automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.
Sooviksin soetada iseehitatud liivapritsi juurde sellist suuremat paaki - Õhu sees hoidmiseks .
Tingimused on järgnevad : Paak peab olema umbes 2-3 tonnine , survekindel (ümarate otstega , kompressor lööb 10 ati.)

Hind kokkuleppel.
Tel:51907520.
Kes müüb Tallinnas või ümbruses erinevat 6-kant terasprofiili ka väikestes kogustes (ka poole meetri kaupa)? Vaja teha peotäis polte-mutreid. Ehituspoed laiutavad käsi, AKM-s pole, teised jaekogust ei paku ..?
(10-10-2012, 07:37 AM)MAZ Kirjutas: [ -> ]Tänud kõigile,kes aitasid probleemi lahendada,eks ma liigun siis vastavasse poodi selle nööri järele,hind on ka mõistlik.

Kas olukord juba nii hull et puudi manu nööri järgi tarvi minna... Big Grin Big Grin
(10-10-2012, 18:19 PM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]
(10-10-2012, 07:37 AM)MAZ Kirjutas: [ -> ]Tänud kõigile,kes aitasid probleemi lahendada,eks ma liigun siis vastavasse poodi selle nööri järele,hind on ka mõistlik.

Kas olukord juba nii hull et puudi manu nööri järgi tarvi minna... Big Grin Big Grin

Poomise jaoks on ikka jäme kanepi köisBig Grin aga mul on seda kapronnööri vaja ühe koormakatte kinni tõmbamiseks+ muud esemed,mille lakke riputamiseks oleks see nöör mõtekas.
Muinasjutuline järelkaja, mis busside ennistamisi on saatnud, katkeb praegu. Oleme konkreetsed ja tuleme nõudmistega.

Hea inimene, kui leidub kusagil Sul uusi või korralikke juppe nagu Ikarus bussi tagatuled, katusetuled, armatuurinäidikud, salongituled, sinised vahekäiguvalgustid jne, siis paku neid üllal eesmärgil meile.

Avagem kõik oma varamud, et suveks liikvel olla!
Kas kellelgi oleks müügiks pakkuda haagise rehve mõõtudega 15,5/65-18? Ei pea olema uued, kuid peavad olema kasutuskõlblikud.

Pakkumised palun e-kirja või sõnumi teel.
Nii...otsin vertikaalse võlliga neljataktilist mootorit, nii 12-20 hj kandis, võib olla sara, kulunud, mittetöötav, kuid mitte vääga katki.
Ja otsin ka 90- kraadist nurkülekannet, võib olla ka suhtega 1 kuni 4.
Tegelikult oleks tarvis kas ühte või teist. Nurkülekanne ei tohiks olla väga kobakas Smile.
korras või mõistlike pingutustega ellu äratatav trummelkuivati kuluks ära. viljakuivatit pean silmas, pesu kuivab nööri peal.
"Põllukultuurid ja nende hindamine" Ehk keegi leiab oma vanarauaseast sellise raamatu.
Sõber sai minult vana kartulikombaini lindi. Kuid ta vajab neid järjest rohkem- poolkodusea põrsastest karjaõues on kasvamas sellised tegelased, keda vaid raud peab. Hea kui kellegil on linte pakkuda Viljandimaale, Hallistele lähemal.
UUs soov- taastataval vanal Fischer`i treipingil on puudu uhked firmanimega malmist jalaluugid. Netipildid küll veidi uuemast aga jalg sama.
Äkki kellelgi on vedelema jäänud OM603 turbomootori kollektoreid ja/või kõrgsurvepumpa, oleksin huvitatud.

EDIT: OM603 on 3-liitrine kuuesilindriline Mercedese diiselmootor, mida leidis kasutamist aastatel 1984 kuni 1999 Mercedese mudelitel W124, W126, W463 ja W140.
Ehk vedeleb kellelgi üleliigne 12-tolline velg? Poldivalem ja keskava mõõt ei oma tähtsust.
(04-11-2012, 17:17 PM)zazik Kirjutas: [ -> ]Ehk vedeleb kellelgi üleliigne 12-tolline velg? Poldivalem ja keskava mõõt ei oma tähtsust.
Kas sulle sobiks 10"-sed, sellised poltidega pooleks käivad, miskise põlluriista tugiratta omad, mul o paar tükki saadaval...
Tänud pakkujatele, Jesperi poolt pakutu paistab kõige sobivam. Seega velg leitud.
Njahh, kurdan ka siis jälle. Õnneks on seekord täiesti AM foorumi konteksti sobiva jupstükiga Big Grin

Aga tegelikult lugu selline, et oleks vaja ühele vanale läpakale Fujitsu-Siemens Amilo La1703 miskist kõvaketast.
Üldiselt see arvuti ei maksa tänapäeval enam midagi, ning seega suurt raha kõvaketta eest välja käija ei taha. Mõni õlu, või kangem naps ei ole probleemiks...

Paneks selle garagesse ja maruhea oleks õliste näppudega näppida mõnd programmi või kataloogi...

Meil siin foorumis ka mitmeid IT-gurusid, ehk mõni leiab sobiva ketta oma vanaraua hunnikust...

Natuke OT-d kahh - endiselt ära anda tasuta Omega 14" plekkveljed (kirjas ka annan ära nurgas)...

Tamps
(05-11-2012, 00:15 AM)Tambets Kirjutas: [ -> ]Aga tegelikult lugu selline, et oleks vaja ühele vanale läpakale Fujitsu-Siemens Amilo La1703 miskist kõvaketast.
Üldiselt see arvuti ei maksa tänapäeval enam midagi, ning seega suurt raha kõvaketta eest välja käija ei taha. Mõni õlu, või kangem naps ei ole probleemiks...
Ma`i tea, lugupeetud ksf.Tambets, ma viskasin enda omaga lutsu.
Põhimõtteliselt sama riist, tüütas ära see pidev remont.. Mõni asi ei ole töötamiseks, isegi natukeseks kasutamiseks tehtud Rolleyes
Otsin kandiliste esituledega vanatüübi Mosse kastikat/pirukat. Iga vihje teretulnud Smile
Uuemad ümmarguste tuledega üle 1982 vl masinad ei paku huvi.
[Pilt: 481752_10151138679923727_763047691_n.jpg]
(06-11-2012, 12:11 PM)wax Kirjutas: [ -> ]Otsin kandiliste esituledega vanatüübi Mosse kastikat/pirukat. Iga vihje teretulnud Smile
LIhtsam on sul siis juba minu oma ära osta ja vastavad plekid külge ladudaBig Grin