EW president
#21

(10-10-2016, 21:54 PM)vipi666 Kirjutas:  Stihl, mis su vigastus on????

Täpselt sama, nagu 12a tagasi; ehk siis sinusuguseid poolemeelseid juure pealt maha niita. 
Sellest ka see kasutajanimi, stihl, , kui keegi pole veel aru saanud.... Cool
(loodan, et Andreas saab aru ja mõistab ja muheleb)
Vasta
#22

päris hea õliste näppude teema on see presidendi värk Toungue
Vasta
#23

(10-10-2016, 22:08 PM)stihl Kirjutas:  
(10-10-2016, 21:54 PM)vipi666 Kirjutas:  Stihl, mis su vigastus on????

Täpselt sama, nagu 12a tagasi; ehk siis sinusuguseid poolemeelseid juure pealt maha niita. 
Sellest ka see kasutajanimi, stihl, , kui keegi pole veel aru saanud.... Cool
(loodan, et Andreas saab aru ja mõistab ja muheleb)

Põhjenda, mitte ära haugu.
Poolemeelne oled sa ise, vaadates viimaseid sõnavõtte.
Kotkas ja lõvi on olnud unenägude viimased tegijad, viimased pool aastat tagasi?
Kui sa kurat ütled mulle poolemeelne, siis tule ütle näkku, mitte ära klähvi, nagu kutsikas, netihero.
Mida sa sittad viimaselajal foorumit, jälle ja jälle?
Vasta
#24

Laske nüüd natike uuel presidendil hinge ka tõmmata . Smile
Vasta
#25

(10-10-2016, 22:21 PM)vipi666 Kirjutas:  Kui sa kurat ütled mulle poolemeelne, siis tule ütle näkku, mitte ära klähvi, nagu kutsikas, netihero.
Mida sa sittad viimaselajal foorumit, jälle ja jälle?

Ütles mees, kes hetk tagasi nentis, et "Mina siin foorumis nuusutaja, midagi asjalikku pole saavutanud, millegiga pole kelkida"

Erinevalt meie uuest presidendist, kes tõesti tundub täitsa tegija inimene olevat.
Vasta
#26

Jaa,  ütlesingi,  loen ja õpin, milles probleem?
Kui sina 6 mainepunktiga ajad oksa nii laiali,  et võtad õiguse igas teemas möliseda kaasfoorumlastega,  siis tekibki õigustatud küsimus et miks ja kelleks sa ennast pead??? Miks sa seda teed,  põhjenda?! Uuena ja õpipoisina on suht jälk vaadata, kuidas vana kala laiab.
Vasta
#27

(10-10-2016, 22:39 PM)vipi666 Kirjutas:    siis tekibki õigustatud küsimus et miks ja kelleks sa ennast pead??? 

Kohvrid, nagu tavaliselt?

Big Grin
Vasta
#28

Sthil torgib peenelt kôige hellemaid kohti, tihtipeale ütleb otse välja mida paljud siin küll ehk mõtlevad kuid öelda ei julge...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#29

(10-10-2016, 22:46 PM)mlsluik Kirjutas:  Sthil torgib peenelt kôige hellemaid kohti, tihtipeale ütleb otse välja mida paljud siin küll ehk mõtlevad kuid öelda ei julge...

Ole nüid, mlsluik, ma ikka tõsimeeli arvan, et linnuke on mudeliehituses maailmameister ja tõmbab nendele california elektrikatele igast asendist ära... Cool

........

Aga tegelikult, jah, on Sul vist õigus....
Vasta
#30

Kellele sümpaatne, kellele mitte.

Mina tema seisukohti ei toeta ja sinna see sümpaatsus kadus.



http://arvamus.postimees.ee/v2/3321025/k...amise-ajal

"Meil ei jää üle muud kui lihtsalt edasi kesta, nii nagu see on praeguses maailmas kohane, olgu või mitmevärvilisena. Oht keele ja kultuuri säilimisele ei tule mõnest(kümnest) tuhandest seda keelt aktsendiga rääkivast inimesest. "
Vasta
#31

Anname Presidendile 100 päeva atra seada!
Vasta
#32

Lennundus on just väga tore.

