automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tööriistadest
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
https://www.soov.ee/16323848-tooriistad/details.html

Taaskord tõsised plekikäärid turule sattunud. Lõikavad 3mm terast, ise proovisin.
Pole pahad käärid, aga rasked, nagu vene tööriist ikka.

Selline mutrikeeraja pakkumine jäi silma. Äkitse teeb kellelegi rõõmu dolmari sae kõrvale Smile
https://www.xn--triistamarket-imba.ee/et...8-hiw-402c
(12-06-2020, 10:16 AM)Mahno Kirjutas: [ -> ]Pole pahad käärid, aga rasked, nagu vene tööriist ikka.

Selline mutrikeeraja pakkumine jäi silma. Äkitse teeb kellelegi rõõmu dolmari sae kõrvale Smile
https://www.xn--triistamarket-imba.ee/et...8-hiw-402c

Olemas ja täitsa rahul. Kerge ja ergonoomiline disain  -3kg Big Grin
Vabandust, kas see kommentaar oli milwaukee või kääride kohta? Käärid on vist rebiri tehtud.
Sama hinnaga sama milwaukee ostetud ja umbes aasta kasutuses ja täitsa hea. Russi tagarattad vahetas ühe akuga ära.
Ainuke nõme asi on fiksaator kuul mis hoiab padrunit kinni, see hoiab nii hästi, et tuleb millegagi(kruvi, nael vms) läbi padrunis oleva augu see alla suruda et padrun kätte saada. Võibolla on mõni lihtsam viis, kuid pole ise selle peale tulnud.
Padrunis olev auk on mõeldud pulkläbi-kommirõngaspeale süsteemi jaoks. Kuul tuleks lohukesega paaritada.
(12-06-2020, 14:00 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Padrunis olev auk on mõeldud pulkläbi-kommirõngaspeale süsteemi jaoks. Kuul tuleks lohukesega paaritada.

Ma vaatasin oma varudes padrunid üle ja ühelgi pole lohukest, kõigil auk või 2. Jutt on siis vastava tööriista puhul loomulikult löökpadrunitest(musta värvi)
(12-06-2020, 13:44 PM)Kult Kirjutas: [ -> ]Ainuke nõme asi on fiksaator kuul mis hoiab padrunit kinni, see hoiab nii hästi, et tuleb millegagi(kruvi, nael vms) läbi padrunis oleva augu see alla suruda et padrun kätte saada. Võibolla on mõni lihtsam viis, kuid pole ise selle peale tulnud.
Padrunist käega kõvasti kinni hoida ja tõmmata, samal ajal teise käega tööriist käivitada. Kõik trukkijad loovutavad sel moel padruni päris hästi.
(12-06-2020, 16:14 PM)Kult Kirjutas: [ -> ]
(12-06-2020, 14:00 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Padrunis olev auk on mõeldud pulkläbi-kommirõngaspeale süsteemi jaoks. Kuul tuleks lohukesega paaritada.

Ma vaatasin oma varudes padrunid üle ja ühelgi pole lohukest, kõigil auk või 2. Jutt on siis vastava tööriista puhul loomulikult löökpadrunitest(musta värvi)

Ei juhtu selle valge padruniga ka seal midagi, vähemalt mitte Würthi omaga.
HUvitav, et minu poldipüssil on rõngasstopper mitte kuul.
Guugeldasin natuke ja see punn peabki kinni hoidma padrunit nii et ilma abita lahti ei saa, turvalisuse pärast või nii(keerad kuskil metall konstruktsioone kinni ja kukkub ülevalt alla vms). Garaazis soovitatakse surverõngaga, padruni vahetamine käib kiirelt.

