automoto.ee foorumid

Täisversioon: naljanurk 3
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ma isiklikult olen loobunud sellise kola pärast südame valutamisest, paljud müüjad on isegi mõistlikud ja lihtsalt tahavad lahti saada, aga no kasti sisse vaadates ei ole seal kunagi alles mingeid mõistlikke mõõte ja levinud keermeid, ainult sellised, mida "omal ajal" eriti ei kulunud, noh ja loogiliselt võttes, kuna masinaehituse põhimõtted ja standardid pole aja jooksul eriti muutunud, ei kulu täna ka. Pole täpselt kursis, kuidas tehaste varustamine plaanimajanduses käis, aga kahtlustan, et kuskil oli ette nähtud mingi "DOS", kõik keermed, kõik puurid jne, mis tuli koos saba ja karvadega vastu võtta, sest muidu äkki uut ei antud, levinumad mõõdud läksid kasutusse, ülejäänud kola läks laotäiteks. Lihtsam ja odavam on minna poodi ja osta see täpselt õige puur või tera, mida täna vaja, selle asemel et neist kastidest kala püüda.

Aga muidugi kui seda võtta kui eraldi hobi, siis kindlasti on põnevam ja vahel leiab vajalikku ka.
Fakebooki kokaraamatust liharoog "Ossa Raisk"
Valmistamiseks võtke 1,3 kg sealiha, maitsestage soola ja pipraga ning asetage 200 kraadini kuumutatud ahju.
Nüüd avage uudisvoog ja kui köögi suitsuandur tööle hakkab on Ossaraisk valmis.
Simon Murphy Löustakast.  I used to work at the circus. I was a human cannonball until they fired me.
Ühest teisest foorumist, aga vast passib siia ka.

[Pilt: nali.png]
Igas foorumis, ka siin on oma kaptentrumm.
Ps. tuvid ja nende hääl ei meeldi.
(13-03-2024, 09:11 AM)ivo86 Kirjutas: [ -> ]Ühest teisest foorumist, aga vast passib siia ka.

[Pilt: nali.png]
Pole nali ... Äi tea kes seal see "ekspert" Ghostship on aga kaelustuvi huikab tõesti nagu öökull  ... ja pröökab suht hilja õhtul pimedaga ka, päris öösel ei tea, magan tavaliselt. Haukumise koha pealt - võib-olla pole tegu kaelustuvi vaid hoopis kaelus-turteltuviga, kes lisaks öökulli huikamisele ka krääksuvat haukumise sarnast häält teeb, vaheldumisi enamasti. Häälenäited

P.S. Kuna meigas on maitsev jahilind, siis pole mul tema vastu midagi, erinevalt polügooni loomi hirmutavast tegevusest.
Kärbseseent saab alles sügisel, muid häid asju juba praegu metsast. Loe pildi allkirja!!!
(14-03-2024, 16:36 PM)aavu Kirjutas: [ -> ]Kärbseseent saab alles sügisel, muid häid asju juba praegu metsast. Loe pildi allkirja!!!

Selle foto ja kirjelduse tausta tahaks teada. Kui asi on kuidagi fentanüüliga seotud, peab see olema eelajalooline pilt ajast, mil Eestis veel antud ainet tarbiti ja mingil määral isegi toodeti, ent pildil olev meenutab kõige muud kui fentanüüli enda lõplikul kujul. Seda massi on fentanüüli kohta ilmselgelt ebareaalses koguses, seega ehk mingi koostisosa?
(14-03-2024, 20:54 PM)suvasass Kirjutas: [ -> ]
(14-03-2024, 16:36 PM)aavu Kirjutas: [ -> ]Kärbseseent saab alles sügisel, muid häid asju juba praegu metsast. Loe pildi allkirja!!!

Selle foto ja kirjelduse tausta tahaks teada. Kui asi on kuidagi fentanüüliga seotud, peab see olema eelajalooline pilt ajast, mil Eestis veel antud ainet tarbiti ja mingil määral isegi toodeti, ent pildil olev meenutab kõige muud kui fentanüüli enda lõplikul kujul. Seda massi on fentanüüli kohta ilmselgelt ebareaalses koguses, seega ehk mingi koostisosa?
Pärineb see pilt vist ainult 5 a tagusest loost https://www.err.ee/976662/fentanuuliari-...taks-vangi kus räägitakse 200-300 grammistest kogustest metsa peidetuna
ja midagi sarnast nt https://www.postimees.ee/6556485/eesti-n...-fentanuul
(14-03-2024, 21:30 PM)honkomees Kirjutas: [ -> ]
(14-03-2024, 20:54 PM)suvasass Kirjutas: [ -> ]
(14-03-2024, 16:36 PM)aavu Kirjutas: [ -> ]Kärbseseent saab alles sügisel, muid häid asju juba praegu metsast. Loe pildi allkirja!!!

