automoto.ee foorumid

Täisversioon: naljanurk 3
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mehed tahavad vaid ühte asja.[attachment=99502]
Spetsiaalne leid netist neile kellele meeldivad pikad tekstid:

MALAISIA
2017. aasta oktoobrikuus, just kohalike valimiste künnisel, sai Malaisia eestlaste jaoks üleöö tuntuimaks riigiks Aasias. 
Seal aset leidnud juhtumit uurisid väga põhjalikult Eesti ühiskonnateadlased. 
Malaisia juhtum leidis aset Eesti mehe Taavi Rõivase ning naise Katrini vahel, kelle perekonnanimi pole välja toodud, sest selle muutus võib ju toimuda sama kiirelt nagu rõivaste vahetus. 

Kokkuvõtteks leiti järgmist, et vägistamist ei toimunud, kuna neiul riideid ei eemaldatud ning liputamist aset ei leidnud, kuna mees ei lasknud pükse alla. 
Vägivallatsemist ka polnud, kuna vigastusi ei tekitatud. 
Diagnoosiks sai seega harilik Eesti ahistamine. 
Kardan, et see juhtum võis olla provotseeritud Malaisia valitsuse poolt, et oma riiki tutvustada ning Taavi Rõivas pandi lihtsalt tanki. 
Loodan, et Eesti valitsus kasutab koostöös KAPO-ga selle tarkuse ära. Valem on ju lihtne - võimalikult laialt tuntud isik meelitada Eestisse ning organiseerida selline skandaalikene, mis leviks üle maailma. 
Reklaam missugune.
Üldse ei imesta, kui olen tegelikkusest sammukese maas ning üks meie loo peategelasi tütarlaps Katrin käituski KAPO juhtnööride järgi ning Malaisia oli vaid eelmäng Eestit tutvustavale skandaalile. 

Unustage lõpuks ära nende tobedate Eestit tutvustavate märkide leiutamine, keegi ei tule Eestisse mingeid suuri rändavaid kive vahtima. 
Üks agaramaid rändrahnukaamera jälgijaid teatas, et ta pole poole aasta jooksul mingit rahnude liikumist märganud ning viis kaamera rähnide pesa juurde tagasi. 
Kulla eestlased Eesti märgiks on ja jääb kaunis EESTI NAINE. Seda tõestab asjaolu, et isegi kauges Malaisias jäi Taavile silma just Eesti neiu. 
Taavi Rõivas viibis Malaisias teatavasti EAS- i ehk lahti seletatuna Eesti Ahistajate Seltsi delegatsiooni eesotsas. 
Sellest on palju räägitud, kuid minus tekitas see sündmus mõningaid kripeldusi, mida tahaksin siinkohal Teiega jagada.

Esiteks pani tol saatuslikul õhtul mind mõtlema Taavi ja Katrini sattumine külmkappide vahele. 
Ilmselt pole see kolmandates riikides oluline, kuid EL-is on kindlasti kehtestatud mingi direktiiv selle kohta, kui kaugel teineteisest peavad avalikus ruumis asetsema külmkapid, pesumasinad jms. kapid, et kui inimene sinna vahele peaks kogemata sattuma, et siis ta ei tunneks seal end ebamugavalt. 
Malaisias sattusid Taavi ja Katrin sinna kogemata, arvates, et sealt kappide vahelt pääseb saalist välja, aga paraku tundsid mõlemad seal end nurkasurutuna ja ebamugavalt. 
Väidetavalt tajus Katrin, et tema seelikut tõstetakse Taavi poolt üles. Rõhutan siinkohal sõna - tajus, sest tegelikult oli nii, et kuna õhus oli lubatust enam elektrit, siis neis kitsastes oludes Katrini elektrit täis seelik sõna otseses mõttes kleepus kahel pool asetsevate kappide külge. Kui nüüd ebameeldivasse olukorda sattunud Katrini jalakesed Taavi lähedusest tingituna nõrgaks muutusid ning ta keha tasapisi allapoole vajus ei arvestanud neiu sellega, et seelik jääb ju endiselt kappide külge. 

Seetõttu Katrin tajus, nagu keegi kergitaks ta seelikut ning sealt tulenes ka vale arusaam, nagu teinuks seda Taavi, kuna kedagi teist ju läheduses polnud.
Teiseks pani mind mõtlema tantsupõrandal toimunu. Ma ei mõista siiani, miks ei võtnud selle juhtumi osas sõna ei rahvatantsu ega peotantsu asjatundjad ega vastavate pidude korraldajad. 
Teatavasti ollakse tantsimise käigus sageli teineteisele väga lähedal ning puudutatakse intiimsete kehaosade lähedal asetsevaid kehaosi ning ma ei karda öelda, et suisa intiimseid piirkondi, mistõttu võidakse tunda end ebamugavalt. 

Miskipärast on levinud valearusaam, et vaid puudutatu võib tunda end ebamugavalt, aga see pole sugugi nii, ütlen täie veendumusega, et ka puudutaja võib tunda end ebamugavalt. Ma kujutan elavalt ette kuidas rahvatantsupeo lõppemise järel on kriitiline just see kolmas nädal pärast peo lõppemist, sest just siis laekuvad viimased avaldused selle kohta, et keegi tundis end ebamugavalt ega saanud rahvatantsupeol täit rahuldust. 
Kui see ohtlik nädal on möödas, siis tõstavad rahvatantsupeo korraldajad üksmeeles käed üles ja hüüavad ürgse eesti keelse väljendi „JESS, ÄRA TEGIME“, sest see, mis juhtub üheksa kuu pärast pole enam nende probleem.


Tulles tagasi Taavi ja Katrini tantsu juurde, tuleb tõdeda, et see sisaldas paraku ka puudutuselemente. 
Pealtnägijate sõnul lisas õli tulle tantsuks kõlanud Samanta Foxi laul, kus kordus fraas „touch me, touch me now…“ 
On tõsiasi, et Taavi ja Katrini tantsustseeni ajal tundsid mõlemad end ebamugavalt ega saanud rahuldust. 
Taavi härrasmehena ei teinud sellest numbrit, kannatas ära, ega kaevelnud – ju ta on varemgi sellest ilma jäänud. 
Katrinil aga oli see ilmselt esimene kord, mil ta ei saanud tantsust rahuldust. 

Mina isiklikult saan Katrini ebamugavustundest väga hästi aru, paremini ilmselt kui paljud eestlased. 
Paraku nõuab selle lahti rääkimine minult mõningast eneseületamist, võiks öelda lausa kapist välja tulekut. 
Vabandan kõigi lähedaste ja sõprade ees selle ootamatu uudise pärast, mida nad minust kohe kuulevad. 
Mina mehena saan Katrini ebamugavustundest sellepärast nii hästi aru, et ka mina tunneksin ennast ebamugavalt kui peaksin Taaviga tantsima. 
(minu raamatust "Punkt EE")
Siia juurde värske leid ka neile, kellele meeldivad lühikesed ja tabavad lööklaulud:

https://www.youtube.com/watch?v=qcVwcCtpWwg
Osadel inimestel on õnneks vähe vaja. Neile öeldakse telekast kui hästi me elame ja nad on õnnelikud.
Nii onSmile

Wulff&Morgenthaler (https://wumo.com/wumo) on selle kohta ühe toreda pildi kunagi joonistanud:
[Pilt: kastist%2Bv%25C3%25A4ljas.png]
Elektrik külas käis...    Big Grin
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aB...svvp9.webm
Huvitav, mitu kastitäit elektrikke seal kulub, kui alajaamas suurem töö käsil?
See on nagu see anekdoot, kus saavad kokku südamekirurg ja mootorispets. Mootorispets siis arutleb, et näe, põhimõtteliselt teeme me sama tööd, sina inimeste ja mina masinate mootorite kallal, aga sina saad palka mitu korda rohkem? Kirurg siis vastu, et aga eks sa proovi ise töötava mootoriga remonti teha.
Iga elus elektrik on hea elektrik  Big Grin
Vanasti usuti, et head elektrikut iseloomustab kõrge-pingetaluvus ja töökohal pannakse nad pingeritta.
Peale tööd lähevad nad aga baari pingeid maandama.

Kodus aga tuleb elektriku poeg nuttes isa juurde:
"Ai ai ai, valus on!
Puutusin kogemata mesilase külge ja see oli isoleerimata ning mina olin maandatud!"

Naine läks ka ta juurest ära sest mees ei pakkunud talle pinget.
Mitte ainult elektrikud...
[attachment=99613]
Jan Uuspõld teeb Kallase meest:
Трофейные танки: Пранки с россиянами (01.10.23 18:46) « Война в Украине | Цензор.НЕТ (censor.net)

Ukraina sõjamees helistab Uurali tehase pealikele ja kurdab trofeetankide sita kvaliteedi üle.... (küll jookseb õli, ei toimi kompressor jne..)
https://censor.net/ru/video_news/3446810...nyh_tankov
Vanasõna ütleb, et kui oled hobuse surnuks ajanud, siis roni selle
seljast maha. 
Eesti valitsuses püütakse sageli olukorrast teiste
võtetega välja tulla. 
Mõned näited:

1. Ostetakse kõvem piits.
2. Öeldakse: Me oleme kogu aeg tegelikult surnud hobusega ratsutanud.
3. Moodustatakse komisjon surnud hobuse igakülgseks uurimiseks.
4. Tehakse ärivisiite välismaale, et välja selgitada, kuidas nemad surnud hobusega ratsutavad.
5. Vahetatakse ratsanikku.
6. Moodustatakse meeskond surnud hobuse elustamiseks.
7. Olukorra stabiliseerimiseks tapetakse maha veel elavad hobused.
8. Korraldatakse treeningkursused ratsutusoskuse parandamiseks.
9. Tehakse avaldus, milles öeldakse, et hobune polegi surnud.
10. Otsitakse mõni lihtsameelne ja pannakse ta surnud hobusega ratsutama.
11. Kiiruse suurendamiseks rakendatakse kokku mitu surnud hobust.
12. Öeldakse: "Ükski hobune ei ole nii surnud, et temaga üldse ratsutada ei saaks."
13. Hobuse tootlikkuse suurendamiseks luuakse lisafond.
14. Kindlustatakse hobune kiiresti surmajuhtumi vastu.
15. Korraldatakse avaliku arvamuse küsitlus, et teada saada kas inimesed teavad hobuse surmast.
16. Kuulutatakse välja avalik konkurss, et leida keegi, kes suudaks surnud hobusel kõige odavamalt ratsutada.
17. Ostetakse välismaalt vahend, mis surnud hobuse kiiremini jooksma paneks.
18. Tehakse avaldus, et surnud hobune on kiirem ja odavam kui elus hobune.
19. Kutsutakse kokku ümarlauanõupidamine, et leida surnud hobusele rakendusvõimalusi.
20. Tellitakse välismaalt eksperthinnang, et teada saada, miks hobune suri.
21. Otsitakse teine surnud hobune ja loodetakse, et nende ühinemisel moodustub elus hobune.
22. Surnud hobune palsameeritakse ja teda säilitatakse igavesti kui negatiivset näidet.
Kas keegi teab midagi, milles Kaja Kallas ja vabariigi valitsus süüdi ei ole? Eesti meeste madalas enesehinnangus?
(06-10-2023, 21:43 PM)Aspelund Kirjutas: [ -> ]Kas keegi teab midagi, milles Kaja Kallas ja vabariigi valitsus süüdi ei ole? Eesti meeste madalas enesehinnangus?

Mõtle ise ka mida tõelised matsod peavad tundma kui alles oli presidendiks emane isend ja nüüd on peaministriks jälle emane. Nii öösel kui päeval on Kaja silme ees mistõttu emotsionaalselt ülesköetud matsod ei saa enam kõhuli magada Big Grin
(06-10-2023, 22:53 PM)Meelis2 Kirjutas: [ -> ]
(06-10-2023, 21:43 PM)Aspelund Kirjutas: [ -> ]Kas keegi teab midagi, milles Kaja Kallas ja vabariigi valitsus süüdi ei ole? Eesti meeste madalas enesehinnangus?

Mõtle ise ka mida tõelised matsod peavad tundma kui alles oli presidendiks emane isend ja nüüd on peaministriks jälle emane. Nii öösel kui päeval on Kaja silme ees mistõttu emotsionaalselt ülesköetud matsod ei saa enam kõhuli magada Big Grin
Mul kolleeg Kaja ütleb, et peab omal nime ära vahetama, sest sellise süüdimatu valetaja nimega on kohutavalt häbi elada ... nii et pole ta pinnuks silmas ainult eesti meestele elik matsodele, naised on eriti vihased.
No naised peavadki tulivihased olema kuna nende mehed enam muust ei mõtlegi kui Kajast või siis geiseksist Toungue Ja tõeline kaabuga matso vihkab Kajast veelgi rohkem Ukraina lippu.
Ma mõtsin, et kiikan nalja, tutki, poliitpeks aint jäänud.
Mehed, mida te teete? 
Kas keegi ütleks, miks see vaenamine niimoodi laiutab? Valitsuse mõtted ja teod ei meeldi mulle ka, aga kas tõesti mingeid kultuursemaid viise oma arvamuse avaldamiseks ei ole võimalik leida?
Vaatame siis vahepeal autosid

[attachment=99663]

siit ongi tulnud väljend /katus sõidab/?
Karl lamab peale vahekorda naise kõrval voodis ega suuda kuidagi uinuda. 
Põrnitseb avatud silmadega lakke ja ootab, millal seinakell lööb, kuid ei midagi. 
Kell on vait kui vait. 
Karl ohkab viimaks pahaselt: "Seisab jälle..." 
Kõrval magav naine keerab ümber ja juubeldab: "Oi, Karl, jälle ta seisab...!!!"