automoto.ee foorumid

Täisversioon: MURUTRAKTORID- ostuabi, hooldus, remont...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
(17-09-2023, 17:05 PM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]Mul mure Hecht muruniidukiga...
Ise tellisin küll lumepuhurile juppe, tootja hecht, metsakaupmehe poest. 
https://metsakaupmees.ee/   Rolleyes
(17-09-2023, 17:05 PM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]Mul mure Hecht muruniidukiga. Masin igati aus ja töötab korralikult, aga juhtus selline idiootlik asi, et õhupuhasti kate lendas pealt ja usin niidumees laskis teraga sellest üle. Lappida ei ole seal enam midagi, vaja on uut katet. Ja on Eestis olemas selline Hechti edasimüüja, nagu Clientisking. Pöördusin nende poole abi saamiseks. 15.juulil pöördusin. Tänase päevani ei ole nad suutnud seda juppi hankida, põhjendades seda Tšehhi varuosade laos toimunud tulekahjuga.  Muruniiduk on Hecht 5511, Mootor 144ccm, Hechti enda mootor, CE SN 202000859. Varuosakataloog näitab, et kogu õhupuhasti tervikuna on koodiga 540021079. Tegelikult ei olegi vaja kogu korpust, ainult ülemist osa on vaja, aga joonisel on küll näidatud alumine korpus ja õhufilter eraldi (540021078 ja 5400210781), ülemist korpusepoolt eraldi ei ole. Töö tegemist see puuduv detail otseselt ei sega, õhupuhasti element on praegu fikseeritud kaabliklambriga. Kas on kellelgi äkki selline mootor vedelemas, millelt saaks puuduva detaili? Või suudab keegi selle detaili hankida?
Kas see ei võiks sama asi olla ? Rakvere ja Peterburi tee poes reaalselt koha peal olemas. Saad äkki lisa pilte küsida

https://www.stokker.ee/ohufiltri-korpus-mmp150-51-scheppach-c-5911247053-schep?searchId=19165292

CIK vastas ka mu jupipalvele, et tšehhi laos pole  Big Grin ja enne novembrit ei saa. 
Metsakaupmehe poes olen käinud, sealt saab väga piiratud valiku osi, neil vaid mõned üksikud mudelid müügil, teiste osade kohta laiutati käsi: ei tea ...
(18-09-2023, 21:10 PM)Mart69x Kirjutas: [ -> ]Kas see ei võiks sama asi olla ? Rakvere ja Peterburi tee poes reaalselt koha peal olemas. Saad äkki lisa pilte küsida

https://www.stokker.ee/ohufiltri-korpus-mmp150-51-scheppach-c-5911247053-schep?searchId=19165292

Tänan info eest. Tundub üsna sarnane, uurin ja võrdlen täpsemalt.
(18-09-2023, 22:49 PM)honkomees Kirjutas: [ -> ]CIK vastas ka mu jupipalvele, et tšehhi laos pole  Big Grin ja enne novembrit ei saa. 
Metsakaupmehe poes olen käinud, sealt saab väga piiratud valiku osi, neil vaid mõned üksikud mudelid müügil, teiste osade kohta laiutati käsi: ei tea ...

Palun võtta sõna neil, kes on kunagi reaalselt CIKist ühe varuosa saanud. Mina ei ole igatahes. Tuuakse järjest igasugu jaburaid vabandusi ning välditakse varuosadega majandamist nagu tuld.
(19-09-2023, 13:07 PM)isandpauk Kirjutas: [ -> ]
(18-09-2023, 22:49 PM)honkomees Kirjutas: [ -> ]CIK vastas ka mu jupipalvele, et tšehhi laos pole  Big Grin ja enne novembrit ei saa. 
Metsakaupmehe poes olen käinud, sealt saab väga piiratud valiku osi, neil vaid mõned üksikud mudelid müügil, teiste osade kohta laiutati käsi: ei tea ...

Palun võtta sõna neil, kes on kunagi reaalselt CIKist ühe varuosa saanud. Mina ei ole igatahes. Tuuakse järjest igasugu jaburaid vabandusi ning välditakse varuosadega majandamist nagu tuld.
Varasemalt korduvalt tellinud, üle nädala pole kunagi läinud. Alati saadetud kataloog ka, et ma õiget juppi ikka küsiks. Nüüd pole paar aastat vajadust olnud seega hetkeseisu ei tea.
Ka mina olen varasemalt CIK-st korduvalt saanud samamoodi kataloogi ja 7-10 päevaga osa postkasti.
Edit eelmine aasta viimane kord
(18-09-2023, 21:10 PM)Mart69x Kirjutas: [ -> ]
(17-09-2023, 17:05 PM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]Mul mure Hecht muruniidukiga.
Kas see ei võiks sama asi olla ? Rakvere ja Peterburi tee poes reaalselt koha peal olemas. Saad äkki lisa pilte küsida

https://www.stokker.ee/ohufiltri-korpus-mmp150-51-scheppach-c-5911247053-schep?searchId=19165292

Tänaseks päevaks on selgunud, et reaalselt neil seda korpust ikkagi ei ole. Otsiti pikalt ja aeti nädal aega udu. Nüüd lubati 5. oktoobril, kuid hetkel see ei ole veel kindel
Mina olen CIKi kohale läinud ja KOHE omale Hechti varuosa elik veotähiku saanud. Rohkem pole nende aastate ja paljude töötundide jooksul kummalgi Hechti margipõhiseid osi vaja läinud! Kusjuures Punase uulitsa laotegelane oli ka täitsa OK tüüp. 
Latid ja ketid ja terad ja tamiili võtan enamasti Hiiult Oregoni poest Big Grin Seal oli viimati miski uuem asjalik tüüp letitaga kes polnudki tavapärase vingus olemisega, täitsa tore poeskäik oli! 

Murutrakatsitest rääkides, siis minu arust koosnevad kõik "tuntud" müügiurkad enamasti idiootidest või vähemalt totaalsetest diletantidest kes parimal juhul suudavad kundepoolse JÕULISE õpetusega mikriofilmide elik arvutist piltide pealt vajaliku varuosa numbrilise koodi leida ja ikka edasi mitte midagi tarka suuta. Läksin siis Lakis üle platsi ja ma ei saanud viimane kord Batli Boldist isegi enam tollmõõdus polti sest kammiga mõõtmine ja pisukenegi loogiline mõtlemine oli sellelt tegelaselt seal letitaga selgelt liiga palju tahetud! Lihtsam oli minna otse dragrace'i pundi juurde, keere taastajaga üle keermestatada ja suurest jääkpoltide ämbrist õige asendus leida Big Grin 

Absoluutne nauding on aga Uuemõisas Agrovarus käia, kus sealne Proua ületab asjalikkuselt ja teadmistelt KÕIK sarnaste butiikide lõhnastatud edevtegelased. Eriti masendav oli teistpoolt ringteed Stokkerist sinna minna Wink Üldse on Stokker kuidagi...
(25-09-2023, 09:58 AM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]
(18-09-2023, 21:10 PM)Mart69x Kirjutas: [ -> ]Kas see ei võiks sama asi olla ? Rakvere ja Peterburi tee poes reaalselt koha peal olemas. Saad äkki lisa pilte küsida

https://www.stokker.ee/ohufiltri-korpus-mmp150-51-scheppach-c-5911247053-schep?searchId=19165292

Tänaseks päevaks on selgunud, et reaalselt neil seda korpust ikkagi ei ole. Otsiti pikalt ja aeti nädal aega udu. Nüüd lubati 5. oktoobril, kuid hetkel see ei ole veel kindel
Tänaseks päevaks on selgunud, et vaatamata välisele sarnasused, on Stokkeri poolt pakutav õhupuhasti iga külje pealt siiski erinev ja Hechtile ei sobi. Ootan edasi, ehk õnnestub CIK- i kaudu saada.
Husqvarna LT 151 murutraktoril on Kohler 15 HP mootor.  Sel suvel tulid plokki mõrad. Hiljem googeldades sain teada, et see pidi olema tavaline nähtus, kui ülemise kaane poldid vibratsioonist lahti on põrunud. Plaanin mootori korda teha. Tervitatavad on näpunäited.  Kas keegi on antud asjaga kokku puutunud, kuidas lahendatud?
(02-12-2023, 23:46 PM)HMP Kirjutas: [ -> ]Husqvarna LT 151 murutraktoril on Kohler 15 HP mootor.  Sel suvel tulid plokki mõrad. Hiljem googeldades sain teada, et see pidi olema tavaline nähtus, kui ülemise kaane poldid vibratsioonist lahti on põrunud. Plaanin mootori korda teha. Tervitatavad on näpunäited.  Kas keegi on antud asjaga kokku puutunud, kuidas lahendatud?
Jep.Mootor maha ja laiali nii,et mootoriplokk ainult jääb.Siis leiad kellegi kel alukeevitus.Ploki materjal hästi keevitatav.Viisakas oleks ka jupp enne ära pesta survekaga näiteks.Prao enda puhastab ja käiab faasid juba keevitaja ise nii nagu vaja tal.Pärast koostades olen kaane poldid keermeliimiga pannud,kõik on pidama jäänud.Mingit tuumafüüsikat seal pole.
(02-12-2023, 23:46 PM)HMP Kirjutas: [ -> ]Husqvarna LT 151 murutraktoril on Kohler 15 HP mootor.  Sel suvel tulid plokki mõrad. Hiljem googeldades sain teada, et see pidi olema tavaline nähtus, kui ülemise kaane poldid vibratsioonist lahti on põrunud. Plaanin mootori korda teha. Tervitatavad on näpunäited.  Kas keegi on antud asjaga kokku puutunud, kuidas lahendatud?

Üks võimalus kuidas probleem lahendada, juhul kui mootori algosadeks võtmine eraldi eesmärk pole...
https://www.youtube.com/watch?v=LIIRAxYkrc8
(03-12-2023, 09:48 AM)Kivipurustaja Kirjutas: [ -> ]
(02-12-2023, 23:46 PM)HMP Kirjutas: [ -> ]Husqvarna LT 151 murutraktoril on Kohler 15 HP mootor.  Sel suvel tulid plokki mõrad. Hiljem googeldades sain teada, et see pidi olema tavaline nähtus, kui ülemise kaane poldid vibratsioonist lahti on põrunud. Plaanin mootori korda teha. Tervitatavad on näpunäited.  Kas keegi on antud asjaga kokku puutunud, kuidas lahendatud?
Jep.Mootor maha ja laiali nii,et mootoriplokk ainult jääb.Siis leiad kellegi kel alukeevitus.Ploki materjal hästi keevitatav.Viisakas oleks ka jupp enne ära pesta survekaga näiteks.Prao enda puhastab ja käiab faasid juba keevitaja ise nii nagu vaja tal.Pärast koostades olen kaane poldid keermeliimiga pannud,kõik on pidama jäänud.Mingit tuumafüüsikat seal pole.

