Eesti töö ehk mis saab vanadest raamidest ja kes peaks Putini kutsele vastama
#21

(03-08-2016, 15:32 PM)stihl Kirjutas:  
(03-08-2016, 14:09 PM)s2si Kirjutas:   nagu klassikud on siin varem öelnud. 


Kes kandideerib end klassikuks sel alal? Peale Valdo ma ei tea siin kedagi. Tema teeb, on hull ja fanaatik ja töökas ja jõuab ka. Tulemus on näha.
Aga klassikuD???

Mina pidasin silmas ksf! kassi ja seda teema täis sirtsutamise juttu Valdo Hermese teemast. Aga vaevalt, et tema ise enda klassiku kandidatuuri üles seab, tal on ilmselt targematki teha. Aga üleüldiselt pole sellest tsitaadist ridade vahelt vaja lugeda, täitsa otse on öeldud Big Grin

(07-10-2014, 14:18 PM)kass Kirjutas:  Ja nüüd on ilus teema ilusast jalgrattast ikka ilusasti ära rikutud, ehk nagu siinsed loodusinimesed kirjutavad - täislastud elik sirtsutatud!   Sad
Vasta
#22

(07-10-2014, 14:18 PM)kass Kirjutas:  Ja nüüd on ilus teema ilusast jalgrattast ikka ilusasti ära rikutud, ehk nagu siinsed loodusinimesed kirjutavad - täislastud elik sirtsutatud!   Sad

Kaskov võib ju siin teemas ja ka teistes kohalikke halvustada ("siinsed loodusinimesed"), aga see teda ei päästa.
Venemaa on suur ja lai ja Putin on korduvalt neid tagasi kutsunud.

Ja ma endiselt ei saa aru, miks nad ei lähe....
Vasta
#23

Arvan minagi, et stihl peaks oma sõnad tagasi võtma.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

Oi saadanas, mis siin juhtunud on. Nagu Onu Bella ühes laulus laulab, siis mul on kahju, mida olen teinud. Eriti võlgnen vabandused Priidule, kelle paariaastataguse tsitaadi siia postitasin ja täiesti süüta inimese Brillandijutu keeristesse kiskusin. Lihtsalt juhtusin neid vanu Hermese teemasid lugema ja lihtsalt see lause meeldis ja arvasin, et sobiks siia ka aga ma ei mõistnud ilmselt "loodusinimeste" sügavamat tausta ja üleüldist kassiviha mõnede poolt. Igatahes, palun vabandust, ma rohkem vanu asju meelde ei tuleta, sest nagu öeldakse, et silm välja kes seda teeb ja teise silma tahaks veel alles jätta...
Vasta
#25

Tänan Teid, ksf! Stihl, et suutsite oma kirjutamistega Priidu foorumisse tagasi tuua! It's really ...Brilliant  - Eesti töö!

Pärast asjakohast vabandamist teemast kõrvale hüppamise eest ja isiklike solvamiste lõpetamist võiks kaaluda uue teema ülespanekut, sest asi on puudutanud kõiki tõsiseid vanaratta tegijaid.

Ja võib-olla on see märgiks, et vanaratta foorum vajab uut lähenemist ja tegijad värskeid mõtteid ?
Vasta
#26

(04-08-2016, 10:32 AM)O:MEGA Kirjutas:  Tänan Teid, ksf! Stihl, et suutsite oma kirjutamistega Priidu foorumisse tagasi tuua! It's really ...Brilliant  - Eesti töö!

Pärast asjakohast vabandamist teemast kõrvale hüppamise eest ja isiklike solvamiste lõpetamist võiks kaaluda uue teema ülespanekut, sest asi on puudutanud kõiki tõsiseid vanaratta tegijaid.

Ja võib-olla on see märgiks, et vanaratta foorum vajab uut lähenemist ja tegijad värskeid mõtteid ?

Värske mõte on see, et kas oma eelmise kasutajanime julged ka kirja siia panna, sa kõvataja?
Või miks üldse vahetasid?

Eelmisel aastal liitununa ja 7 postitust teinuna vast sihukest isajuttu mulle ajada ei maksa. Ja sokk teemal "kaotasin parooli" võid säästa oma vanaema miisule.
Vasta
#27

Kulla, Stihl, Sa oled õnneks idioot, me e ei pea kartma Sinu pärast ! Mine valla hooldaja juurde,tal on auto , seal saad süsti aga ole ikka tubli. <ma ei te , mis toimub , Stihl on ikka väga ... ?
Vasta
#28

lgp Stihl, esialgu te arendasite üsnagi konstruktiivselt teemat, uurides, mida nende raamidega tehakse, kuidas kroomivärgiga asi on, millel võiks tulevikus väärtust olla jne. Brillanti teemasse need otseselt ei puutunud ja oleks tõesti võinud teha uue teema sellisteks teemaarendusteks (millele ma püüdsin ka vihjata selle sirtsutamise jutuga) aga ega sellest polnud ka midagi hullu, alati saab mõni kõrgem jõud ju teema pooleks lüüa aga nüüd on asi läinud juba kuidagi labaseks, kas te ei leia? Sama ilmselt kehtib ka teiste kohta kui kusagil oli mingi varjatud torge stihli pihta, millest ehk siis mina aru ei saanud
Vasta
#29

Mis meid draivib , Priit ?
Sellest palun kirjuta !

