Tööriistadest

(18-02-2013, 10:05 AM)tito Kirjutas:  
(16-02-2013, 15:17 PM)Maamees Kirjutas:  Ei ole ise WD40 fänn kunagi eriti olnud, minu lemmik Valvoline Multispray 1299WD, toimib nagu oluliselt paremini, hää lõhn kauba peale Big Grin
Ei ei, kui Sul pole WD40 töötoas riiulil ,siis pole Sind olemas!Big Grin
Olen Maamehega nõus:WD40 asetaksin viimasele kohale.
Vasta

http://www.popularmechanics.com/cars/how...lubricants

Tsitaat:Despite the final tally, WD-40 is not a complete zero. What it lacks in job-specific excellence it makes up for with across-the-board flexibility. In addition to being serviceable in a wide range of tasks (Bob Cornwell uses it to drive moisture from the electrical connectors between trucks and trailers), it is also good at cleaning (Jacques Gordon confirms that it's aces at removing bumper stickers). But its best ability may be discouraging rust. After all, it was first used in the 1950s to prevent corrosion on the Atlas missile. If it's good enough for an ICBM, it's good enough for those garden shears.
Ühesõnaga loodi WD40 roostetamise vastase ainena ja selleks sobib ta kõige paremini.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

Sellesmõttes on rikastel omad seadused. Kiire kuugelgamine andis mulle jälle enesekindlust, see Valvoline multisprey 400ml maksab 7,75 ja wd40 mille purk 450ml 6,63
Koonerdamine on kokkuhoid, selle 2/3 kallima tootega ei saa 2/3 paremat asja!
Vasta

Eks nende hindadega on ka nagu on, kõike ei pea jaehinnaga ka ju ostma Rolleyes Ei kulu seda õnneks ka palju.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Mina olen ka nõus, et WD40 ei ole hetkel enam nii hea vahend roostes asjade leotamiseks, kui varem, seda siis võrredes nt Valvoline või veel mõne muu vahendiga. Aastaid tagasi oli ta küll vaat et üks parimaid, mis Otepää kandis saada oli.
Hinnavahest, ta võib ju odavam olla, aga kui sul ikka on reaalselt asjad, mis lahti ei tule, siis mis sa sellest WD40-st sinna ikka vusistad, kui tolku pole.
Eelmine nädal ostsin prooviks mingit uut Motip-i oma. T-40 rooli sain lahti, aga hetkel ei julge öelda, et just sellest uuest vahendist abi oli, kuna olin nädala jooksul ka teiste asjadega seda eelnevalt leotanud.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

No ma vana Kevameri müügimehena olen jäänud spetsiaalõlide korral kindlaks firmale Kent
[Pilt: 84380.jpg]
Antud toode on väga hea "ronimis" omadusega + ta sisaldab grafiiti mingil määral, et peaks pm olema lahti keeramine ka hõlpsam. Hinnalt kindlasti kalleim mida Eestis osta saab Smile
Kuid nagu ikka ei ole ka Kenti valik täiuslik, on millegi pärast nii :kui tahan kere/klaasi liimida võtan Teroson ´i, ketiõli on Valvoline, vasemääre Bardahl, jne. jne.
Aga WD40 on mul majapidamises olemas ja on odavaim löga mida "kuhu iganes kohta" lödistada! Cool
Vasta

(18-02-2013, 14:23 PM)tito Kirjutas:  ...
Aga WD40 on mul majapidamises olemas ja on odavaim löga mida "kuhu iganes kohta" lödistada! Cool

Nii ta olema kipub - igasse kuuri/autosse/suvilasse ju erivahendite ladu ei tekita. Aga purk neliveedeed päästab tihti hädast välja.
Vasta

(18-02-2013, 14:23 PM)tito Kirjutas:  No ma vana Kevameri müügimehena olen jäänud spetsiaalõlide korral kindlaks firmale Kent
[Pilt: 84380.jpg]
Antud toode on väga hea "ronimis" omadusega + ta sisaldab grafiiti mingil määral, et peaks pm olema lahti keeramine ka hõlpsam. Hinnalt kindlasti kalleim mida Eestis osta saab Smile
Kuid nagu ikka ei ole ka Kenti valik täiuslik, on millegi pärast nii :kui tahan kere/klaasi liimida võtan Teroson ´i, ketiõli on Valvoline, vasemääre Bardahl, jne. jne.
Aga WD40 on mul majapidamises olemas ja on odavaim löga mida "kuhu iganes kohta" lödistada! Cool

Mul on ka purk seda Kent vahendit riiulis täitsa olemas. Samuti ka WD40 on olemas, ja tõesti, nagu sa ütlesid sobib igale poole, kasvõi uksehingede määrimiseks sobib ideaalselt.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

WD40 sobib hästi täpselt üheks asjaks - ballistilise raketi konserveerimine niiskes raketišahtis. Kõigiks muudes rakendusteks on paremaid ja valdavalt ka odavamaid alternatiive.

Aga kui mul oleks ütleme näiteks selline situatsioon, et raketihoidla ukse lukk on veidi roostes ja võti ei keera ning lähimas Statoilis müüakse ainult WD40 ning rakett on kohe päris kindlasti vaja täna enne tööpäeva lõppu lendu saata, siis ei kõhkleks sellega proovimast - ega ta midagi halvemaks ka ei tee.
Vasta

teen reklaami ka veidi. nimelt eelpool viidatet kent on üks väägadema hää asi. siis mitte niivõrd konkreetne toode vaid läbi kogu tootevaliku kipub kaup ülihää olema. aga pagan kallis on ka ja lihtsurelikul eriti osta ei õnnestu kahjuks. peab ikke peris jäme töökoda taga olema, et maaletooja jutule võtaks. kes aga kuskilt ligipääsu omab, siis soojalt soovitan.
Vasta

(16-02-2013, 15:14 PM)aavu Kirjutas:  
(16-02-2013, 12:27 PM)Tift Kirjutas:  pärast kuivamist wd-40 sorts peale ja mõni aeg võti jälle teeb koostööd.