Selle foto ja kirjelduse tausta tahaks teada. Kui asi on kuidagi fentanüüliga seotud, peab see olema eelajalooline pilt ajast, mil Eestis veel antud ainet tarbiti ja mingil määral isegi toodeti, ent pildil olev meenutab kõige muud kui fentanüüli enda lõplikul kujul. Seda massi on fentanüüli kohta ilmselgelt ebareaalses koguses, seega ehk mingi koostisosa?
Pärineb see pilt vist ainult 5 a tagusest loost https://www.err.ee/976662/fentanuuliari-...taks-vangi kus räägitakse 200-300 grammistest kogustest metsa peidetuna
ja midagi sarnast nt https://www.postimees.ee/6556485/eesti-n...-fentanuul

2019. ongi juba eelajalugu Wink
Seletus politseile:
"Kaklesime kolmekesi rahulikult omaette "Viru" hotelli fuajees ja ei seganud kedagi.
Siis tuli see hull, lõhkus ära harjasmati ja andis meile kõigile peksa.
Mulle löödi rusikaga.
Kaks teist poissi said ka mõne hoobi.
Lõpuks lõi ta mul veel importprillid puruks ja ninaluu katki.
Sõbralt aga võttis ära noa ja minult kasteedi"
(14-03-2024, 16:36 PM)aavu Kirjutas: [ -> ]Kärbseseent saab alles sügisel, muid häid asju juba praegu metsast. Loe pildi allkirja!!!
Leia pildilt fentanüül :-)
[attachment=101200]
Kuningas Artur peab minema mitmeaastasele sõjakäigule mere taha aga ei taha usaldada oma kuningannat Guineveret seksinäljas templirüütlite hoole alla.
Niisiis läheb nõu küsima võlur Merlinilt.
Merlin ütleb et midagi me ikka välja nuputame ja käsib Arturil tagasi tulla paari päeva pärast.
Kui Artur tagasi läheb, näitab Merlin talle oma uut leiutist millel nimeks "voorusevöö".
Merlin ka demostreerib seda ja pistab pulga auku, giljotiinitera langeb ning pulgal on ots läinud.
Arthur läheb koju ja paneb voorusevöö Guinevereile peale.
Aastad lähevad ja Artur saabub koju.
Ta laseb kohe kõik rüütlid kokku kutsuda ja püksid alla lasta.
Kõik rüütlid peale sir Galahadi olid kas väikemeheta või jupp puudu.
"Sir Galahad," ütles kuningas Artur. "Sina oled ainuke truu rüütel, kuidas ma võin teile tasuda?"
Aga sir Galahad vaikis, sest tal polnud enam keelt...
Kui eilsesse päeva tagasi tulla, siis meenus üks vanarahva kõnekäänd.
Ja jälle üks asi, mille eest KõigeKõrgemale lõputult tänulik olla.
Järgnevast arusaamine eeldab küll keskmisest paremat välismaa keele oskust, kuid on siiski tõsi.