See nõrga programmiga inimese kirjutis on mulle täitsa uus teema. Pole kogemust, Sinu ajalugu - lase tal olla- aeg parandab haavad ja tühistab lollused !!![/i]
Tule Pärnu, WEEKEND is on, ma arvan, et see poiss oli veidi purjus, 3 siidrit, üks lõuatäis viina Robertilt, ja möga
Vasta
#30

Läheb põnevaks Big Grin
Krt jälle magama ei saa...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#31

Ei maga, kahjuks põnevus viibib...
Mul on selle foorumi ülesehituse ja tüürimise suhtes ka seisukoht välja kujunenud aga suudan endale aru anda, et reeglid pole minu määrata ja käitun vastavalt.
Liiati on siin väga palju toredaid inimesi koos, kahju oleks loobuda.

PS märkasin lisaks komaveale hulgi tähevigu ka Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#32

Pipart sulle keelele!
Mine leia Viimsis pirtsakale Eesti hagijale 200 liitrit põhku!
Kus kuradi kohast ma siis veel küsin kui mitte siit?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#33

Nujah
Ma loodan, et pisike põhupall mahub pakiautomaati. Kuhugi sõitmine on välistatud.
Muide, kuskil oli värske uudis, et kassil sündisid kutsikad. Ega sina ometi asjaga seotud pole?

PS müts maha adminnide ees, et see teema siiani avatud on!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#34

Osastav kääne on ainuke, mille puhul ei saa numbrit kasutada Sad
Tähtedega sõnalõpu lisamisel loetakse number omastavas käändes olevaks.
Nii lihtne ongi...
Üks adminnidest on mul siin õues ka ka käinud, koostöö sujus hästi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#35

No ei märganudki vahepeal,et Kass on läinud palderjani tarbimiselt  üle "Kaberneeme Savionni" peale... Igaljuhul on see kõutsi sulejoone sirgusele kõvasti mõju avaldanud....  Loodame et selle märjukese varud oleksid lp. tarbija iganädalases menüüs. Big Grin
Vasta
#36

Näedsasiis, Volga ilukilpide vastu vahetatud Ballantines ajas ka minu klaviatuurile trükiveakuradi sisse, mis siis, et tarbisin temast max 200 grammi. Ajasin sassi omastava ja osastava käände. Kassile punktid osatava käände sisseviimise eest, ammu kasutusel aga legaliseerimata Smile
Aga punktide jagamisel olen endiselt võga kokkuhoidlik, seega reitingut ei saa!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#37

Tuli ka selline esmaspäeva hommikune vabandamise meeleolu peale. Tõepoolest, keegi ei ole täiuslik ja vahel tundubki , et keegi teine on idioot või kõvataja, kes on kaotanud parooli, vahetanud kasutajanime  ja  nüüd räägib seda oma vanaemale.

Vabandama paneb mind eelkõige see draivimise jutt. Esiteks , muidugi inglise keelest laen pole eriti õnnestunud, teiseks, kui sul on kerge motivatsiooni kriis, siis pole õige seda kanda üle teistele. Aga foorum selleks ongi, et tuld all hoida ja teinekord ka auru välja lasta. Alati on õnneks tasakaalustajaid - tänud  ksf! Marko ja ksf! s2si, kes mõistavad asja mõlemat poolt.

Vabandan, kuid nüüd pean oma Husqvarna tagakummi hakkama parandama, sai nädalavahetusel vist torkeaugu. See tegevus ongi kõige parem viis teada saada, mida edasi ette võtta.
Vasta
#38

Ohoo, tubli- tubli, ksf! Kass !  Pole ammu nii säravaid asju näinud... tohib küsida, millal tuleb pildil olev täisnikkel sport Lipperts tänavatele Smile Ja veel vähemalt 3 asja tulemas . Või teed Pärnu tüdrukule allhanget Smile
Vasta
#39

Kunagi elas onu, kellele ka mais meeldis...
               

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#40

Vägagi huvitava pildi on austet ksf! postitanud, seljatagant ei saa just aru aga kas pole tegu mitte Aadu endaga, kas õnnistab oma põldu kuskil 3. Riigi väljade vahel? Siit paistab kohe hakkama hargnema teema mis rattaga kõrge genosse armastas oma valdusi käia valitsemas.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne