automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ligi ja ligi - edasi-tagasi 16 km. Eraldi sõit pealegi. Hästi ei viitsi, nii häda pole. 

Aga tegelikult on kapid on mugavaks teinud: lähen ja võtan möödaminnes mulle sobival ajal kaasa, mitte ei trügi koos läkastava bandega kitsas poes või varitse konkurendivaba hetke.

M20 Nylocit oskan mina ainult 4 haamrjaagult välja võluda, millest 10ne pakk oleks ka kohe saadaval. A ma alles õpin ka seda kasutama. Paluks mitte mu koperdamist liiga põhjalikult tähele pannaWink Seda enam, et ma juba sain oma poldid-seibid-mutrid.
(25-10-2020, 10:19 AM)inc Kirjutas: [ -> ]Startimiseks tuleb selline laud teha. Miks ka mitte kokkupandav.
Selline starter mul pisikeste jaoks olemas.Ehk on kellelgi pakkuda poolpidust rolleri akut  (saab autost kaugemal käivitada ,mul vana mall ,ilma oma akuta ) .Laisa inimese värk  ,kõik kinni mugavuses ,Wink
(18-11-2020, 21:22 PM)linnuke Kirjutas: [ -> ]Ehk on kellelgi pakkuda poolpidust rolleri akut 

Ilmselt midagi leian.
Tuli hea semu külla ja räägib - sa sehkendad vanarauahulludega, ehk on kellelgi väljatõmbeventilaatoreid? Kas kellelgi on?
Uued ei pea olema, aga mootoreid mähkima ka ilmselt ei hakkaks.
Huvilise nimi on Toomas ja kõnetraat 5o18288

EDIT: võimalik bartertehing liivapritsi/pulbervärvimise vastu
Repliigi korras: antud juhul on numbrisse o lisamine 0 asemel kasutu, sest kõnetraadi omanik on ise ja korduvalt oma numbrit veebis täiskujul jaganud.

A.
Tänan! Ma olen sellist kommet märganud ja mõtsin, et ehk on abiks Sad
Ei ole viitsinud süveneda.
(22-11-2020, 21:44 PM)Aspelund Kirjutas: [ -> ]Repliigi korras: antud juhul on numbrisse o lisamine 0 asemel kasutu, sest kõnetraadi omanik on ise ja korduvalt oma numbrit veebis täiskujul jaganud.

A.
Hullem veel. Suur Konspiraator Ise on seda numbrit siinsamas foorumis samuti avaldanud:
https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid386812
Ärge nüüd liiga palju ka pekske. Infoturbes on tihti nii, et see praktika, mis oli veel eile hea, ei ole seda täna mitte. Ja kui eile tehti ühtemoodi, ei tähenda et täna teisiti ja paremini ei võiks teha.
Puudu jääb 1/4 looreha raudrattast. Äkki mõnel mehel mõni banaaniks sõidetud raua hunnikus ootamas. Tervet ratast ei hakkaks lõhkuma. Päälinna piirkond +50km. Pakkumised sõnumisse.
Nii, taaskord vahendan kuulutust, mis suunatud just siinsele spetsiifilisele kogukonnale.
Otsitav on seekord 80ndate lõpu või 90ndate alguse Toyota kahveltõstuki kõrgsurvepump. Asub diiselmootori Z11 küljes ja sealt lähevad torukesed pihustitesse vist Smile
Pumba kood OEM 096000-4790. Kõlbavad ka rikkega asjad, vajadusel tehakse mitmest üks.
Kontakti praegu ei pane, esiteks pole selge, mis jama sellest jälle tekkida võib, samuti pole hetkel selge, et kas suhelda on vaja peadirektoriga või tõstukiremontijaga. Kel midagi on, kirjutab siia või PS.
Samuti on oodatud info, kus sellist mootorit võidi veel kasutada. Väidetavalt on otsingumootori võimed ammendunud enne tulemuseni jõudmist. St midagi tuli, aga need hinnad.......
(30-11-2020, 16:06 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Nii, taaskord vahendan kuulutust, mis suunatud just siinsele spetsiifilisele kogukonnale.
Otsitav on seekord 80ndate lõpu või 90ndate alguse Toyota kahveltõstuki kõrgsurvepump. Asub diiselmootori Z11 küljes ja sealt lähevad torukesed pihustitesse vist Smile
Pumba kood OEM 096000-4790. Kõlbavad ka rikkega asjad, vajadusel tehakse mitmest üks.
Kontakti praegu ei pane, esiteks pole selge, mis jama sellest jälle tekkida võib, samuti pole hetkel selge, et kas suhelda on vaja peadirektoriga või tõstukiremontijaga. Kel midagi on, kirjutab siia või PS.
Samuti on oodatud info, kus sellist mootorit võidi veel kasutada. Väidetavalt on otsingumootori võimed ammendunud enne tulemuseni jõudmist. St midagi tuli, aga need hinnad.......
guugelmuugel näitab karpa mootori pilte.
Täpsustatud mootoriinfo - 02-5fd 35
(30-11-2020, 16:06 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Nii, taaskord vahendan kuulutust, mis suunatud just siinsele spetsiifilisele kogukonnale.
Otsitav on seekord 80ndate lõpu või 90ndate alguse Toyota kahveltõstuki kõrgsurvepump. Asub diiselmootori Z11 küljes ja sealt lähevad torukesed pihustitesse vist Smile
Pumba kood OEM 096000-4790. Kõlbavad ka rikkega asjad, vajadusel tehakse mitmest üks.
Kontakti praegu ei pane, esiteks pole selge, mis jama sellest jälle tekkida võib, samuti pole hetkel selge, et kas suhelda on vaja peadirektoriga või tõstukiremontijaga. Kel midagi on, kirjutab siia või PS.
Samuti on oodatud info, kus sellist mootorit võidi veel kasutada. Väidetavalt on otsingumootori võimed ammendunud enne tulemuseni jõudmist. St midagi tuli, aga need hinnad.......
 Mootor vist 11Z. Tegemist vist 6-silindrilise mootoriga, millel Denso pump. Olemas oleks mitsu pealt 4-silindrilise pump, korpus ehk sama. Pumba peal numbrid: MD 189556 ;VE4/10F2250RND811 ;096000-8113 8 ;12P00305 1 ; Veel on olemas 6-silindrilise vw lt pump, sellel kinnitus erinev ja võibolla ka pöörlemise suund.
Sooviks erivärvilisi kaableid, 1mm2 ristlõikega. 
Sinist, punast, rohelist, kollast jne... 
IZ ja Jawa juhtmestiku punumiseks. 
10m jupid oleks head.
(04-12-2020, 21:02 PM)tõnn Kirjutas: [ -> ]Sooviks erivärvilisi kaableid, 1mm2 ristlõikega. 
Sinist, punast, rohelist, kollast jne... 
IZ ja Jawa juhtmestiku punumiseks. 
10m jupid oleks head.
Ristlõikest ei tea aga ise äsja lammutasin haagise pistiku juhet sel eesmärgil.
Paarimeetrine jupp oli sõbral olemas.  ju teda keegi müüb ka.
kas sa otsid mingitpidi tavalistest erinevaid juhtmeid?
muidu erivärvilised 1.0mm2 kiudjuhtmed on ju poes
ilma allahindlusteta umbes 15 kopikat meetrist.
Pole seda õiget poodi leidnud, oomipoes olid 1,5 ning 0,75 ainult.
Tööriistamarketis on milline täitsa olemas loetelus ja näitab ka laoseisu.
autopoed müüvadd ka.