Four things you cant choose in this life -

your parents,
your nationality,
your appearance,
and the president of russia...
(18-03-2024, 00:21 AM)kass Kirjutas: [ -> ]Õhtust!
Jah, ea uumor! Kuigi tegelikult ma eriti ei muhele... Aga inimesed on erinevad, uumorivärk samamoodi, mind on selle pärast siin voorumis ka nuheldud... aga iga lugupeetud voorumlane on teretulnud siia omi uumoriposte postitama, eriti, kui need on ajaloolise taustaga ja mitte oma enga aiglase aju poolt välja mõeldud... Ma saan veel kuidagi aru, et no on meil mingisugused haiglased seksuaalfantaasiad ( minul ka on), aga mina ei postita neid siia "uumorinurka" kõigile kõkutamiseks, aga respekt, ksf!, et visalt ja regulaarselt ajad oma rida!  Cool
Luban endale repliigi korras lugupeetud Kassile, et te võite mu siit välja ka lasta visata.
Ma ei solvuks ja põhjust ilmselgelt on sest pole mul enam ei vanatehnikat ega ühtki vanatehnikaprojekti.
Lisaks oman päris palju selliseid seisukohti mis pole populaarsed ja lähevad vastuollu rohepoliitika ning riigivalitsemisega.
(19-03-2024, 23:46 PM)kass Kirjutas: [ -> ]
(18-03-2024, 09:30 AM)2715 Kirjutas: [ -> ]
(18-03-2024, 00:21 AM)kass Kirjutas: [ -> ]Õhtust!
Jah, ea uumor! Kuigi tegelikult ma eriti ei muhele... Aga inimesed on erinevad, uumorivärk samamoodi, mind on selle pärast siin voorumis ka nuheldud... aga iga lugupeetud voorumlane on teretulnud siia omi uumoriposte postitama, eriti, kui need on ajaloolise taustaga ja mitte oma enga aiglase aju poolt välja mõeldud... Ma saan veel kuidagi aru, et no on meil mingisugused haiglased seksuaalfantaasiad ( minul ka on), aga mina ei postita neid siia "uumorinurka" kõigile kõkutamiseks, aga respekt, ksf!, et visalt ja regulaarselt ajad oma rida!  Cool
Luban endale repliigi korras lugupeetud Kassile, et te võite mu siit välja ka lasta visata.
Ma ei solvuks ja põhjust ilmselgelt on sest pole mul enam ei vanatehnikat ega ühtki vanatehnikaprojekti.
Lisaks oman päris palju selliseid seisukohti mis pole populaarsed ja lähevad vastuollu rohepoliitika ning riigivalitsemisega.

Õhtust jällegi!
Mina tänan võimaluse eest ja muidugi, mina võin siin voorumis nii lasta, kui ka visata, seda muidugi!  Cool Aga olles nii halb ja siga või kass nagu ma olen, mina ei arva, et peaks kedagi siit voorumist või kusagilt mujalt "välja viskama" vüi kasvõi ajutiselt kellegi postitamisvõimalusi piirama, arvates, et sellest tuleb mingit kasu kellelegi peale piirajate, aga see selleks nagu tavatses lausuda varalahkunud Pikk - Toomas...
Minul eriti seisukohti ei ole, maailmavaadet jms, aga vastuollu olen siin ja mujalgi tihtipeale läinud ja selle eest ka koslepit vahel saanud. Ja on mind ka siit keskkonnast igaveseks ja pärast seda veel 3 - ks aastaks "välja visatud", tõesti ei olnud valus ega hirmus ja nüüd toksin jäeelgi siia mittemidagitki juurde ja mida aeg edasi, seda enam kahtlustan, et mul ka tegelikult ei ole seda müstilist "vanatehnikaprojekti", millest siin aeg-ajalt vilosohveeritakse.
Aga olgu peale, tehke siis siin nalja ka, eestlane on ikkagi peale selle, et ta on ka kõige muu rahvas - no need automaksu, õlle, sauna, laulu, tantsu, metsa, kartuli, mustaleiva, mere, parim sõdur jne, ikkagi igal juhul ka naljanurgarahvas, siit nurgast, sealtnurgast, keskpõrandale kokku ja mis saabki olla parem nali, kui mingitsorti kepinali. Ja selle eest siit voorumist küll kedagi kuhugi ei saadeta, sest saatjad ei ole ju mingid pehmod ega impotendid, vaid ikkagi täisverelised eesti heteromatšod, ma arvan.
Aga mind võite küll siit "välja visata", sest nagu näete, mul endal on tõsiseid raskusi siit kvalittetkeskkonnast eemale hoidmisega ja nende projektidega on nii nagu on või nii nagu ei ole, rohepoliitikat ja riigivalitsemist võin ka siin ja mujal vabalt halvustada, naeruvääristada ja kiruda, aga Aafrikas on väikesed neegrid näljas ja suured vb janus nagu kass enne kl 10.00   Sad

Kus nali?!
Sellisele moekale tootele sattusin peale.
Tsitaat:Sellisele moekale tootele sattusin peale.
Tujutegija!
(20-03-2024, 15:11 PM)suvasass Kirjutas: [ -> ]Sellisele moekale tootele sattusin peale.

Palun kõik originaalid mulle saata. Vahet pole, palju neid on. Küll ma neile peldiku leian.