naljanurk 3

No puhta kuradi õrnapõielised siin koos. Huvitav kas jõuame varsti poliitkorrektse nimekirjani ka, mille üle võib nalja teha ja mille üle mitte. Minu arust võtke ja kleepige oma toa seinale selle tattnina poster ja ulguge selle all nii kuis jaksate. Minul pole tast sooja ega külma, olgu ta down,jalutu või pime. Kui on naljakas, saab mõlemast rauast.

Huvitav kas järgmine nali ka kellegi lõõtsutama võtab, on ju enamusel naised kodus...

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Leitud üks nägi kes pärast süüdi on et leib poes kallimaks läinud. Näide suurest "kliimalepest" saksamaal. Maasturid on hirmus pahad ja neid tuleb karistada lisa CO2 maksustamise näol. Suur auto, suur mootor, palju CO2, nüüd alles hakkate oma laristamise eest maksma, arvas valitus ja liiga vähe veel hakkavad maksma arvavad saksa rohelised. Aga nt Volvo xc90 ostetakse tihti( ja nüüd kindlasti rohkem) hübriidina mille tulemusena on CO2 näide midagi 30g juures ja maksa praegu ega hakka ka tulevikus maksma. Aga va VW Golfi omanik hakkab senise 140 euri asemel 300 maksma.

[Pilt: 224706_ErsteHilfebeiKlimakrise_7fAL2Dk.jpg]
Vasta

Auto summutist tulev CO2 on ka võimalik (jah, võimalik, aga võibolla mitte majanduslikult otstarbekas) välja filtreerida ja see näiteks balloonidesse panna ja seda hoopis keevitajatele müüma hakata. Cool
Vasta

Kommentaarideta. Rolleyes

[/url][Pilt: 70901099_10212382597960425_3063435730823...e=5E3246CC]



[url=https://www.facebook.com/ufi/reaction/profile/browser/?ft_ent_identifier=ZmVlZGJhY2s6MTAyMTIzODI1OTgyNDA0MzI%3D&av=100007798210248]
Vasta

(28-09-2019, 16:00 PM)nootsii Kirjutas:  ... Erste Hilfe...
Kurat, see on hea! Kui keegi soovib, võin tõlkida.
Vasta

(28-09-2019, 20:13 PM)olevtoom Kirjutas:  
(28-09-2019, 16:00 PM)nootsii Kirjutas:  ... Erste Hilfe...
Kurat, see on hea! Kui keegi soovib, võin tõlkida.

olen juba ette tänulik.
Vasta

Sügisesed rõõmud!
[Pilt: 092018-9-7-5-53-56.jpg]

Päästame maailma ehk taaskasutus
[Pilt: 24fcfdb3ad983e60a8ee595f288bac06.jpg]

Naabrid
[Pilt: ba4add9a961471f7b224bc3b66931477.jpg]

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(28-09-2019, 20:24 PM)diesel Kirjutas:  olen juba ette tänulik.

Esimene abi
kliimakriisi korral
kliimastreikivate laste vanematele!

1. Lülitada välja lastetoa küte.
2. Keerata kinni soe vesi dushis.
3. Lülitada välja lastetoa elekter.
4. Viia prügimäele mobiiltelefoni laadija.
5. Muuta ära WiFi parool.
6. Lõpetada kõik laste autoga vedamised.
7. Vähendada taskuraha 20 %.
8. Viia prügimäele laste kunstmaterjalist riided.
9. Tuua laste jaoks välja vanaema shikid täisvillased riided.
10. Hakata andma looduslähedast toortoitu.

... ja muidugi ei ole kellelgi 17-aastaselt tarvis autot juhtida...

Iga ülaltoodud punkt vähendab CO2 õhkupaiskamist.
Vasta

Üldiselt vist kõik on väga naljakas, ma ei viitsi küll otseselt uurida.... Jah, naljad on naljakad ja jagunevad mitmeti - lollid naljad, nilbed naljad, rumalad naljad, julmad naljad, kassi naljad   , kus te, tolerastid, siis olite, kui kassi nalju uhmerdati - siis ei olnud naljakas? Nüüd on neegrinaljad, puudega inimeste naljad jms, viplalanaljad - kõik on väga humoorikas ja vaffa? FOPO ka leiab, et pole vaja midagi kustutada, enne, kui kassi pilte pole lisatud?!
Saan aru, inimestel on erinev valulävi, huumorisoon ja tolerants, võite naerda, nii et piisad püksis oma taseme naljade üle, aga milleks postitada neid nn "Auto-Moto" (Jama moto) foorumisse? Kas youtoube naljad on juba otsas või pole enam rasketehnikast midagi lisada ( Marko, võta nüüd rahusteid vms, ära hakka mind sinna saatma kuhu ma nagu nii ei lähe!)
Jah, sellist foorumit te tahtsitegi ja saite ka, edasi läheb veel paremaks! Ähh - ähh, ähhhh, pagan, pean ka vetsu minema juba, nii naljakas....
Vasta