 Valged padrunid kindlasti toimivad, kasutan ise ka kui musta pole, aga ei soovi ka asjatut riski, et see võiks puruneda kui täristad täiega midagi lahti.
Mul ka see
Milwaukee ja rahul. Kusjuures endal ka padrunid auguga ja jube tüütu see padruni eemaldamine. Algul arvasin, et stopperkuul peetis aga jah, nii peabki olema. Mutrikeeraja juba teine
Milwaukee sarjast ja murevaba, järgmiseks võtan väikese narre akuga juurde.
(12-06-2020, 19:55 PM)Naabrivana Kirjutas: [ -> ]HUvitav, et minu poldipüssil on rõngasstopper mitte kuul.
Enamikel tootjatest on sama tööriista kahes versioonis - hõõrderõngaga ja tiftiga. Milwaukee puhul näitab seda üldjuhul mudelinime viimane täht. M18FMTIWF on hõõrderõngaga ja FMTIWP on tiftiga. Selle nime taga peidab ennast selle Tööriistamarketi soodupakkumise uuem, harjavaba versioon, mida ise kasutan.sama jõudlus (680Nm lahti) natuke väiksemas ja kergemas pakendis. 3/4 ja tollistel püssidel ja padrunitel on ju üldse läbiv ava, et saaks padrni splindiga kinni panna.
huvitav... Pneutrendi õhuga mutika keerajal ei ole mingit fikseerimist, padrun läheb otse 1/2" saba otsa ja kui kinni ei hoia, siis maha ta kukub. ei ole kuule, ei avasid.
Kunagi realisatsioonist 20€ soetatud väike juhtmega "super-hüper" drell, loobus lepingust. Suitsuga. 3 aastat ebasihipärast kasutust, detailide lihvimine (täispööretel tunde), puhastamine terasharjaga, puidutolm jms. No ei osata tänapäeval enam asju teha. Wink
Tavaliselt jätavad mind töökoha videod külmaks, aga see on küll 10st 10

https://www.youtube.com/watch?v=aBNkCm2-jTY
(06-03-2020, 00:11 AM)Marvin Kirjutas: [ -> ]Esimesena sai möödunud suvel ostetud akulööktrelli ja tolmuimeja kombo ning see trell on küll hea abiline olnud. Tolmuimejast on kah abi, ehkki mitte garaažis. Me muidugi ei tärista päevad läbi ka kipsi seina või auke müüridesse ning elame vähemasti senini kujutelmas, et hobikasutusse võiks selline keskklassi tööriist olla täitsa okei. Viimatine ost on lihtsam akutrell koos kahe aku ja laadijaga. Need said ostetud õige pisut kodukasutuses olnuna sisuliselt eimillegi eest ning nüüd on kodus ja garaažis eraldi laadijad ning igal seadmel ka oma aku.

Praktikat on seni olnud mitte liialt palju ning profikasutuse sarnast mahvi ei saa need riistad mitte kunagi saama. Kui millegi üle viriseda saab olema, annan teada. Ootustele vastav funktsionaalsus on igatahes olemas.

Preguseks on riistad juba mõnevõrra kasutust saanud ning ikka veel pole miskit paha öelda. Tõsi - üks kasutatuna ostetud akudest osutus surnuks. 35 euro eest trelli ja kaht korras akut saada oleks muidugi palju tahetud ka. Viisin selle laiba siis Renovaari ning seal vaadati sellele otsa ja sisse. Akupinge oli nulli lähedal, kiip mõistagi ei käinud ning laadija akut jutule ei võtnud. Anti see aku mulle siis samatargalt tagasi ning lesis see paar kuud riiulis. Millaski sattusin aga Youtube'is sellise video otsa:
https://www.youtube.com/watch?v=z3Nf0rg7wG0
See selgitab, et alla 5V langenud akupaki pingega Ryobi akud käivita enam aku kiipi ning laadija ei tunne akut ära. Tegelikkuses on nii aku elemendid kui kiip täiesti korras. Aku kordategemiseks piisab aku lahtivõtmisest ning akupaki pluss- ja miinusklemmile korras sarnaselt akult kümmekonna sekundi jooksul voolu andmisest. Seejärel võtab laadija aku täitsa jutule ning elu läheb ilusasti edasi.
Ja lähebki. Funkab.