automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mis aparaadi ja mis nimega karpa on,mul neid vahetükke ikka mõned on kastis.
(24-03-2015, 13:12 PM)ahtos Kirjutas: [ -> ]Mis aparaadi ja mis nimega karpa on,mul neid vahetükke ikka mõned on kastis.

Sai aretatud kapitalistide leiutis asemele, seega vene tükid ei sobi.
Sõbrapoiss otsib palgi tahumis kirvest.
Äkki mõnel vedeleb???
(24-03-2015, 22:53 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Kas sellist?
http://www.kuldnebors.ee/search/tooriist...uage_id=et

See küna kirves. Tahumis kirves umbes nagu "timuka kirves" selline poolkuu kujulise teraga, palgi neljakandiliseks tahumiseks.
Mhmh, see teine variant, seda kahjuks ei mäleta et oleks otsa komistanud. Eelmine torkas hinnaga silma ja salvestus sinder nagu paljud muud mulle kasutud asjad.
Kas kellelgi oleks pakkuda Gaz 66-le piduritrumlit ja vahekasti väljavõtet?
Võib pakkuda ka tervet silda.

Tel. 5 112 112
(25-03-2015, 12:51 PM)elmarm Kirjutas: [ -> ]Kas kellelgi oleks pakkuda Gaz 66-le piduritrumlit ja vahekasti väljavõtet?
Võib pakkuda ka tervet silda.

Tel. 5 112 112

Eile soov.ee sirvides jäi pinu erinevaid G66 juppe silma.
(24-03-2015, 00:43 AM)Külahull Kirjutas: [ -> ]Kas kellelgi on head ideed, et kuskohast saaks väikeses koguses tekstoliiti? Tüki mõõmed oleksid 15x20 umbes (ei pääse hetkel mõõtma) ja paksus võiks olla 15-20mm. Kõik poed müüvad tahvliga ja hind paneb südamest haarama. Oleks vaja ühele karpale vahetükk teha, kipub sunnik karpat tühjaks keetma ruttu.

On olemas, paksus 16mm. Asub Vaidas, tööpäeval võin S-Sõjamäele kaasa võtta.
(25-03-2015, 19:44 PM)hellrix Kirjutas: [ -> ]
(24-03-2015, 00:43 AM)Külahull Kirjutas: [ -> ]Kas kellelgi on head ideed, et kuskohast saaks väikeses koguses tekstoliiti? Tüki mõõmed oleksid 15x20 umbes (ei pääse hetkel mõõtma) ja paksus võiks olla 15-20mm. Kõik poed müüvad tahvliga ja hind paneb südamest haarama. Oleks vaja ühele karpale vahetükk teha, kipub sunnik karpat tühjaks keetma ruttu.

On olemas, paksus 16mm. Asub Vaidas, tööpäeval võin S-Sõjamäele kaasa võtta.

Ole tänatud!! Võtan ps kaudu ühendust.
(04-03-2015, 16:21 PM)jürimees Kirjutas: [ -> ]Kulu kuivab silmnähtavalt ja ega ka heinaaegki pole mägede taga. Kas kellelgi on ülearu?  Toru välisläbimõõt, mille otsa läheb, 58 mm. Ka muu läbimõõduga võib pakkuda.
Tell   53 425 420 või PR.
 ikka otsin. 
Leidsin juhuslikult samasuguse viguri garaažist, täitsa uus, kasutusell ei ole olnud. Kuid kauasest seismisest värv kahjustada saanud mitmest kohast. Kui on vaja, siis kirjuta või helista, kontaktid on profiilis olemas.
Ega kellelgi pole plaanis Tartus lähemal ajal midagi vanarauda viia? Oleks tarvis vahetuskaubaks materjali, nii umbes tonni jagu. Vajadusel minu poolne transport ja abi laadimisel. Hind vastavalt vatuvõtupunkti hinnakirjale. 5070359
Otsin Mitsbisi Canterile 85a topeltratastega tagasilda,vaja silla korpus,parem poolass ja rattarumm koos laagritega,aga võib olla ka terve komplektne sild.
Otsin aiatraktorile Gaz 51 pooltelge Jõgeva kandis. 54514442
Endiselt otsin kandilise silindriga Muravei mootorile tuulekoja plekke. Krt teab, miks nii defitsiitsed, oma 3 aastat ei suuda neid leida kusagilt Smile Aidake palun, kallid kaasfoorumlased.
Majapidamisest on teadmata suunas lahkunud viimane väike, kerge ja õhukese teraga puussepa kirves. Kõiksugu soovitused ja pakkumised, sh vihjed kaubandusvõrgus leiduvatele on oodatud.
Eriti kena oleks omandada kergelt kumera, 4-5mm teraga "vene", miks ka mitte "eesti"aegne toode. Ilma rahata ei taha, ehituspoodide värviliste tiluliludega olen tutvunud. Fiskars jm matka ja lõhkumiskirved ei päde.

5O 2 8 243

ps. höövlid jm teravad puidu lõikamise asjad ka oodatud.
Ehk on kellelgi vedelemas Gaz.53 armatuur?
Kas kellelgi oleks pakkuda suvalist haakerauda? Seisukord pole oluline- eks saaks taastada ....
Ikka ootan infot kust leida võiks

(21-03-2015, 07:08 AM)Jossu Kirjutas: [ -> ]Mina otsin oma skodale karburaatorit. Hea kui saaks töötava masina pealt.
1.3l ja mõned kilovatid. Esindusest igast juppe ma sellele karpale sain ja ülevaatuselt co-ga pika punnimisega sain ka läbi, kuid 30l sajale, mind väga ei rahulda.
Siuke massin
[Pilt: 238868532be4da_l.jpg]

Kehva pilt karpast kah
[Pilt: 23886863a87e60_l.jpg]