See WD-40. Mis otstarve tal tegelikult on? Seni olen teda pidanud odavaks ja tarbetuks. Sest: 1. roostes kohti võtab sitasti lahti; 2. määrimisomadused on minu arust kehvavõitu, nimelt kuivab kähku ja varsti pole enam mingit määrimist. No näpitsate määrimiseks ehk kõlbab.
Omab keegi teistsugust kogemust?
Minu arust on tegu deodorandiga lukkseppadele ja teistele asjalikele metallitöölistele...Naised tunnevad seda lõhna hästi ja nii mõnigi on "liimile läinud" Toungue maiasmokad.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

WD sobib kasutamiseks ka käivitusaerosooli asemel...

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(21-02-2013, 16:54 PM)Aspelund Kirjutas:  WD sobib kasutamiseks ka käivitusaerosooli asemel...
Kas diislile?

/Probleemiga tuleb tegeleda kohe!/
Vasta

stardiabiks proovige eetri asemel parem brake cleanerit, süttib hästi ja põleb pehmelt.
Vasta

(21-02-2013, 01:13 AM)Jesper Kirjutas:  WD40 sobib hästi täpselt üheks asjaks - ballistilise raketi konserveerimine niiskes raketišahtis. Kõigiks muudes rakendusteks on paremaid ja valdavalt ka odavamaid alternatiive.

Aga kui mul oleks ütleme näiteks selline situatsioon, et raketihoidla ukse lukk on veidi roostes ja võti ei keera ning lähimas Statoilis müüakse ainult WD40 ning rakett on kohe päris kindlasti vaja täna enne tööpäeva lõppu lendu saata, siis ei kõhkleks sellega proovimast - ega ta midagi halvemaks ka ei tee.



No vene sõjaväes olid rakettide jaoks muud strateegilised tooted,nendega konserveeriti peaaegu kõike- kahurimääre ja tavott , kahurimääret olen konservandina näinud isegi jalaväelabidate puuvarte peal

Piiritust kasutati muidugi kontaktide puhastamiseks (tegelikult joodi ära)

Aga raketshahtidel selliseid roostetavaid lukke polnud, see jutt on

Ameerika Hääle õõnestustegevus , provokaatorite kuulujutud

Ja vene sõjaväes polnudki lukke vaja-seal oli peamine plastiliinist pitsat - nagunii varastati seal olevad asjad varem või hiljem ära ning vahetati vino-vododtsnaja produktide vastu
Vasta

Teen mölale otsa ja küsin ka vahelduseks midagi.
Nimelt on vaja soetada üks korralik kuus.kant võtmete ja torxide komplekt.
Mida ja kust osta?

Mingeid "kodukastajale" riistu ei taha - ma pole nii rikas, et saasta osta.
Viimase "profi komplekti" ostsin 3a tagasi - täna nendin fakti - 1 võti on kadunud, 6 on katki läinud.....

Kes müüb? Mis müüb?
Kas asi on väärt???

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta

Soovitan külastada würth poodi - seal on olemas täpselt selline komplekt nagu sul vaja. (hinna klass on umbes 90-120 euri, kõik oleneb allahindlus protsendist) (Kas eraisikutele enam lihtsalt müüjakse? jään vastuse võlgu)

Ei viitsi kataloogi lappama hakata - võin enda komplektist pilti teha, kui tahad näha millest mina räägin.

Mina kasutan 3/8 tolli komplekti - komplektis olev võti on lihtsalt natuke väiksem (suurem tõenäosus mitte otsikuid lõhkuda) aga saab otsikuid külge panna ka 1/2 tolli mõõtudes võtmele.

Kvaliteet on 5+. Garantii on pikk. Kui mõistusega võtmeid kasutada siis ei lähe katki neist ka mitte ükski (alati on võimalik kõike valede töö võtetega lõhkuda)

Tegelikult, kui hakkad isegi otsima korralikku komplekti kuskilt teisest kohast - siis ise otsisin aasta tagasi sama moodi nagu lollakas - nentisin fakti, et normaalseid tööriistu ei suuda lõuna-eestis keegi muu pakkuda, kui würth. (ei tee reklaami, nendin fakti)

Olen ise ka läinud selle moto peale välja, et ei ole nii rikas, et osta odavat/hiina saasta.

Kvaliteet võtmega on ikka hea tööd teha!! Cool

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta

Tartus Sepa keskusse juures Servemetist on ka saanud ikka häid võtmeid. Tõsi, ühtegi komplekti pole ostnud, aga teinekord ühekaupa küll ja on kannatanud ka toru järgi panna, et asja lahti saaks.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Tegelikult olen huvitatud just "L" tähe kujulistest võtmetest. Poole tollise käristi otsa käivate võtmete komplekt on olemas.

Oluline on ka, et võtmed oleks võimalikult pikad - kas Würthil on ka pikkasid müügil?

Würthist saan osta küll, see pole probleemiks (eraisikud jahh juba pikka aega ei saa)...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta

On ikka Wink

Kõige parem on minna kohapeale ja kiusata müüjat. Müüja peab ka palga välja teenima. Big GrinBig Grin

Või siis kataloogist lehitsema. Rolleyes

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne