automoto.ee foorumid

Täisversioon: naljanurk 3
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(15-12-2023, 13:50 PM)maaks Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 11:55 AM)tõnn Kirjutas: [ -> ]Mina olen näinud kuidas leivaviilu peale nuusutatakse, hammustada ei tohtinud millegi pärast.
Proovi ära, siis saad teada miks hammustada ei tohi  Big Grin
Ja leib on nõrkadele - tõelised tegijad haukavad küpsist peale  Big Grin Big Grin
On elus seik, kus käiku läksid piparkoogid Toungue
(15-12-2023, 18:54 PM)siimik Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 13:50 PM)maaks Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 11:55 AM)tõnn Kirjutas: [ -> ]Mina olen näinud kuidas leivaviilu peale nuusutatakse, hammustada ei tohtinud millegi pärast.
Proovi ära, siis saad teada miks hammustada ei tohi  Big Grin
Ja leib on nõrkadele - tõelised tegijad haukavad küpsist peale  Big Grin Big Grin
On elus seik, kus käiku läksid piparkoogid Toungue


Olen näinud Gorkis viinavõtmist kus keset lauda oli veerand kääru leiba. Kes lonksu klaasist võttis see pani nimetissõrme korraks leivaviilule ja nuusutas näppu peale.  Ise nad põhjendasid seda nii , et "ega me siia sööma tulnud".
 
Või siis samast linnast juhus kui tüübil oli vobla puhvaika põuetaskus ja nuusutas seda peale.
(15-12-2023, 18:54 PM)siimik Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 13:50 PM)maaks Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 11:55 AM)tõnn Kirjutas: [ -> ]Mina olen näinud kuidas leivaviilu peale nuusutatakse, hammustada ei tohtinud millegi pärast.
Proovi ära, siis saad teada miks hammustada ei tohi  Big Grin
Ja leib on nõrkadele - tõelised tegijad haukavad küpsist peale  Big Grin Big Grin
On elus seik, kus käiku läksid piparkoogid Toungue
On elus olnud seik, kus käiku läks ketsup Big Grin
(15-12-2023, 21:53 PM)Daff Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 18:54 PM)siimik Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 13:50 PM)maaks Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 11:55 AM)tõnn Kirjutas: [ -> ]Mina olen näinud kuidas leivaviilu peale nuusutatakse, hammustada ei tohtinud millegi pärast.
Proovi ära, siis saad teada miks hammustada ei tohi  Big Grin
Ja leib on nõrkadele - tõelised tegijad haukavad küpsist peale  Big Grin Big Grin
On elus seik, kus käiku läksid piparkoogid Toungue


Olen näinud Gorkis viinavõtmist kus keset lauda oli veerand kääru leiba. Kes lonksu klaasist võttis see pani nimetissõrme korraks leivaviilule ja nuusutas näppu peale.  Ise nad põhjendasid seda nii , et "ega me siia sööma tulnud".
 
Või siis samast linnast juhus kui tüübil oli vobla puhvaika põuetaskus ja nuusutas seda peale.
Einoh, meil oli üks töömees, kelle lõuna oli 2 Agdami ja päts saia. Kõigepealt pani ühe ära ja sõi pool pätsi saia peale. Siis pani teise ära ja sõi teise poole saiast. Patsutas kõhtu ja ütles, et davai, paneme edasi. Aga ta oli ka umbes 120-130 kilo Smile
Jne.jne.

Nalja nabani... Smile
Õhtust!
Jah, nii on, selline see voorum nüüd on, selline nalja oma! Omalt poolt veel lisan, et klaaskommi asemel peaks iiris olema, siis on ju õige ning originaalile vastav ja veel naljakam...  Sad
(15-12-2023, 23:20 PM)kass Kirjutas: [ -> ]Õhtust!
Jah, nii on, selline see voorum nüüd on, selline nalja oma! Omalt poolt veel lisan, et klaaskommi asemel peaks iiris olema, siis on ju õige ning originaalile vastav ja veel naljakam...  Sad

Tegelikult on hoopis nii, et kaks krokodilli jalutavad, üks on roheline ja teine pöörab paremale.
Kaks krokodilli lendab, üks on roheine ja teine lendab Aafrikasse:

Helikopterite Mi-24 (hüüdnimi "Krokodill") lennukatsetused.

A.
Yandex Taxi tõeline pale.
[attachment=100265]
(16-12-2023, 21:36 PM)denzu Kirjutas: [ -> ]Yandex Taxi tõeline pale.
Mitte midagi ei saa aru ....
Erinevaid versioone leiab.
klapivad mehed poe taga ja arutavad, kas võtame ühe, või kaks...
Eile võtsime kaks, üks jäi järgi-
ok, siis üks- lähevad leti ette,, kaks viina ja üks iiiris.

Glögi Soome moodi ..liiter viina ja üks jõhvikas. kui maitse tundub väga tugev, võib jõhvikaid vähem panna.
[attachment=100273]  
A: Kaks pluss kaks on neli.
B: Tõesta! Millistele uuringutele su väide tugineb?
C: Kui meile on eluaeg midagi õpetatud, siis see ei tähenda veel, et see õige on, eks ole.
A: Aga see on neli.
B: Palun siis seda uurimust, aitähh!
C: Miks see viis ei või olla? Minu lapselaps näiteks ütles, et tegelikult on kümme.
A: Näed, võtan kaks õuna ja lisan veel kaks õuna – ongi neli. Palun, loe üle.
C: Kas teiste arvamus ei loe üldse midagi? Ja miks sa ainult õuntega arvutad, puuvilju on palju rohkem maailmas.
A: Palun väga, võtan kaks õuna ja kaks pirni. Kokku neli puuvilja, loe üle.
B: Kuule, see uurimus on lamemaalastele. Elu ei ole nii lihtne. Näiteks ühe õuna peal on mädaplekk, ploomid ja kirsid on täiesti välja jäetud. Sellise katsega loodad meid lollitada? Sa hari ennast!
D: Nii jäigad seisukohad ainult lõhestavad ühiskonda.
A: Kuidas see lõhestab? Et kaks pluss kaks on neli, see on tõestatud kogu ajaloo vältel.
C: Aga praegu on 21. sajand. Sina surud siin mingit ammu iganenud arusaama kõigile peale.
D: Ta tahab lihtsalt lõhkuda ja tüli norida.
C: Täpselt! Me ei pea teda kuulama.
A: Kaks pluss kaks on neli ja kõik.
B: Aga kui võtad kaks koera ja kaks kassi, saab kokku 16 jalga näiteks. Kas sa selle külje pealt ei oska asja näha?
A: Mis need jalad siia puutuvad? Kokku on neli looma.
B: Harimatus, muud midagi, üritad siin lihtsustada, sest su oma pea keerulisemaid asju ei võta.
D: Ei ole ta nii harimatu midagi, teab täpselt, mida teeb. Lihtsalt vihkab teistsugust matemaatikat, talle on tüli ja riidu vaja.
C: Kas me tõesti peame seda vihakõnet taluma? Ta ju naudib seda.
D: Sellised tuleks välistada avalikust diskussioonist.
A: Aga kuidas sa masinaid ehitada saad, kui aritmeetilisi tõdesid ei tunnusta?
B: Masinad on keerulised asjad, seal labase aritmeetikaga ei tee midagi. Iga poetaguse arvutused pole veel tõde. Üldse: mis on tõde?
A: Tõde on, et kaks pluss kaks on neli.
C: Näete, kuidas ta tõrjub teistsuguseid arvamusi? Tahab, et kõik mõtleksid ühtemoodi. Diktaator!
B: Loll lihtsalt. Mõtleb “oma peaga”.
D: See asi ei ole nii lihtne, sihukesed tüübid on ohuks meile kõigile. Kelle ülesandel ta siin oma nn tõdesid levitab õieti, ah?
C: Putini muidugi!
B: Loomulikult. Kasulik idioot.
A: Kui palju siis on kaks pluss kaks?
C: Aga milleks sul on vaja seda teada, kas see pole ükskõik? Mis sinu elus muutub, kui teised soovivad teisiti mõelda?
A: Paljugi muutub. Näiteks saad poes vähem raha tagasi.
D: Haah! No selge. Raha on mängus.
A: Ei, see oli ainult näide.
B: Teadus on konkreetne asi. Ühe näitega sa teadust ei tee.
A: Ma võin veel näiteid tuua.
C: Pole sul mingeid näiteid siin tuua, sul on vaja ainult lõhkuda. Sa ei usalda B-d, kes on teadlane. Sa ei usalda inimesi, sest sa oled ise salakaval ja ahne vaenlaste käsilane.
A: No olgu. Mitmeks aastaks ma pean vangi minema?
C: Vähemalt neljaks!
A: Miks?
B: Kaks aastat valetamise eest ja kaks aastat vihakõne eest.
A: Kas kaks pluss kaks on siis neli?
B, C, D: Jää vait ja kao vangi!   
(16-12-2023, 21:57 PM)hobiautod Kirjutas: [ -> ]
(16-12-2023, 21:36 PM)denzu Kirjutas: [ -> ]Yandex Taxi tõeline pale.
Mitte midagi ei saa aru ....