(28-09-2019, 21:23 PM)olevtoom Kirjutas:  Esimene abi
kliimakriisi korral
kliimastreikivate laste vanematele! ...

Siis me jõuame umbes 40 a tagusesse aega, kui me ise veel uued olime ja 16a tüdrukud juba sünnitasid, aga ei tegelenud mittesihipärase tegevuse otsimisega ... Cool
Vasta

(28-09-2019, 21:53 PM)kass Kirjutas:  Jah, sellist foorumit te tahtsitegi ja saite ka, edasi läheb veel paremaks! Ähh - ähh, ähhhh, pagan,
http://forum.planet.ee/ 
Kas sama saatus?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(28-09-2019, 22:45 PM)aavu Kirjutas:  
(07-10-2014, 11:04 AM)kass Kirjutas:  [quote='kass' pid='484824' dateline='1569696839']

Jah, sellist foorumit te tahtsitegi ja saite ka, edasi läheb veel paremaks! Ähh - ähh, ähhhh, pagan,
http://forum.planet.ee/ 
Kas sama saatus?

Vaata, Aavu, ma ei tea, mis foorum see planeedi oma on ja ma ei tahagi teada, selle foorumi kohta tegin kunagi teema - kuhu lähed... Endine foorumist liiga vara lahkunud ksf! Dad andis küllaltki objektiivse kokkuvõtva vastuse, läheb sinna, kuhu lgp! ksf! Marko mind korduvalt saatnud on!
Mina enam selle foorumi suunavalikut ei määra, sellest ajast, kui "noored, tattnokkadest tegijad" ja "vanad peerukottidest olijad" (on ju naljakas!?) õpetasid minu leebe kriitika peale, et mul oleks parem siit foorumist tallad teha või siis postitada endale sobivaid postitusi ise, et mul oleks, mida lugeda, mitte iriseda teiste kallal valede postituste pärast...
"Brobleem" on selles, et mõned liiga suurte munadega ksf!-d arvavad, et nemad teavad, kuidas on ja kuidas peab, nad ei kõhkle seda ka teistele, rumalamatele ja puudulikumatele selgitamast ja neid pidevalt õigele teele suunamast! Arvan, et murrangulistel aegadel olid just sellised enesekindlad kaasmaalased need, kes koostasid teatud turismireisi nimekirju kaugele maale saatmiseks ja 1944-l aastal Kalevi-Liival "relvavendadega" veidi koostööd tegid.
Iga ühe jaoks on eetika piir ja "punane joon/niit" eri kohas ja mina ei ole mees, kes siin teisi õpetama hakkab, kuidas on ja kuidas peab, selleks on siin enesekindlaid tegelasi piisavalt ja ka FOPO tegelane peaks olema, kes ehitusteemade vahel ebasobivaid postitusi kustutab! Ühtlasi kasutan meeldivat juhust, et kustutada Viplalale antud +1 selle eest, et ta käskis mul vait jääda ja magama minna, arvan, et see ei ole enam seda jama väärt!
Vasta