Mudeleid on mul 1,45m 10cc nitro treener(mootori suurus sai sleppimiseks suur valitud), 2,5m Ventur purjekas, mingi hiina penost elektikas, kaks P51 0,9m ja 1,1m elektrikad, Nieuport 28 2,4m pensukas võiks peale tulla. Midagi oli vist veel.

Lennutanud olen veel mingit sõbra tehtud 3,..m POMMI mis tüüri tõukuri läbipaindumise tõttu alla sadas.
Üks vahva projekt oli Volksplane 2,7m(vist) lennuk millele sai poest leti pealt võetud kõige odavam 46cc mootorsaagsaag. Üleliigne kola rauasaega küljest ja lendama igatahes.
Ja palju erinevad asju veel

Paraplaan on tore asi, aga no las ta jääb nendele kes löditiivalisi fännavad. Mitte et ma proovida ei tahaks.
Natuke olen päris purilennukiga lennanud ja seda ka lubade saamise eesmärgil.

Täna keetsin kokku üle pika aja ühe suhkru raeketi.

Lendamist kui palju. Big Grin

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#33

(10-10-2016, 22:59 PM)stihl Kirjutas:  
(10-10-2016, 22:46 PM)mlsluik Kirjutas:  Sthil torgib peenelt kôige hellemaid kohti, tihtipeale ütleb otse välja mida paljud siin küll ehk mõtlevad kuid öelda ei julge...

Ole nüid, mlsluik, ma ikka tõsimeeli arvan, et linnuke on mudeliehituses maailmameister ja tõmbab nendele california elektrikatele igast asendist ära... Cool

........

Aga tegelikult, jah, on Sul vist õigus....

Ei oleks muidugi vaja siia vahele urgitseda, aga ei saa oma vaimustust talitseda, olen nõrk, paraku. Harti poolt tavapärane tagasihoidlikus, respect!  Cool Stihl torgib peenelt kõige hellemaid kohti - ma isiklikult jätaks vähemalt selle "peenamalt" objektiivsuse huvides ära... otse välja ütlemine on kahtlemata täpselt sõnastatud, aga mina isiklikult ei julge siin isegi mõelda enam, kohe on keegi kohal, kes korrale kutsub või sõnumi saadab. Ja irooniast ka, Stihli irooniast - pole ju ksf! Linnuke väitnud, et on ilmatasemel tegija (olnud), milleks need võrdlused igasugu Kalihvornia eletrikoperdajatega? Jah, Linnuke on hüperaktiivne postitaja, seda küll, vb on igav, vaba aega käes või lihtsalt meeldib kirjutada ja mulli ajada, see on teine teema. Aga kuidas ksf! Stihl seda ja ka muid küsimusi eelnevalt "peenelt on torkinud", see on rohkem lahkamiskunstniku, kui kirurgi töö, aga ma ei kurda! Eks meil kõigil on oma maitse ja omad lemmikud, saan aru, et suurte munadega meestele meeldivadki rohkem alfa-isased, mõnedele aga tundub neid mune  liiga palju olevat. (jätan siia lõppu kirjutamata, et pekske mind nüüd, nagu nii Te ei viitsi, vb mõni ksf! saadab küll ettheitva ps-i kasti...)
Vasta
#34

(10-10-2016, 23:17 PM)ivo86 Kirjutas:  Kellele sümpaatne, kellele mitte.

Mina tema seisukohti ei toeta ja sinna see sümpaatsus kadus.



http://arvamus.postimees.ee/v2/3321025/k...amise-ajal

"Meil ei jää üle muud kui lihtsalt edasi kesta, nii nagu see on praeguses maailmas kohane, olgu või mitmevärvilisena. Oht keele ja kultuuri säilimisele ei tule mõnest(kümnest) tuhandest seda keelt aktsendiga rääkivast inimesest. "

Eesti riik mädaneb peast, seda nii julmalt kui veel olla saab. Otsused mis tehakse ei ole enam kodanike seisukohast lähtuvalt vaid rahast, võimust ja firmade huvidest. Inimesed, nende tervis, heaolu, eluolu on jäätud kuhugile tahaplaanile või õigem oleks ütelda, et meie rahvast sõidetakse teerulliga lihtsalt üle, edasi-tagasi ikka edasi-tagasi. Võtta presidendina üles teema mingite pagulaste tervituseks ja samas rääkida kui vajalik on presidendil olla seal kus kellelgi on raske, on äärmiselt küüniline ja näitab täpselt kelle tagumenti ta nuusutab. Nuusutagu näiteks seda siin ja võtku avalikult oma seisukoht... http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=67052502

Aga kus sa sellega. Las inimesed kõngevad. Keskmise eluea pikendamine ongi riigile kahjulik tegelikult!

