automoto.ee foorumid

Täisversioon: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ajasite vanamehe voodist vihma kätte, pilte tegema.    Sad
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2416...et/378061/
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2416...et/378061/
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2416...et/378061/
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2416...et/378061/
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2416...et/378061/
Vat see Siiri  materjal on oopis teine ja paksem... kannatab isegi öösida ja tuules lehvida.  järelt ka kvaliteetsem ja kallim...     teised, pildi,l on tõmmatud aiavõrgu peale et kurikaelad ei pääseks piiluma ja 
tuul nätsutab kähku peeneks. Reklaamid ei ripu ju kaua üleval...  ( vali ülevalt reast suurused ja siis originaal ja näed materjali struktuuri)


Parimat  h2rra
(07-07-2015, 18:18 PM)diesel Kirjutas: [ -> ]te olete kiiremad kui minu näpud. ei ole kummi, no ei ole. rekka tendiga on ka ainult matertjali seos. mõlemad on pvc kangad. rekkatent kuskil 600-700 grammi ruutmeeter. paksemaid leidub ka.
reklaamikad on vist pooleteise saja kanti siis g/m2 pean silmas. ei viitsi otsida.
mul tööjuures tegeletakse ka nende tootmisega aga väga minimaalselt. parem otsige infot ikka õigetst kohtadest.
Kellel pikemas plaanis vaja,siis Biltema..presenning .jne
PS: Kurss jämedalt 1:,10
Vot seda siiri laadset katet ma otsingi  Big Grin
vabandage.
ma küll sugugi aru ei saa, mida te praegu tahate tõestada, aga olgu peale.
muretsege omale mida õigeks peate ja andke andeks, et julgesin pisut seletada ja soovitada.
no õige ka, mis ma ikka prääksun, kui asjast mõmmigi ei tea. alles veerand sajandit alal toimetanud, ega selle ajaga miskit muidugi veel taipama ei hakka.

ja üldse. pange puuriidale parem vanad eterniidid. saab sättida ilusti vee maha voolama ja muidu ka ikka katuseks mõeldud materjal.
(07-07-2015, 21:32 PM)diesel Kirjutas: [ -> ]vabandage.
ma küll sugugi aru ei saa, mida te praegu tahate tõestada, aga olgu peale.
muretsege omale mida õigeks peate ja andke andeks, et julgesin pisut seletada ja soovitada.
no õige ka, mis ma ikka prääksun, kui asjast mõmmigi ei tea. alles veerand sajandit alal toimetanud, ega selle ajaga miskit muidugi veel taipama ei hakka.

ja üldse. pange puuriidale parem vanad eterniidid. saab sättida ilusti vee maha voolama ja muidu ka ikka katuseks mõeldud materjal.

kõikse õigem ikka oleks 4 posti püsti, sarikad roovid pääle ja eterniit selle pääle naelaga kinni kõksida
sildade põletamine on paha
väga hää puuriida katus on ka vana reliin ehk rahvakeeli valesti nimetatult linoleum, tänapäevane pvc-põrandakate samuti. neid ikka visatakse suurte remontide käigus hulgim minema. Kestab kaua.
Hästi panete! Aga pakun - seapõis ja vanad vorstinahad!
(07-07-2015, 23:05 PM)kass Kirjutas: [ -> ]Hästi panete! Aga pakun - seapõis ja vanad vorstinahad!

Iga halu otsa 1 Rolleyes Rolleyes Big GrinSigadest jääb puudu.
aga rakvere tapamajast ehk saab ja võib käia valgast juurde küsida
Tsitaat:kõikse õigem ikka oleks 4 posti püsti, sarikad roovid pääle ja eterniit selle pääle naelaga kinni kõksida

Tead, sõltub kuidas on asi korraldatud. Kui vead käsikäruga või valad koormasse ja laed käsitsi, siis küll. Aga kui on miskine sisteem leiutatud, mille tõttu on tehnikaga vahetult riida juurde vaja pääseda, siis on puuriida peale eterniit tõesti parim. Kui on ilusti kaldu ja mõned kivid raskuseks peale pandud, siis hoiab riida väga ilusti kuiva, laseb puudel hingata ja kannatab tuult 30 m/s ilma, et minema lendaks või laiali pudeneks.
Miks kassi personaalteema kinni pandi?
(08-07-2015, 20:45 PM)stretch Kirjutas: [ -> ]Miks kassi personaalteema kinni pandi?

Saan aru, et küsimus ei olnud minule mõeldud, aga mõtlen kaasa... Vb profülaktika mõttes, isikukultuse tekke takistamiseks, vb polnud piisavalt traktoritest juttu (vabateema vohas küll rammusalt ju?), sammuke "kvaliteetfoorumi" suunas, keegi teeb lihtsalt oma tööd (hästi), keegi lihtsalt ei salli kasse?
Ilmselt on vastus siiski lihtne ja kõigile niigi arusaadav...
Ai pagan, mis veel meelde torkas - äkki on nii, nagu Nikolai Gogol Taras Bulbal öelda lasi : "Mina (A-M Foorum) olen sind sigitanud, mina su ka tapan?" (keegi teeb teema, keegi paneb lukku?)
Kas viimane pilt läks pihta?
(08-07-2015, 23:12 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Kas viimane pilt läks pihta?

Pihtas, põhjas! Nagu näha on, pärast kelle ja millist postitust teema lukku pandi!?
Või on mõni siinne funktsionäär Tihemetsa Sovhoostehnikumiga mingitpidi seotud?
No olen juba aastakümneid maal elanud aga ei tunne ei loomi ega linde.... Big Grin  Mis umbrohi minu heinamaal kasvab?


[Pilt: 241697714689d2_l.jpg]

[Pilt: 24169769cda021_l.jpg]

[Pilt: 24169769cda021_o.jpg]

Tänud vastajale!
väikse ekraani järgi pakuks hallkäppa.
kui kuskil suuremalt pilti näeb, siis võib muidugi arvamus muutuda.
see on üks ilus umbrohi, istuta või maja ette Big Grin
(11-07-2015, 21:10 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]see on üks ilus umbrohi, istuta või maja ette Big Grin

No on jah ilusad lilled... Smile
Kohe tuli meelde ühe vanaema jutt peale seda,kui oli saanud mesilaselt nõelata. "No on hirmsad mardikad!"  Seda siis nende lillede istutamisest maja ette... Big Grin
(11-07-2015, 18:38 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas: [ -> ]No olen juba aastakümneid maal elanud aga ei tunne ei loomi ega linde.... Big Grin  Mis umbrohi minu heinamaal kasvab?

Peaks olema "Kuradi Sõrmkäpp". Käpaline ta on, orhidee teisisõnu. Looduskaitse all. Taevaskoja kandis on ka neid, mitmeid liike isegi. Ehk keegi kes lilledega rohkem kursis, täpsustab.