(28-09-2019, 23:40 PM)kass Kirjutas:  Ühtlasi kasutan meeldivat juhust, et kustutada Viplalale antud +1 selle eest, et ta käskis mul vait jääda ja magama minna, arvan, et see ei ole enam seda jama väärt!
Smile  Ma olen siiralt üllatunud ja meelitatud, et sa mind endiselt pea igas postituses meeles pead. Ja muide, ma olen ka endiselt seda meelt, et foorum on just nende nägu kes seal figureerivad ja sinna omanäolise panuse annavad, ning samas ma ootan sind pikkisilmi siia tagasi, tegelikult isegi natuke igatsen, kuigi sa mulle närvidele käid vahel, sest ideaalne näojoon koosneb eriskummalistest tükikestest milleks oleme me kõik koos ja igaüks eraldi. Muide, ma olen ka natuke mures su pärast, sest peale su eemale tõmbumist on su meel kuidagi kreftiseks läinud. Tule tagasi. Viskame naljateemas paar nalja, reedeti tõmbame tati viltu ja elu nagu lill, mis seal tühja solvuda aganate peale. Aga selle eest et sa minult oma +1 eemaldad, annan ma sulle ühe plussi juurde ja seda ei saa sina kustutada Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Tundub, et kass on läbi hammustanud selle, mida paljud inimesed ei suuda: foorumisse postitamine ei ole kohustus vaid võimalus.
Mina unistan jätkuvalt ajast, kui automoto foorumi naljanurgas on automoto teemalised naljad, ainult.
Juba ainuüksi suhtumine "minu sõbrad foorumist ise internetti kasutada ei oska, kopeerin neile kõik mis vähegi muigama ajab" võiks kandideerida kurva huumori preemiale.
Aga kes head huumorit tahab, jummel-jummel, lugege rehvide teemat https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=62926 - tundub et kari täiskasvanuid võistlevad palehigis, kes suudab endast kõige lollima mulje jätta.
Vasta

Vahepeal tõesti kuluks ära ka autoteemaline nali:

Neeger ja mehhiklane sõidavad autoga. Kes autot juhib? Politseinik. Big Grin
Vasta

(28-09-2019, 23:40 PM)kass Kirjutas:  [quote pid='484826' dateline='1569699944']
"Brobleem" on selles, et mõned liiga suurte munadega ksf!-d arvavad, et nemad teavad, kuidas on ja kuidas peab, nad ei kõhkle seda ka teistele, rumalamatele ja puudulikumatele selgitamast ja neid pidevalt õigele teele suunamast! Arvan, et murrangulistel aegadel olid just sellised enesekindlad kaasmaalased need, kes koostasid teatud turismireisi nimekirju kaugele maale saatmiseks ja 1944-l aastal Kalevi-Liival "relvavendadega" veidi koostööd tegid.

[/quote]
 Minule meenutab praegune olukord pigem nunnut varianti "Ideaalmaastikust". Elik tuleb noor aktivist, mitte palju vanem kui too rootsi tüdruk. Ning hakkab vanu pässe õpetama, kuidas asjad käivad. Enne sõda oleks Kukemere taoline välja naerdud, peale sõda ei naernud, veel vähem ülbitsenud enam keegi.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

(29-09-2019, 10:49 AM)karlarnold Kirjutas:  ...Mina unistan jätkuvalt ajast, kui automoto foorumi naljanurgas on automoto teemalised naljad, ainult.

Selline foorum on nagu ideaalne gaas. Ettekujutatav, kuid reaalsuses mitteeksisteeriv. Sama lugu on teisteski foorumites. Mis on, ütleme näituseks, saksa magnetofonifoorumi pikalt kõige populaarsem teema? "AUTOS die einem nicht jeden Tag über den Weg laufen" Wink
 
(29-09-2019, 10:49 AM)karlarnold Kirjutas:  Juba ainuüksi suhtumine "minu sõbrad foorumist ise internetti kasutada ei oska, kopeerin neile kõik mis vähegi muigama ajab" võiks kandideerida kurva huumori preemiale.

Mina selles küll midagi halba ei leia. Kuivõrd mul ei ole sisse harjunud kommet terve internet igal hommikul uute asjade suhtes üle vaadata, on vahel kasulik, kui midagi kandikul ette tuuakse.
Vasta

Midagi poliitkorrektset siis:
[Pilt: 42BF817B00000578-4737162-image-a-18_1501184357332.jpg]

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

   
Vasta

(28-09-2019, 21:53 PM)kass Kirjutas:   Marko, võta nüüd rahusteid vms, ära hakka mind sinna saatma kuhu ma nagu nii ei lähe!)

Kallis kass, sa mäletad ainult halba. Kui ma teist korda küsisin jalgrattapedaali vasakkeerme kohta, siis tuli kiirelt norimine, et see juba oli. Seda, et ma adminnilt avalikult küsisin, kas igapäevaste kassinaljade järgi keegi valvab, sa paraku ei mäleta. Igatahes ootan minagi sind siia tagasi. Ideaalset foorumit, nagu keegi tark inimene eespool kirjutas, pole paraku olemas. Aga meil on alati võimalus seda ideaali poole suunata. Rusikas taskus nurgas konutamine siin paraku ei tööta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne