automoto.ee foorumid

Täisversioon: Abi puulõhkujaga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Kui 10 naist sängis siis pole vajagi puid, tuleb hoopis sooja välja lasta Big Grin
(09-10-2018, 21:12 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]Kui 10 naist sängis siis pole vajagi puid, tuleb hoopis sooja välja lasta Big Grin

Mees, ole mõistlik. Su rehepeksumasina kardaan võib selle valu peale pooleks minna Big Grin

Ja ole oma soovidega ettevaatlik, need võivad täide minna.
Kui nii juhtub, siis tuleb kirves võtta ja minna värsket õhku hingama Big Grin
Kas sellist halulõhkujat kah nähtud on .Kirve asemal siis vast kuvalda  Smile Patendinumbrid peal ja puha.

[Pilt: 011184109982bb8.jpg]
(18-10-2018, 23:47 PM)linnuke Kirjutas: [ -> ]Kas sellist halulõhkujat kah nähtud on .Kirve asemal siis vast kuvalda  Smile Patendinumbrid peal ja puha.

[Pilt: 011184109982bb8.jpg]

https://www.amazon.com/dp/B07F3M3NLL/ref...f73567967b
https://www.youtube.com/watch?v=c7qMn3xWnt4

Videot vaadates ma ei sooviks seda kasutada Smile

Näe, venelased on ka "unikaalse" asjaga valmis saanud:
https://www.youtube.com/watch?v=rr3Tnm0xbvk
Nüüd on juba hilja teha vastavat teemat, kõik on nagunii siin juba. Aga jälle Rebaki tootjast... niisiiis poolakad on saanud maha paari uue süsteemiga. Ma toon momendil välja ühe ägedaima neist. Sarnaneb oma omaduste poolest soomlaste ja meie endi lõhkujale, kuid minu arust on teostus parem. Üsna meh teema, raud jne. Puu ampsab ise sisse ilma et töömees peaks vaeva nägema ja selliselt, et kuluosasid ei ole nagu sommide selle kuluva lindiga. Enivei, lahe asi jälle neilt. Kahjuks on nad oma kodulehelt hinnad maha võtnud, seega viskan siia edasimüüja omad poolas. 7k ümmarguselt.

https://allegro.pl/rebak-tnaco-rozlupuja...6e96840240

https://www.youtube.com/watch?v=M_5uSJ-fuHI
Huvitav oleks näha seda mehhanismi, mis palki edasi tõmbab(kas äkki äkkega rullid?). Tundub, et see osa toimetab suhteliselt täpselt. Kahjuks jääb tulem ikkagi selline, et kodukasutuseks vaja tugevat järellõhkumist teha ja pudi tekib teist samapalju. Muidu tore riistapuu.
Sellega teed pliida puid, ei pikemaid-
Tsitaat:Huvitav oleks näha seda mehhanismi, mis palki edasi tõmbab(kas äkki äkkega rullid?
Niipalju paistab
(26-11-2018, 23:18 PM)Sm.Autojuht Kirjutas: [ -> ]Sellega teed pliida puid, ei pikemaid
Sellega saab reguleerida pikkusi alates 20cm kuni 50cm.
Vaatan seda grupiviisilist lõike-ja paigalhoidmise süsteemi.  Mitu korraga on ikka tootlikkus korda x !


Isa juures on 1f vool, mis suht nõrk. Mõtlesin posti külge panna kohe pärast kilpi pistiku, kus särts kõige rammusam.
Vaja vedada puulõhkuja juurde, mis silma järgi on 3x0.75 juhtmega, heal juhul 3x1.5, tarbib 2kw, toide.
Kas 3x1.5 kärab ka või 3x2.5 ainult? Kui suur on vahe? 
Vahemaa mingi 50m.
Algandmed on nigelad. 1faasiline 3x midagi juhtmega siis kolmas on maandus?
Masina küljes olev jupike ei ole tähtis, ta on lühike. Vajaliku distantsiga võrreldes ilmselt väga lühike.
Ma prooviksin laenutatud pikendusjuhtmega algatuseks. Samas oleks hea monitoorida töö ajal pinget nii sisendis kui väljundis. Oma rikkalikust praktikast ütlen, et 2kilovatine elektrisaag hakkas kahe otsapidi kokku pandud 30meetrise 1,5ruuduse pikendusjuhtme otsas streikima. Sisend oli korralik.
Puusalt tulistan - 2x4 ruutu ja maanduseks ka midagi. Ju selliseid kaableid ka saab. Vanasti oli küll.
Mul on kah 2kW platesaag kilbist üsna kaugel (30+ m) pooleteist ruuduse kaabli otsas, seni kuni ketas on terav on kõik ok, nüri kettaga lööb kilbist faasi välja. 
Tuleb kasutada kõige teaduslikumat lähenemist "метод научного тыка".
Minu teada tahab 2kw juba 2.5mm2 soonega juhet. Eriti juhul kui pikkus 50m
(19-01-2019, 22:13 PM)pannkook Kirjutas: [ -> ]Isa juures on 1f vool, mis suht nõrk. Mõtlesin posti külge panna kohe pärast kilpi pistiku, kus särts kõige rammusam.
Vaja vedada puulõhkuja juurde, mis silma järgi on 3x0.75 juhtmega, heal juhul 3x1.5, tarbib 2kw, toide.
Kas 3x1.5 kärab ka või 3x2.5 ainult? Kui suur on vahe? 
Vahemaa mingi 50m.

Kui ütled, et vool on nõrk siis asub sul vist alajaam piisavalt kaugel ja liin on paljasjuhtmetega. Kui nii, siis 1f puulõhkujaga seal tööd teha ei saa.
Endal järele proovitud lugu. Elektrimootor läheb küll käima kuid kui silinder liigub ühest asendist teise, tekib jagaja ümberlülituse tõttu hetkeks hüdrosüsteemis vastusurve, mis lööb selle ühefaasilise mootori tagurpidi käima. Jääb mulje nagu mootor töötaks ja kõik on korras, kuid hüdropump töötab tagurpidi ja lõhkuda ei saa. Minul oli küll tegemist vertikaalasendis oleva masinaga. Võib-olla horisontaalmasinad käituvad teisiti.
Kõik need puuhammustajad võtavad risti läbi. Aga kirvega hagu raiume pakul oma jõu säästmiseks poolviltu (Vorkutast tagasitulnud onu juhatus mulle). Kuigi lõikepind on nii suurem, kulub tööks vähem energiat. Mis juhtub, kui Rebakil kolu küljele vedada? Saab ka traktoril kergem?
Ja puuhalu pikemaks!
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34