aegumatud ütlemised
#61

(27-08-2023, 09:50 AM)Meelis2 Kirjutas:  Kuna suguvõsas eesti erinevates osades ka mõned veendunud ekrelased siis neil on ilmselt ülalt-alla antud suunised mida nad jagavad täiesti süüdimatult ja avalikult: Oodata ära vene vägede poolne Eesti vallutamine, rinde lähenedes varjuda kuna vene sõdur ju ei tea et nad ekrest on ja siis hävitavad nad kõik liberid ja geid- alates refist, eesti200, sotsid ja erilise reeturlikkuse tõttu isamaa. Tähendab plaaniks on hävitada ca 70 % eesti rahvast?
Ma ei üritagi üldistada et kõik ühe erakonna liikmed sellised on aga vaadates kuidas neid hommikust õhtuni üles köetakse siis tekib küsimus millal mõnel lolliksjoonud ullikesel katus sõitma hakkab?
Automaksu teema.. ja kommentaar 947.
Vasta
#62

Ilusti öeldud kliimapagulaste kohta, pärit LHV foorumist :
... ei arva, et me peaksime kliimapagulased avasüli vastu võtma. Rääkigu arbuusid mida tahes. Teil on oma lapike, meil oma. Nautiste heldet aega kus saite 4 saaki aastas (vs. eesti 1 kui sedagi), nüüd enam nii hea ei ole. fekaal päev, siilike. Pole midagi parata. Kliima leebub ja ehitate oma tsivilisatsiooni jälle üles. Meie siin nokitseme tasapisi omamoodi, kirume s..ta suusailma ja valitsust ja elame ka kuidagiviisi ära. Ilma teieta. Aitäh ja nägemist.
Vasta
#63

Kuldsed sõnad KF Marko sulest.
Teemasse ka - elu peaks niimoodi elama, et saaks ikka oma telefoninumbri kuulutusse panna.
Vasta
#64

(24-12-2023, 00:18 AM)Lauri_L Kirjutas:  ...

Samas tuleb tunnistada, et kui aeg tagant ei sunni, siis rulli ja pintsliga vaikselt nokitseda on täitsa nauditav. Veel enam kui teed iseendale Rolleyes
Vasta
#65

(30-01-2024, 12:30 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Läheb teemast välja aga siiski õigustatud küsimus kellele peaks Eesti ja eestluse säilimine kõige enam korda minema?
Eks ikka kõige vaesemale osale rahvast, nemad ju jäävad siia eestlust säilitama kui madinaks peaks minema ja rikkam kiht jälle paatidega üle mere purjetab. Ajalugu peab teadme.

Pärineb automaksuteemast.
Vasta
#66

Olen tähedanud ,et kui midagi kohe külge ei monteeri siis hiljem see muutub nähtamatuks. /Ksf Assere
Vasta
#67

Abikaasa on õpetaja ja jagas kolleegi vastust.

Situatsioon: 
õpilase arenguvestlus koos lapsevanemaga. Lapsevanem küsib õpetaja mobiiltelefoni numbrit. Õpetaja keeldub andmast.
Lapsevanem: "Mis siis kui midagi juhtub!?"
Õpetaja: "Kui midagi juhtub, siis helistage 112, mitte minule."
.....Burn... Big Grin
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne