automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Otsi rekade kompressori rõhu paake. Rekade lammutajad ja rekka lammutused aitavad.

Balloonid on alumiiniumist, väljundid on küljes ja paagid on sellised umbes 20-ne liitrised.
Mul on ca 20L veoka suruõhupaak üle, vastu tahan saada koti mandariine või apelsiine Big Grin
(18-11-2014, 20:13 PM)AsTroSS Kirjutas: [ -> ]Mul on ca 20L veoka suruõhupaak üle, vastu tahan saada koti mandariine või apelsiine Big Grin

Usun et saame kaubale Smile
On vaja saksa kartulikombaini silla laienduspakke 2 tk, et saaks laiust kokku juurde 30 cm.
Oleks vaja 10mm paksust lehtkummi, u 300x300mm mõõtudega tükki, millest lõikaks välja ümmarguse tihendi. Ei tohiks olla väga jäik, võiks olla parasjagu vetruv. Läheb mahuti luugi tihendiks, mida on vaja tihti avada.

Kas kellelgi on pakkuda või teab mõnda head poodi?  
Tartus ETRA Turu 32D
(19-11-2014, 22:59 PM)Raivo Kirjutas: [ -> ]Otsin üksikut kasutatud rehvi (eelistatult Järvamaal). 235/75R15
Muster võiks olla selline.
Kui sarnast mustrit ei leia, siis sobiks ka paar.

Kas lihtsam poleks rehvimarki öelda?
> Kas lihtsam poleks rehvimarki öelda?

(19-11-2014, 22:59 PM)Raivo Kirjutas: [ -> ]Otsin üksikut kasutatud rehvi (eelistatult Järvamaal). 235/75R15
Muster võiks olla selline - Akuret Grip-Plus.
Kui sarnast mustrit ei leia, siis sobiks ka paar.
Täpsustasin.
Egas kellelgi sellist suruõhul või elektriga töötavat käsifreesi ei leidu? 
cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_14065745.jpg , Võib olla vabalt mingisugune hiinaime, kuid peaks olema töökorras. Vaja kõvasulam freesiga ühtteist "tuunida" alumiiniumi kallal.
ma ossin mingi väiksema komplekti osta.ee-st alla 30 euri oli. töötab kenasti ja lasen autol kuskil uberikes keevituskohti maha.
tools24 vms oli müüja
Otsin endale lihvimispinki.Kas kellegil vedeleb kasutult taolist masinat nagu all olevatel linkidel...võib vajada ka remontimist! Hinnas saab kah kindlasti kokkuleppele, tasuta ei kavatsegi seda soetada!!!

https://www.google.fi/search?q=ketaslihv...B600%3B800

https://www.google.fi/search?q=ketaslihv...B800%3B600
Selline lihvpink on suht lihtne ise teha, eriti inimesele, kes seda kasutama hakkab. Ega see puidu- ja metallitöö nii kauged ka pole...
Aga nüüd minu mure: kas kellelgi on nurgaskaalat, kus null oleks keskel ja siis siia või sinnapoole kraadid suurenevad? Klassikaline koolimall on seuke, et peab arvutama, 90 keskel aga tahaks et kui juba siis õige. Ühtegi taolist tööriista lammutanud ei ole kahjuks, ehk keegi on?

EDIT: kirjavead
Aga nüüd minu mure: kas kellelgi on nurgaskaalat, kus null oleks keskel ja siis siia või sinnapoole kraadid suurenevad? Klassikaline koolimall on seuke, et peab arvutama, 90 keskel aga tahaks et kui juba siis õige. Ühtegi taolist tööriista lammutanud ei ole kahjuks, ehk keegi on?

Mõne tuttava sõjaväelase käest katsu saada nn. kraadiring või ringmall. Muidugi, sõjaväelased kasutavad palju tuhandike süsteemi ja see on natuke midagi muud. Mul on ringmall olemas, kuid ära anda ei soovi, ja see on kile peal, läbipaistev. Äkki mõni raamatupood pakub?
(23-11-2014, 09:14 AM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]Aga nüüd minu mure: kas kellelgi on nurgaskaalat, kus null oleks keskel ja siis siia või sinnapoole kraadid suurenevad? Klassikaline koolimall on seuke, et peab arvutama, 90 keskel aga tahaks et kui juba siis õige. Ühtegi taolist tööriista lammutanud ei ole kahjuks, ehk keegi on?

Mõne tuttava sõjaväelase käest katsu saada nn. kraadiring või ringmall. Muidugi, sõjaväelased kasutavad palju tuhandike süsteemi ja see on natuke midagi muud. Mul on ringmall olemas, kuid ära anda ei soovi, ja see on kile peal, läbipaistev. Äkki mõni raamatupood pakub?

Kaubanduses selline mõõteriist täitsa olemas. Kataloogidt sai kunagi tellitud.
www.biltema.se
Hetkel kataloogi silmitsedes kiirelt silma ei hakanud.
seuke nurgamõõtja kipub küll paljudes poodides tavaline letikaup olema. näituseks haamri jaagu poes nii umbes 5 raha eest täitsa olemas. vaatsi tööriistamarketisse ka kiirelt, samuti kataloogis sees kenasti, arvatavasti siis riiulis ka. rohkem uurida ei viitsind hetkel.
pagan, ma tegelt muidugi ei uurind, kas null on keskel või ühes servas.
Meestepoe nurgamõõtja mul olemas, käisin kontrollisin, 0 ja 180 kraadi on mõlemas ääres ja  90 keskel, 2 rida numbreid jookseb topelt.
Väga kiiresti oleks vaja pliidirauda mõõduga 91 x 51 cm või suuremat, mida saan väiksemaks lõigata.  Äkki kellelgi üle?
(23-11-2014, 11:07 AM)kolz Kirjutas: [ -> ]
(23-11-2014, 09:14 AM)Raudpats Kirjutas: [ -> ]Aga nüüd minu mure: kas kellelgi on nurgaskaalat, kus null oleks keskel ja siis siia või sinnapoole kraadid suurenevad? Klassikaline koolimall on seuke, et peab arvutama, 90 keskel aga tahaks et kui juba siis õige. Ühtegi taolist tööriista lammutanud ei ole kahjuks, ehk keegi on?

Mõne tuttava sõjaväelase käest katsu saada nn. kraadiring või ringmall. Muidugi, sõjaväelased kasutavad palju tuhandike süsteemi ja see on natuke midagi muud. Mul on ringmall olemas, kuid ära anda ei soovi, ja see on kile peal, läbipaistev. Äkki mõni raamatupood pakub?

Kaubanduses selline mõõteriist täitsa olemas. Kataloogidt sai kunagi tellitud.

Rapla Espakis hakkas ka selline nurgamõõdik silma.