automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(05-02-2015, 11:00 AM)ats97 Kirjutas: [ -> ]Ostan MAZ (Zubrjonok) arvel oleeva haagise soodsalt. "ämber" võib olla ka kasutuskõlbmatu räbal või üldse puudu, kuid number ning dokumendid peavad korras olema (ülevaatus ega kindlustus ei pea olemas olema).

Ats.
58131553
http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid...3300000084
(05-02-2015, 08:55 AM)Naabrivana Kirjutas: [ -> ]Tänapäeval lihatööstuses neid enam pole ja kui on siis on moodsamad. Rullikutega ja ümber telje pöörlevad ja mööda teed sikutamiseks ning läbimõõduga jah 12-16 mm. Ei sellist mul vaja pole.
Piisab väiksematest. Pikkus võiks jääda sinna 15-20 cm kanti.


Loomulikult on võimalik r/v materjali osta ja ise teha. Mõtlesin, et küsin enne siit.

Sead mis sinna konksu peaks minema on tänapäevased, siledad, saledad, vooolujoonelised.....

Saan aru, et ei materjali ega ka konkse pole kellelgi ülearu?

Lisaks otsin, kas akvaariumi kompressorit või mõnda muud väikse voolutarbimisega masinat, mis suudaks õhu liikuma panna (ventilaatorit).
Asi võiks ka suhteliselt vaikne olla, sest tööpäeva pikkus võib tal olla kuni 10h.
Eee...et kas sain nüüd õigesti aru, et ventilaator... arvuti toiteploki ventisi ju lademetes...   12v ja 0,25 A  gabariidilt suuremad...
Ja 9 - 10 voldiseid adaptereid saab samast konteinerist kuskohast arvutiventikad tulevad, käidud tee, voolutarve 1W.
Marko ja Mina...   Smile  oleme ju Kilulinnast....kas "Mägi-Eestis" kah selliseid konteinereid on? ...ei tea... vast mõni abikäsi ikka postiautomaadini ulatub, kui küsida...   Big Grin

Ps. Sinna teksti vahele käib iroonia...( Emotikon on selline - punnissilmadega ja keel suust väljas... ei olnud koheselt kusagilt võtta)
(10-02-2015, 23:03 PM)h2rra Kirjutas: [ -> ]Marko ja Mina...   Smile  oleme ju Kilulinnast....kas "Mägi-Eestis" kah selliseid konteinereid on? ...ei tea... vast mõni abikäsi ikka postiautomaadini ulatub, kui küsida...   Big Grin

Ps. Sinna teksti vahele käib iroonia...( Emotikon on selline -  punnissilmadega ja keel suust väljas...  ei olnud koheselt kusagilt võtta)

Meil mägede vahel on kõik korralikud. Paned mäeotsas miskit maha veereb alla orgu, keegi järgi ei lähe Big Grin  Lihtsam on uus tuua.

Peab arvuti kasti siis piiluma, mis ja palju sealt annab välja kruttida neist ventikatest, võimalik, et kultuurkihi all on mõni toiteplokk ka.
Tere.
Ehk vedeleb kellelgi kompressori CO7 tervet rihmaratast.
Minu omal sees mõra. Läbimõõt 34mm

[Pilt: WP_20150214_004.jpg]

Info: aalopex@gmail.com
(03-02-2015, 15:31 PM)ats97 Kirjutas: [ -> ]Otsin eestlaetavale pesumasinale(elektrolux) veepumpa. Hea oleks Pärnu või lähiümbrus.
Saaks ühe massina uuesti riideid nühkima panna.