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#35

Ma arvan ka, et tuleks ikkagi SRÜ riikide sõbraliku perre astuda ja pobleemid saaksid hoobilt  lahendatud! Või on veel mingisuguseid häid lahendusi? Rikastelt raha ära võtta ja meditsiini suunata? Vaestelt rohkem makse välja nõuda? Seal "üleval" midagi ümber mängida, rahavoogusid mujale suunata? Laenukoormust suurendada? Äkki on valmis konkreetsid lahendusi ja vastuseid, mina toetan igal juhul, aga seda "peast mädanemise" juttu tean niigi, aga samas mingi reaalsustunne on vel säilinud. Sooviks juba mingisuguseid konkreetseid lahendusvariante! (ei viitsinud kogu viidatud juttu läbi lugeda, vb seal oli mingi konstruktiivne iva ka sees, peale emotsioonide)
Vasta
#36

(11-10-2016, 00:48 AM)kass Kirjutas:  Ma arvan ka, et tuleks ikkagi SRÜ riikide sõbraliku perre astuda ja pobleemid saaksid hoobilt  lahendatud! Või on veel mingisuguseid häid lahendusi? Rikastelt raha ära võtta ja meditsiini suunata? Vaestelt rohkem makse välja nõuda? Seal "üleval" midagi ümber mängida, rahavoogusid mujale suunata? Laenukoormust suurendada? Äkki on valmis konkreetsid lahendusi ja vastuseid, mina toetan igal juhul, aga seda "peast mädanemise" juttu tean niigi, aga samas mingi reaalsustunne on vel säilinud. Sooviks juba mingisuguseid konkreetseid lahendusvariante! (ei viitsinud kogu viidatud juttu läbi lugeda, vb seal oli mingi konstruktiivne iva ka sees, peale emotsioonide)

Alustuseks võiks vaadata kõike seda arutut raiskamist mille eest keegi ei vastuta. Eesti Raudtee või meie kurikuulsad lennufirmakesed või Eesti Energia investeeringud ka Auvere, Rail Baltic, praegune laevade tellimine, kõik need pisikesed igapäevased miljonid nagu Tallinna televisioon või mis iganes kuluhüvitised või ametkondade mõnuasjakesed, ehitiste ülemaksmine, uuesti ehitamine, üürimine, rentimine  jne, jne. Siin on tegemist miljarditega, mitte mõne miljoniga ning siis, kõige selle taustal, hävitatakse koole ja haridust, hävitatakse arstiabi, hävitatakse igasugust abi mida tavalisel inimesel vaja on ka lasteaia kohti, maapiirkondades töökohti. Olles aga selle kõigega päri, visata nina alla SRÜ riikidega pere soetamist, noh palju õnne. Reaalsus on see, et meil on vaja laiemapõhjalist valitsust, kus ei saaks tekkida omade võimuliitu. Siis oleks ehk veel mingigi lootus, seniks aga jätkab riik mädanemist ja meie kannatame.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#37

(11-10-2016, 00:33 AM)viplala Kirjutas:  ...
Nuusutagu näiteks seda siin ja võtku avalikult oma seisukoht... http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=67052502

Kui otsida, siis leiab aastatest 2008-09 sääraseid kirjutisi veel. Ajalugu on huvitav ja seda peab mäletama. Aga vähemalt on austet ksf! viidanud pädeva inimese kirjutisele, on olnud au Mare Liigeriga korduvalt kohtuda. Tööalaselt, paraku. Sad

Kui Eesti riik saab otsa kümne tuhande pagulase tõttu, siis oleme selles ise süüdi ja mitte president. Vähem paanikat ja rohkem toimetamist oma kodukandis. Suutsime üle elada paarsada tuhat venelast, saame ka pagulastest jagu, kui tahame. Aga vat tahtmist paljudel enam ei ole, lihtsam on mujale ära minna, selmet oma kodus kord majja lüüa. Sad

Samas on pealikku alati lihtsam sõimata, kui ise paremini teha. Kah inimlik. Toungue

Loodus tühja kohta ei salli. Ning seda "tühja kohta" on meil palju, kui ruutkilomeetril on < 30 inimese. Ei aita siin ei EKRE demagoogia ega SRÜsse astumine, näljased massid on liikvel.

Presidendi suhtes olen ettevaatlikult pooldaval seisukohal - kuivõrd jaksab ta inimlikule ahnusele, lollusele ja laiskusele vastu seista. Rolleyes Aga lootus sureb viimasena, kuigi siin foorumis ki pead tõstma hakanud ärapanemine ja alandamine teeb nukraks... Aga ju see siis on meie saatus: lööme üksteist mättasse, et kellegi teise jaoks vabaneks soodus pind.
Vasta
#38

(11-10-2016, 02:05 AM)viplala Kirjutas:  ...
Reaalsus on see, et meil on vaja laiemapõhjalist valitsust, kus ei saaks tekkida omade võimuliitu. Siis oleks ehk veel mingigi lootus, seniks aga jätkab riik mädanemist ja meie kannatame.

Reaalsus on see, et valima jõuavad ikka need, kellele tänane olukord on soodne ja mitte need, kel paha. Ehk iga rahvas väärib oma valitsust... Sad
Vasta
#39

(11-10-2016, 02:05 AM)viplala Kirjutas:  Alustuseks võiks vaadata kõike seda arutut raiskamist mille eest keegi ei vastuta. Eesti Raudtee või meie kurikuulsad lennufirmakesed või Eesti Energia investeeringud ka Auvere, Rail Baltic, praegune laevade tellimine, kõik need pisikesed igapäevased miljonid nagu Tallinna televisioon või mis iganes kuluhüvitised või ametkondade mõnuasjakesed, ehitiste ülemaksmine, uuesti ehitamine, üürimine, rentimine  jne, jne. Siin on tegemist miljarditega, mitte mõne miljoniga ning siis, kõige selle taustal, hävitatakse koole ja haridust, hävitatakse arstiabi, hävitatakse igasugust abi mida tavalisel inimesel vaja on ka lasteaia kohti, maapiirkondades töökohti. Olles aga selle kõigega päri, visata nina alla SRÜ riikidega pere soetamist, noh palju õnne. Reaalsus on see, et meil on vaja laiemapõhjalist valitsust, kus ei saaks tekkida omade võimuliitu. Siis oleks ehk veel mingigi lootus, seniks aga jätkab riik mädanemist ja meie kannatame.

Igaks juhuks mainin ära, et olen selle jutuga üldjoontes nõus. Aga eriti sellesse laiemapõhjalise valitsuse asjasse usku ei ole, riik on nii väike, et ... Ja see "riigi mädanemine", ise olen just ennast alati väljaõppinud pessimistiks pidanud, nüüd vanas eas pean vist enesehinnangus korrektuure tegema hakkama. Raiskamist on, seda muidugi, elu on liiga hea, on, mida raisata. Ka nõukogude korra ajal oli lollust ja raiskamist, vanemaid aegu ei mäleta. 
Tegelikult tahaks magada, üks tark mees ütles mulle täna hommikul - ära joo veini, joo viina! Eks ma õhtul proovin järgi, kas rääkis õigust. Ja vb siis öösel sekkun jällegi poliitilisse väitlusse, öökülma on ka vist oodata.
Vasta
#40

Mõeldes sellele, kuidas osad väljavalitud kandidaadid käisid Estonias valijameeste ajal rõdul USA suursaadikuga juttu ajamas, siis tegelik Eesti presidendi valimine alles käib  Ameerikas Trumpi ja Hillary vahel. Tegelik Eesti president pannakse paika novembri alguses, see Brüsseli arhitekt Kaljulaid on aseaine. Ükskõik millise ametipositsiooniga on tegemist, algab jutt sobiva kandidaadi pikaajalisest väliskogemusest, tema haridusteest välismaakoolides, tema suhetest välismaapartneritega ...  Parem tõmmaku kogu see värk endale pasapang pähe, sest meile pole enam midagi vaja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne