automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mida uut Järva-Jaani vanaautode varjupaigas?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Alustame uudiste edastamist ja ootame Teiltki, head foorumikaaslased, ettepanekuid, kuidas üht ettevõtmist atraktiivsemaks muuta.
Möödunud nädalaga suurenes meie kogu kahe isendi võrra: Gaz 52-04 (hr. Rebas) ja Gaz 52-04 (pr. Pärna) Suured tänud! Tänase seisuga on koos tuletõrjemuuseumi kollektsiooniga 106 isendit.
Eile lisandus nostalgia atribuutikast telefoniputka (AS \"Elion\") ja taksomeeter (hr. Runnel) Suured tänud! Muide, alustanud oleme Gaz 21 renoveerimisega taksoks. Kellel mingeid andmeid, andke, palun, teada.
Foorumlased IVAR ja PRITSIMEES tegelevad meie sõidukite kataloogi korrastamisega, seniks kuni päris korda saab, paluks mõistvat suhtumist. Vaata: www.jjts.ee
Endiselt jätkub konkurss ideedele, mida põnevat veel külastajaile pakkuda võiksl Auhind ikka endine - õhtu kahele autosaunas.
Tänud VALDO PRAUST`ile, INDREK ALLIK`ule ja REGARDMAN`ile.

Tervitades,
muuseumipapa
Hei!

Olemas Gaz-21 takso armatuur. Tahaks veidi kõpitsemist, kuid muidu korralik. Asub Viljandimaal.

Vajadusel nõus selle muuseumile annetama. Rohelise taksolaterna esiklaasi nurka leiab ka.

Asp
Taksolatern mul täiesti olemas, hetkel ilutseb Mosses.
Aga muuseumipapa, olge valmis, ma tulen varsti Teile sinna küllaBig Grin Ei tulnud eelmisel aastal Talverallile, siis see aasta tuleme "karistuseks" korra hoopis Teie juurde.
Annetuste üle VÄGA hea meel! Ka küllatuleku \"ähvarduste\" üle ... Ja äkki järgmisele Talverallile tulemegi?!.
Sel suvel käisime tasuta muuseumit külastamas, järgmine aasta toome koos piletirahaga vene vändaga \"kalkulaatori\", hea tulusid kulusid kokku lüüa. Miskit kontorikaupa on veel.

IZ kombi oli vist olemas?
Võib olla soovid originaalsuuruses pildifaile, mida olen J-Jaaniga seotud üritustel teinud
http://pilt.ee/volvoclub
http://www.hot.ee/volvoclub/Kevadetotsim...et_otsimas
al Kirjutas:IZ kombi oli vist olemas?

Vanema ninaga IZ 2125 on neil jah olemas.
http://www.zone.ee/varjupaigapildid/Picture-%20007.jpg

muuseumipapa Kirjutas:Muide, alustanud oleme Gaz 21 renoveerimisega taksoks. Kellel mingeid andmeid, andke, palun, teada.mõned kuud tagasi oli osta.ee-s müügil kolm takso gaz21-te. taastamist vajavat.
Kas \"osta.ee\"´l on arhiiv? Ma ei leidnud sealt neid ülesse.
Meil on heameel teatada, et nostalgia atribuutika on täienenud. Suured tänud hr. Leppojale Elionist glasuuritud prügikasti eest ja hr. Londile Paide peapostkontorist endisaegse postkasti eest!

Küsimus: Kas leidub kellegil postkastilt puuduolevat embleemi?
ivar73 Kirjutas:Kas \"osta.ee\"´l on arhiiv? Ma ei leidnud sealt neid ülesse.

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=search.advanced

proovi endale selline lk. ette manada. (otsing ->täpsustatud otsing jne). Leiab kasutajanime jms järgi.
al Kirjutas:http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=search.advanced
proovi endale selline lk. ette manada. (otsing ->täpsustatud otsing jne). Leiab kasutajanime jms järgi.

sealt saab jah, ka vanu oksjoneid kätte. aga siinsamas link ja kohalikud jutud sellest oksjonist
Järva-Jaani Tuletõrje Selts & vanaautode varjupaik soovivad häid jõule ja head uut vanatehnika aastat!
Meie kaarti näete: <link>
Ahaa, Muuseumipapa. Käisin esimesel jõulupühal ukse taga kolistamas aga ei midagi. Postkasti nägin ja puha. Kui ikka tegu Laia uulitsa pesagaBig Grin
Midagi me teile sinna välja mõtleme ... või õigemini peate Teie seal kambakesti miskit välja \"hauduma\". Midagi head peaksid kõik rallurid JJaani kolakogumile andma. Näiteks 10 krooni? Annetusena, mille vastu saab KP läbimise kellaaja. Aga võib ka puid lõhkuma pannaBig GrinBig Grin
PS. oleks üht-teist naljakat kola sinna anda. Ahulast ehk naabrite juruest. Kunagise propellersaani ehituseks kasutatud lennukisuusad(vist oli 5 tk.), selle mootor(Zil), äkki läeb vaja põhjusmõtteliselt uut GAz 53 mootorit(mis aastakümneid küll seisnud), siis on kodus sellel saanil kasutet nurkreduktor(peaks olema admiralikaatri oma), miskit kola oli veel. Kui veel Ahula-Aravete vanainimeste pildialbumeid sobrada, peaks äkki kogemata ka selle lumesaani pildi leidma ... või äkki teavad vanemad järvakad seda niisamagi.
Järjekordne uudis! Kasutaja TAR (alias Tarvo Puusepp) on maha saanud suure tööga - ette valmistanud, kujundanud ja üles riputanud Järva-Jaani vanaautode varjupaiga uue koduka : varjupaik.jjts.ee Suured tänud talle! Tegelikult pole küll kodukas päris valmis, aga loodame Teie mõistvale suhtumisele ja kaasabile, sest täiendame teda pidevalt ja päris valmis ei saa ta nähtavasti kunagi ... Aga palve nüüd ka kaasfoorumlastele: kui märkate mingeid vigu või ebatäpsusi, andke kohe teada, oleksime väga tänulikud. Head lugemist!
Uudisena ka, et tobeltkabiiniga GAZ-66 on lisandunud JJTS kogudesse.
Masin on pärit Harju-Ristilt, varem oli kohaliku tuletõrje omandis.
Täpsemalt saab lugeda siit: http://varjupaik.jjts.ee/index.php?actio...on=1&ID=95
Muuseumipapa, räägi kuidas TA-tüüpi bussid ilmastikule vastu peavad? Sul seisavad need ju õues, kas niiskus halvasti ei mõju või tuul kuivatab jällegi? Olen näinud ka ühte mis seisis tee ääres ja oli täitsa läbi mädanenud.
Nii TA bussid kui ka kõik ülejäänud sõidukid, mis olude sunnil peavad oma vanaduspäevi õues mööda saatma, oleksid kõik kindlasti parema meelega hoonetes. Kuid paraku käib kõigi isendite garažeerimine ühele mittetulundusühingule üle jõu. Asjaolu, et peaaegu pooled meie 110-st isendist on garaažides, on ka saavutus omaette. Busside puhul saab määravaks garaaži leidmisel nende kõrgus. Ja kahjuks on kõrged garaažid kõik hõivatud. Mõne tagasihoidliku hoiuruumi küll leiaks, kuid need asuvad väga raskelt turvatavas kohas. Ja maradööride poolt tekitatud kahjustused on kindlasti suuremad kui niiskuse poolt tekitatu. Ning jään oma seisukoha juurde, et olgu need õuesseisvad isendid niikaua ikkagi rahvale tulmenäitusena vaatamiseks kui veel näidata kõlbab. Ja see aeg on justkui Kuusakoski käest võidetud ...
Kaks viimast päeva on lisanud kaks isendit varjupaika: OÜ Paistevälja annetas IŽ 2715. Selle autoga on küll selline plaan, et ta läheks Päästekooli õppustel lahtilõikamiseks-põlemapanemiseks. Ja sealt saaksime meid huvitava teise isendi vastu. Kui aga keegi foorumlane peaks projekti algatamiseks sellest \"pirukast\" huvitatud olema, siis andke teada. Tingimuseks on vaid see, et vastu tuleb leida teine sõiduk, seisundist ja margist olenemata. Mootorit, käigukasti, kardaani jne. pole vaja. Küll aga peavad olema klaasid ees ja istmed sees.
Teise isendi, invasõiduki SZD, annetas Kalle Majak (alias kasutaja UM ) Suur tänu! Lisaks vaata: varjupaik.jjts.ee Invasõiduki tagant paistab varjupaiga nostalgia sektori üks element - vana telefoniputka. Kahjuks küll veel valedes värvides ja ilma taksofonita. Kas kellelgi on tuttavaid Elionis vm. kust võiks saada seda kahekopikalisega töötanud aparaati?
Mul tuli säärane mõe, et need masinad, mis veel vähegi sõidavad, iga aasta/kuu natuke kütust ja muid tarvilikke vedelikke sisse kallata ja platsil väike ring teha, et mootor seest päris rooste läheks ega kinni jääks.
Oleks selline asi muidu võimalik?
Kuigi jah, kütused ja õlid võivad kokku päris palju maksma minna.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36