automoto.ee foorumid

Täisversioon: naljanurk 3
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nali originaalkeeles on parem ja tõlgituna pole enam see.
https://www.youtube.com/shorts/hhGtC9VLE...ture=share
Land kruiser´it valmistati 1952 aastast ja moderniseeriti 162 korda. Buhanka tehti 1958 aastal, moderniseerimise põhjal otsustades tuli kohe väga hea
(22-11-2023, 20:47 PM)krossifänn Kirjutas: [ -> ]
(22-11-2023, 20:00 PM)valgeratsu Kirjutas: [ -> ][Pilt: XyAY9hU.jpg]
Alumisel pildil mitte T-40 vaid T-30 Vladimiri tehase toodang.võimalik et ma ei saa naljast aru.
Said küll. Tänan sulle selgitamast. Sõbrad kellele ma selle saatsin ütlesid ka et oli hoopis T30.
"Hei naabrimees! 
Ole täitsa ja laena käbe sokke. 
Hakkasin just pulma minema ja üks murdus ära jalga pannes..." 
"Mine ise võta!
Üks on köögis taburetijala asemel ja teine elutoas ahju najal."
Üks Venemaa uuringufirma küsis 100 inimese käest, mida nad teevad, kui näevad rohelist mehikest.
60% vastajatest lubas, et jätavad joomise maha.
30% vastajatest arvas, et hakkavad jooma.
9% vastajatest pidas mõistlikuks minna psühhiaatri vastuvõtule.
Ja ainult üks väike tüdruk ütles, et läheb siis üle tänava.
(25-11-2023, 17:23 PM)samodelkin Kirjutas: [ -> ]https://www.facebook.com/reel/3619806584932486


Meil oli EPT-s midagi taolist. Mees kes oli terve elu sõitnud ZIL  pullmaniga ehk nüüdse aja definitsiooni järgi täishaagisega pisteti KAMAZ salanda ehk poolhaake peale. Esimese paari päevaga lasi mitu rihma ribadeks esimese palgivirna kohalt enne kui jõudis kohale, et salandal ei tohi rihma auto raami külge tõmmata.
Meil endine lukksepp rääkis sama asja, et keegi oli Magnumile koorma peale võtnud, rihmad peale ja tendi kinni tõmmanud ja siis imestas, et ei taha kuidagi üldse keerata, kurinahk. Rihmad tõmmati siis samamoodi tendi serva alt otse auto raami külge Big Grin
(26-11-2023, 18:38 PM)Aare R. Kirjutas: [ -> ]Meil endine lukksepp rääkis sama asja, et keegi oli Magnumile koorma peale võtnud, rihmad peale ja tendi kinni tõmmanud ja siis imestas, et ei taha kuidagi üldse keerata, kurinahk. Rihmad tõmmati siis samamoodi tendi serva alt otse auto raami külge Big Grin

Nu, aga easti kõvasti kinni juu... boonusena veel, et ei lasegi suurt külgepidi kõigutada! Väratist välja ka ei lase pöörata, seisabki koorem kenasti paigal...  Rolleyes
(26-11-2023, 19:13 PM)IIIFFFAR Kirjutas: [ -> ]
(26-11-2023, 18:38 PM)Aare R. Kirjutas: [ -> ]Meil endine lukksepp rääkis sama asja, et keegi oli Magnumile koorma peale võtnud, rihmad peale ja tendi kinni tõmmanud ja siis imestas, et ei taha kuidagi üldse keerata, kurinahk. Rihmad tõmmati siis samamoodi tendi serva alt otse auto raami külge Big Grin

Nu, aga easti kõvasti kinni juu... boonusena veel, et ei lasegi suurt külgepidi kõigutada! Väratist välja ka ei lase pöörata, seisabki koorem kenasti paigal...  Rolleyes
Olen näinud kuis sõiduautot treilerile tõmmati. Suur spetsialist õpetas nooremat kõrvalt ikka, et klots siia, rihmad veljeauku ja  teisel poolel samamoodi. istus ise autosse ja ootas kuniks noorem rihmad kinni sai. Aga kohalt liikuma ei saa, nõksu liikus ja kõik. tulid siis autost välja, päästsid koormarihmad treila velgede küljest, tõstsid otsad ringi tõbise ratastele ja saidki liikuma.
"Vanaema, kujutad sa, mul on nüüd ilma juhtmeta internet". 
"Oi lapsuke, ma mäletan isegi ilma juhtmeta triikrauda".
- Loomakliinik kuuleb!
- Tere! Mul on selline küsimus, et ma võtsin omale paar kuud tagasi merisea. Juba üleelmisel nädalal ta hakkas uniseks jääma, nädal tagasi vaatan - ongi talveunne jäänud. Muidu on kõik korras, aga ta on viimastel päevadel mingit imelikku lõhna levitama hakanud. Kas see ongi neil talveune ajal nii, noh, ma mõtlen, et nagu mingi kaitsekohastumus või äkki ma toitsin teda kuidagi valesti ja nüüd on gaasid? Ja kas on OK, kui ta toas talvitub või peaks koos puuriga kevadeni kuhugi jahedamasse, nt. keldrisse viima?
merisigade kohta reeglina uuritakse, millal vett peab vahetama akvaariumis
Eile lahendasime naabrimehega võrrandit: 
 3x0,7:2 =?
Täna ei mäleta  kas leidsime vastuse või ei.
Liiter ja peale ,siis on vastus õige,et ei mäleta
Peale vahetundi kui õpilased on kogunenud klassi siseneb morn õpetaja.
"Püsti!
Istuge!
Ja nüüd tõusevad need poisid püsti kes vahetunni ajal väljakäigus Pihku peksid!
Keegi ei peksnud?
Teadmiseks, et see asi ei jää nii ja ma selgitan välja kes need olid...
Õpilane Pihk tuleb kohe arstipunktist ja siis jätkame..."
Vares kuuse otsas. 
Mööduv jänes: mis teed?
Vares: mitte midagi. 
Jänes; tohib istun ja ka mitte midagi ei tee. 
Vares: istu. 
Jänes istub, tõmbab käpad koomale, mööda silkab rebane, näeb pikutavat suutäit ja pistab jänese pintslisse. 
Jah, arutleb vares, unustasin öelda, et mitte midagi teha, tuleb istuda kõrgel.
Sõitsime eile kaasaga pealinna, mööda seda uut kiirteed.  Raadiost tulevad uudised ja sinna vahele hõikab diktor-erakorralised liiklusteated. kiirteel sõidab üks hull vastassuuna vööndis. proua kaes aknast välja- mis üks, siin on neid kümneid, isegi sadu...
Saaremaa teadlased uurisid põhjalikult merepõhja setteid ja jõudsid järeldusele, et kui Saarlased alustasid tegelemist küttimise ja korilusega hingasid Hiidlased veel lõpustega.