Pidasin pigem silmas, millised tugevdused on tehtud? 
(04-12-2023, 14:07 PM)HMP Kirjutas: [ -> ]Husqvarna LT 151 murutraktoril on Kohler 15 HP mootor... 
Ei ole ma tugevdusi leiutanud sinna.Kui poldid liimiga panna siis ei tohiks enam lahti tulla.Kaldun arvama,et kui kaan lahti läheb siis lõhub tugevdused ka ära sest vända vasturaskus teeb seal korralikku mürglit ikka siis.
Nii, lõpuks jõudis minujuurde ka aeg, kui Yardman AF 6150 tagasilla differ hakkas ragisema. Esmasel vaatlusel nagu puruks midagi ei ole, aga ilmselt on asi liigses kulumises. Suvel sai küll vahetatud pooltelgede puksid, aga küllap see tegi asju hoopis hullemaks (puksid olid vahetamise hetkeks totaalselt läbi).
ühesõnaga, kas kellelgi on seisvat traktorit, mille tagasild on veel remonditav? Või teab soovitada, kellelt uurida...
ma oma sain kunagi käima pukside vahetusega, enam ei mäleta seda süsteemi, kas seal sellist võimalust ei ole, et seibi teel hammaka teisele lähemale viid? Saaks agooniat pikendada....
(07-12-2023, 13:40 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Nii, lõpuks jõudis minujuurde ka aeg, kui Yardman AF 6150 tagasilla differ hakkas ragisema. Esmasel vaatlusel nagu puruks midagi ei ole, aga ilmselt on asi liigses kulumises. Suvel sai küll vahetatud pooltelgede puksid, aga küllap see tegi asju hoopis hullemaks (puksid olid vahetamise hetkeks totaalselt läbi).
ühesõnaga, kas kellelgi on seisvat traktorit, mille tagasild on veel remonditav? Või teab soovitada, kellelt uurida...
Kui seal sees midagi katki ei ole ja mõni võll ennast korpusesse ei ole sisse söönud, siis on võimalik remontida.
See reeversi ehitus on seal sarnane T25 reeversiga. Vahetad kõik puksid välja ja seibidega korrigeerid lõtkud minimaalseks. Väga tihedaks ei tohi ajada, siis hakkab pooma. Need koostud on seal kõik nagu jumal on juhatanud.
Mina sain omal igatahes tehtud ja kestab juba pea 10 aastat. Vaatamata sellele, et masinat kasutavad aeg-ajalt ka tehnikakauged inimesed.
(07-12-2023, 13:40 PM)saarrand Kirjutas: [ -> ]Nii, lõpuks jõudis minujuurde ka aeg, kui Yardman AF 6150 tagasilla differ hakkas ragisema. Esmasel vaatlusel nagu puruks midagi ei ole, aga ilmselt on asi liigses kulumises. Suvel sai küll vahetatud pooltelgede puksid, aga küllap see tegi asju hoopis hullemaks (puksid olid vahetamise hetkeks totaalselt läbi).
ühesõnaga, kas kellelgi on seisvat traktorit, mille tagasild on veel remonditav? Või teab soovitada, kellelt uurida...
Kui korpused ise terved siis ise ostaks selle komplekti ja asi korras. Pole vaja midagi leiutada ja seibidega regullida. Viskad uue sisu sisse ja asi tahe. Korraga seibid, puksid jne paigas.

https://www.stokker.ee/veovoll-sillale-a...d=20225646

Aga juhul kui traktor on saanud sama armasaks nagu vaar-vaarisa perekonna reliikvia puulõhkumise kirves millel on kirvesilma osa 3 korda vahetatud ja oma kümmekond vart läbi kulutatud siis uus sild alla.  Smile

https://www.stokker.ee/tagasild-kompl-61...C05851-mtd
(03-10-2023, 09:44 AM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]
(25-09-2023, 09:58 AM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]
(18-09-2023, 21:10 PM)Mart69x Kirjutas: [ -> ]Kas see ei võiks sama asi olla ? Rakvere ja Peterburi tee poes reaalselt koha peal olemas. Saad äkki lisa pilte küsida

https://www.stokker.ee/ohufiltri-korpus-mmp150-51-scheppach-c-5911247053-schep?searchId=19165292

Tänaseks päevaks on selgunud, et reaalselt neil seda korpust ikkagi ei ole. Otsiti pikalt ja aeti nädal aega udu. Nüüd lubati 5. oktoobril, kuid hetkel see ei ole veel kindel
Tänaseks päevaks on selgunud, et vaatamata välisele sarnasused, on Stokkeri poolt pakutav õhupuhasti iga külje pealt siiski erinev ja Hechtile ei sobi. Ootan edasi, ehk õnnestub CIK- i kaudu saada.
Palju vett on merre voolanud vahepeal, CIK saatis rõõmustava sõnumi:
Saime nüüd täpsemat infot. Tarnija teavitas meid, et varuosa 540021079 hilineb, jõuab nende lattu veebruari lõpp, märtsi esimene pool 2024.

 Ootan edasi.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38