellelgi on reaalainetes või ka eesti keele grammatika osas vajakajäämisi, siis aitan hea meelega Smile

Ahjaa, ehitan Opelit ka veel vabal ajal. Mosse ootab paremaid päevi, hetkel.

PS: kõikidele kapo-, fbi-, kgb-, fsb- ja muudele tegelastele olgu öeldud, et mul ei ole tegelikus elus mitte mingit pistmist tuumapommiga, see oli naljaga öeldud. Ei huvita selline teema eriti Smile
Vasta

Hetkel siis nühin koolipinki gümnaasiumis ökoloogia erialal. Vabast ajast ka vabatahtlik noortejuht. Ei tööta hetkel, aga suvepoole ikka kuskil minu tagasihoidlikud sendid saavad teenitud. Peetud ametitest ei hakka rääkima, lühidalt hunt Kriimsilm ja tema 7 ametit...
Vasta

Viimased 7 aastat hinganud puidutolmu. Valmistan uksi-aknaid, mööblit jne. Veidi sai ka kunagi K-Järve Mööblikombinaadis Homagiga opereeritud (servaääristuspink), mingis X firmas veidi mööblit valmistatud ja K-Järve Metsamajandis (DOK) autoremondilukksepp ja tõstukijuht oldud.
Vasta

Võtsin endale selle riski kanda ja nüüdseks on vanade sõidukite värvimistööd ja nendega seonduv mul igapäevatööks kujunenud.
Tehtud ja teoksil olevaid töid saab vaadata-lugeda endiselt sellelt aadressilt: http://autoblogi.blogspot.com.
Vasta

häbi tunnistada kuid hetkel töötan vanametalli alal, lihttöölisena. kuid sellega kaasnevad omad võlud vahel saab praktiliselt tasuta igasugu huvitavaid asjuBig Grin

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta

kalev60 Kirjutas:häbi tunnistada kuid hetkel töötan vanametalli alal, lihttöölisena.

Tead ega see amet meest ei riku...
Ma ise automaaler Toungue
Vasta

ohjan mersu äktrost praegast,tirin sellega jöusööda tünni!!
Vasta

praegu õpin, kelleks saan, eitea.
Õhtuti tegelen oma masinatega ning saab ka tuttavatele/klubilistele liivapritsi teenust osutatud.



Vasta

TAK ja Hansabuss, bussijuht...

ei oska kielt!
Vasta

töötan karjääri tehnika peal,ehk siis frontaal laadurijuht 1,5aastat
Vasta

Käin keskkoolis 10. klassis, leiba ma veel endale ei teeni.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Töötan ise endale e. siis F.I.E. Pean talu ja kui tervis lubab, käin lisaks ehitustel.
Vasta

Gümnaasiumi viimane klass käsil. Hobikorras tsiklid ja jahindus + võrkpall. Püsivat töökohta veel ei oma.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta

Rebane TTÜs Toungue

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta

Remondin ühes väikses firmas sõiduautosid, põhiliselt askeldan mootorite ja veermike kallal.

Pole miskit uut siin ilmas.
Vasta

Meie tegeleme Õhuga .

Vallox ventilatsiooniseadmed müük ja paigaldus koos projekteerimisega .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne