automoto.ee foorumid

Täisversioon: naljanurk 3
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[Pilt: e348d89355c4b3edb10991dfa842317a.jpg]
[Pilt: 87cb749b39c1fc757aaaaa4ac224ac5e.jpg]
Tatarstanis sõitis keegi oma Tatra pudruks.
Sureb arvutimängur ära ja taevaväravast saadetakse kohe põrgusse kui patune.
Poole tunni pärast on kurat hästi vihasena taevaväravas ja nõuab jumalaga kohtumist.
Jumal kutsutakse väravale ja vihane kurat hakkab karjuma:
"Arust olete ära või?!?!
Kelle idee see oli see mängur põrgusse saata???
Tule nüüd alla ja vaata mis juhtus, nagu sisse sai kilkas et ohhoo, "Doom lll" ja tappis hetkega pooled deemonid ära!"
Kaja Kallas on valmis saama NATO järgmiseks peasekretäriks.
(16-11-2023, 12:45 PM)alfredo Kirjutas: [ -> ]Kaja Kallas on valmis saama NATO järgmiseks peasekretäriks.
Siinkohal tuleb meelde see muinasjutt vägevast vähjast ja täitmatust naisest. Kus see ahnepäits viimaks lõpetas, teavad vist kõik, kes Eesti kirjanduslooga vähegi kursis on.
Mul on suhe...
tea, tiblade keelt võiks tänasel päeval foorumisse postitada nii vähe kui võimalik.
(20-11-2023, 12:00 PM)Peeter2 Kirjutas: [ -> ]tea, tiblade keelt võiks tänasel päeval foorumisse postitada nii vähe kui võimalik.
Lugupeetud Peeter! Mina olen tibla. Kas tohin foorumit edasi kasutada või keelad ära?
(20-11-2023, 12:00 PM)Peeter2 Kirjutas: [ -> ]tea, tiblade keelt võiks tänasel päeval foorumisse postitada nii vähe kui võimalik.
Mis parata, peale emakeele oskan vaid venet ja õige vähesed mälestused on saksa keelest. Kahjuks pole inglise keelt õppinud ja eriline kahju on, et ei saa aru ukraina keelest. Kuigi juba mõnest sõnast ukraina keeles hakkan mõikama.
(20-11-2023, 12:43 PM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]
(20-11-2023, 12:00 PM)Peeter2 Kirjutas: [ -> ]tea, tiblade keelt võiks tänasel päeval foorumisse postitada nii vähe kui võimalik.
Lugupeetud Peeter! Mina olen tibla. Kas tohin foorumit edasi kasutada või keelad ära?

Siinkohal tuleks täpsustada, et kõik venelased ei ole tiblad aga kõik tiblad on venelased.
Vene keelt emakeelena rääkivad, kuid eesti keelt vabalt valdavad kodanikud ei tohiks lasta ennast häirida sõnast tibla. See ei käi nende kohta.
Ärme hakka rohkem tüli foorumi NALJAnurgas üles kiskuma.
[Pilt: FE1DF4vX0Agvvpv?format=jpg&name=900x900]
Täna siis kõigil sapakameestel põhjust tähistada: 63 aastat tagasi läks tootmisse ZAZ 965. Üks selleteemaline linnalegend ka. Juhtunud see millalgi kuuekümnendate algul, kui ZAZ veel uus asi oli.

Läinud üks sapakaomanik varuosade kauplusse. Tal oli nimelt õnnetus juhtunud: kivi oli auto esiklaasi lennanud ja selle ära lõhkunud. Nüüd siis uut vaja. Uurib seinalolevat nimekirja. Igasugu Pobeda, Volga ja Moskvitši klaase on küll, Zaporožetsi tagaklaase on ka, aga vot esiklaasi netu. Poes areneb järgmine dialoog:

autoomanik müüjale: "vabandage, ega teil Zaporožetsi esiklaasi pole?"
- Oli küll, aga ju on siis otsas, kui seinal kirjas ei ole.
- Hädasti oleks vaja, äkki ikka igaks juhuks vaatate laost?
- Ohh... No ma ei tea... Ei mäleta ka täpselt, kus nad olid...

Kunde võtab taskust viieka ja torkab müüjale taskusse:
- äkki ikka lähete ja vaatate? Uskuge, no hädasti oleks vaja.
- Olgu, ma lähen.

Tagaruumist kostab natuke aega mingit kobistamist ja mõni hetk hiljem tuleb müüja, klaas kaenlas:
- näete, oligi veel üks ülemise riiuli peale jäänud. Aga see on viimane ka.
- Oi, suur aitäh teile! Mis see maksab?
- Hind on sama, mis tagaklaasil.
Ostja maksab ära, tänab lahket müüjat veelkord ja astub rahuloleval ilmel uue esiklaasiga poest välja.
(22-11-2023, 10:40 AM)Janka Kirjutas: [ -> ]https://www.facebook.com/reel/628094502623504
 Maakeeles ja tekstina:

Kolm naist jalutavad suvel Pärnu rannas. Järsku näevad alasti meest päevitamas, ajaleht näo peal.Üks naistest vaatab mehe keha ja ütleb:
"Sarnaneb minu mehega, aga ikka ei ole minu mees."
Teine ütleb:
"Ei, muidugi pole see sinu mees."
Kolmas ütleb:
"Kuulge, see pole üldse Pärnu mees."
https://youtu.be/TP_2Mk5ztN4?si=9RyJdIFsXcSdqROV

Keegi võiks selle ka ära umbkeelsetele tõlkida.
Lihtne töö, vähemalt ei lähe riim kaduma.
(22-11-2023, 14:46 PM)Janka Kirjutas: [ -> ]https://youtu.be/TP_2Mk5ztN4?si=9RyJdIFsXcSdqROV

Keegi võiks selle ka ära umbkeelsetele tõlkida.
Lihtne töö, vähemalt ei lähe riim kaduma.
Eestlane püüab kala ja saab kätte kuldkala.
See kohe, et täidan su soovid kui lahti lased.
Eestlane virutab kala ämbrisse ja püüab edasi.
Ja jälle kuldkala otsas. Ka see kohe paluma lase tagasi täidan soovid.
Eestlane virutab ka teise kala ämbrisse ja püüab edasi.
Kolmas kala jälle kullast ja ütleb: ära usu nende eelmiste juttu. Mina täidan küik su soovid.
Eestlane virutab ka selle ämbrisse ja ütleb:  ne nado govorit po russki.  ( pole vaja rääkida vene keeles)

Mitte täpne tõlge a omasõnadega kokkuvõte mälu järgi Toungue
[Pilt: XyAY9hU.jpg]
(22-11-2023, 20:00 PM)valgeratsu Kirjutas: [ -> ][Pilt: XyAY9hU.jpg]
Alumisel pildil mitte T-40 vaid T-30 Vladimiri tehase toodang.võimalik et ma ei saa naljast aru.