Ehk selgitab
Isa, kus siin õiglus on: päevik on elektrooniline aga rihm on tõeline? vastab Vova isa küsimusele miks kahed päevikus.
(17-12-2023, 16:36 PM)krossifänn Kirjutas: [ -> ]Samagon ja buhanka mis tõesti toimivad Venemaal.
https://www.youtube.com/shorts/08JkgCqtK...ture=share
https://www.youtube.com/shorts/hhGtC9VLEmo
Kusagil oli tore vidju, kus kohalikud käisid vileuue pätsikesega tutvumas. Mingid pagarid või karjatalitajad olid keevitama pandud, selliseid siile ja ussipesasid ei suudaks isegi mina ja isegi deliiriumis valmismeisterdada.
(17-12-2023, 18:14 PM)DevilDeVille Kirjutas: [ -> ]
(17-12-2023, 16:36 PM)krossifänn Kirjutas: [ -> ]Samagon ja buhanka mis tõesti toimivad Venemaal.
https://www.youtube.com/shorts/08JkgCqtK...ture=share
https://www.youtube.com/shorts/hhGtC9VLEmo
Kusagil oli tore vidju, kus kohalikud käisid vileuue pätsikesega tutvumas. Mingid pagarid või karjatalitajad olid keevitama pandud, selliseid siile ja ussipesasid ei suudaks isegi mina ja isegi deliiriumis valmismeisterdada.
Jah, see käis isegi meil siit foorumist läbi, kuidas uksehinge keevitades oli elektrood kinni tõmmanud ja see siis ülevärvituna koos bussiga kliendini jõudis.
(17-12-2023, 00:17 AM)hulgus Kirjutas: [ -> ]Glögi Soome moodi ..liiter viina ja üks jõhvikas. kui maitse tundub väga tugev, võib jõhvikaid vähem panna.

Siin võib rääkida siis ka karu läheb karu tuleb kokteilist 

Võta õlleklaas ja täida see normaalse koguse õllega.
Nüüd võid hakata karu kohale jooma - võta suur sõõm õlut ja vala sama palju viina asemele.
Siis võta järgmine sõõm ja jälle vala viina asemele. Siis järgmine, siis järgmine ja ikka nii, et klaas oleks täis.
Selle aja peale peaksid ärksamad mehed juba vaikset mõminat kuulma. Väga hea, jätkake samas vaimus. Karu on juba teel.
Taas sõõm klaasist ja samapalju viina asemele. Jätkake nii kaua kuni vedelik klaasis meenutab värvi poolest vett ja maitselt viina.
Nagu veenduda võite on nüüdseks karu kohale jõudnud – joriseb mõnusa häälega ja tatsab ringi.
Nüüd tuleb hakata karu minema jooma.
Võta klaasist sõõm ja vala sama palju õlut asemele Big Grin
Siis järgmine sõõm ja taas sama palju õlut asemele, siis järgmine, siis järgmine ... ja nii kuni klaasis on taas peaaegu puhas õlu.
Nüüd on karu läinud.
Esmaüritajatel tasub võtta väiksem õlleklaas. Õiged karutapjad teevad seda muidugi kannuga. Kiirendajad aja peale. Rinkamehed lähevad uuele ringile.
(15-12-2023, 13:50 PM)maaks Kirjutas: [ -> ]
(15-12-2023, 11:55 AM)tõnn Kirjutas: [ -> ]Mina olen näinud kuidas leivaviilu peale nuusutatakse, hammustada ei tohtinud millegi pärast.
Proovi ära, siis saad teada miks hammustada ei tohi  Big Grin
Ja leib on nõrkadele - tõelised tegijad haukavad küpsist peale  Big Grin Big Grin

Õhtust!
Ma ise nalja ei tee ja teiste naljast ka aru ei saa... Sad Ja toiduga mängimist ma ka eriti ei tolereeri, küpsist püüan üldse vältida - gluteen, magus, läheb ambaauku ja seal Sööbik ja see teine, tema kambajõmm, kelle nimi on meelest läinud, ainult seda ootavadki... Tegelik elu on midagi muud, vb küll mitte nii naljakas, aga mingi tragikoomiline noot jääb ikkagi kõlama, ma arvan, st on raske, aga huvitav, mitte nagu see konkreetne voorum, kus joostakse mõnuga latialt läbi, lähtudes variandist, et mõnus on osavõtt, mitte tulemus...  Sad

[attachment=100282]
nsvl ajal  Keila Joa baaris vene prapporid parandasid pead sel moel , kann õlut , sealt võeti sõõm , siis valati asemele viina ja lasti see kann  omade hulka ringi käima , kui ma seda üritust eemalt silmitsesin siis öeldi , noor mees , sa ei tea mis on pohmell , ega ei tea tõesti .  Ilmselt oli tõesti neil sant olla et kohe viinaga ei kannatanud pead parandada .