Ats.
58131553
üks pesumasina mootor vedeleb saadan pidid! Kui sobib saad endale http://album.ee/node/29104639/50299201
alopex
Tere.
Ehk vedeleb kellelgi kompressori CO7 tervet rihmaratast.
Minu omal sees mõra. Läbimõõt 34mm



Info: aalopex@gmail.com



mis on ratta läbiõõt ja mis rihma profiil ning mitu rihma soont ?
(05-02-2015, 11:00 AM)ats97 Kirjutas: [ -> ]Ostan MAZ (Zubrjonok) arvel oleva haagise soodsalt. "ämber" võib olla ka kasutuskõlbmatu räbal või üldse puudu, kuid number ning dokumendid peavad korras olema (ülevaatus ega kindlustus ei pea olemas olema).

Ats.
58131553

Proovisin helistada, aga te ei vastanud, haagis ootab, nagu kokku lepitud...!
(15-02-2015, 18:38 PM)MeelisV Kirjutas: [ -> ]alopex
Tere.
Ehk vedeleb kellelgi kompressori CO7 tervet rihmaratast.
Minu omal sees mõra. Läbimõõt 34mm



Info: aalopex@gmail.com

l

mis on ratta läbiõõt ja mis rihma profiil ning mitu rihma soont ?



Ratta läbimõõt 360 mm , peal kaks rihmasoont, rihmaprofiil ? tavaline kiilrihm
(15-02-2015, 21:02 PM)alopex Kirjutas: [ -> ]
(15-02-2015, 18:38 PM)MeelisV Kirjutas: [ -> ]Ratta läbimõõt 360 mm , peal kaks rihmasoont, rihmaprofiil ? tavaline kiilrihm

Rihma profiil A, B, C  - mõõda soone laius ülevalt ära kui muidu ei saa.
Loen CO-7  teh passist...Tõlge: Komplekti kuuluvad rihmad B (Б)- 1400 ш   GOST1284.I-80,   GOST1284.2-60
(14-02-2015, 17:01 PM)alopex Kirjutas: [ -> ]Tere.
Ehk vedeleb kellelgi kompressori CO7 tervet rihmaratast.
Minu omal sees mõra. Läbimõõt 34mm

[Pilt: WP_20150214_004.jpg]

Info: aalopex@gmail.com
 rihmaratas olemas, tänud kaasamõtlejatele.
Jätkuvalt olen huvitatud 12" plekkvelgedest.

2 velge peaks olema 4x108 auguvalemiga ning teised 2 võivad olla 4x100 või 4x108
Kellelgi äkki sellist JUMZ-i aknaraami ja aknaraami alust plekki nagu pildil pakkuda?
https://automoto.ua/YUMZ-6AL-1986-Kirovo...60965.html

[attachment=52447]
ega kellelgi ei vedele 36mm 1/2 padrunit?
Võib olla vene aegne vms.
Eile käisin kolmes poes ja ei leidnud.
Järelkäru laagrid vaja vahetada. Ei saa kätte. Sad
(24-02-2015, 10:11 AM)pannkook Kirjutas: [ -> ]ega kellelgi ei vedele 36mm 1/2 padrunit?
Võib olla vene aegne vms.
Eile käisin kolmes poes ja ei leidnud.
Järelkäru laagrid vaja vahetada. Ei saa kätte. Sad

Mul oli sama vajadus kui Respo piduritrossi vahetasin. Laupäevane päev ja väga ei viitsinud otsida.. sain Tööriistamarketist 3/4 padruni ja 3/4 -> 1/2 ülemineku.
Kui täna vaja, võin mõneks päevaks laenata (Tartus, kirjuta PSi sel juhul).
(24-02-2015, 10:11 AM)pannkook Kirjutas: [ -> ]ega kellelgi ei vedele 36mm 1/2 padrunit?
Võib olla vene aegne vms.
Eile käisin kolmes poes ja ei leidnud.
Järelkäru laagrid vaja vahetada. Ei saa kätte. Sad
Vähesed tootjad toodavad,tootsid sellist padrunit.Oman Sandvik-Beltzeri 36
 12 kant padrunit.Samuti on vähelevinud 1/4 tolli 14.
Tere!Järsku aitab tuttav treial,kellel on keevitus,ise nii hakkama saadud.Tervitades