automoto.ee foorumid

Täisversioon: Keevitus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Pakkuda  suuremaid ja väiksemaid balloone CO2 gaasiga millele sobib AGA reduktor  ja täita saab seal, kus on AGA gaas  (tuletõrje)
[Pilt: 2]
eelmisele postitusele ei osanud-saanud editeerida seda pilti... Smile
Oskab ehk keegi öelda, kust oleks võimalik soetada soodsalt Tallinnas MIG/MAG keevitusseadmele adapter või pistik Euro käpale.

Ei pea just täpselt sama olema, mis pildil, aga tänapäevasemad käpad võiks külge istuda.
[Pilt: 823.1.jpg]
(22-10-2015, 19:37 PM)canyondrift Kirjutas: [ -> ]Oskab ehk keegi öelda, kust oleks võimalik soetada soodsalt Tallinnas MIG/MAG keevitusseadmele adapter või pistik Euro käpale.

GF Anapolis letikaup.
Telefonis rääkisime ja vist peaks see olema
Weldwell OÜ


Kadaka tee 3 Tallinn Harjumaa 10621
keevitus

Telefon:
658 7898


Koduleht:
-


E-post:
-
Anapolis on leitkaup 38€ + KM

Proovin Weldwellist küsida, tunduvad asjalikud mehed seal. Küsisin kunagi hinnapakkumist MIG/MAG masinatele ja sain korralikud pakkumised telwin keevitusseadmetele. Neilt tasub uurida küll, niiet weldwelli soovitan ka ise seal kohal käimata.

Ei läinud küll nende seadmete peale välja, st leidsin soodsalt kasutatu. Nüüd üritan seda vaikselt eurostada...

Kas ehk keegi saaks puust ja punaseks teha, mis tegelikult nüüd nende CO - Ar ja CO (segu) gaasidega tegelikult on? Mingid ettevõtted veel on kes ei rendi ja lasevad välja osta või mis asi? Siiamaani küsisin rendipakkumist AGA-lt aga nende balloonid on selliste hindadega:


1-aastaks  ühele balloonile  45.00 eur
2-aastaks               "                     69.00 eur
3-aastaks               "                     99.00 eur   (hinnad koos käibemaksuga)


Gaasi hind:

20 liitrine CO2  - koos käibemaksuga  27,30 eur
50 liitrine CO2        "                  "                  57,90 eur
20 liitrine AGAMIX20           "                 55,00 eur
50 liitrine AGAMIX20          "                106.00 eur  

Tänud kiirete vastuste eest! Cool
Airok andis vana GOST ballooni vastu 12 € ja müüs mulle rendivaba EURO ballooni co2`ga mingi 98€.  Väidetavalt pidid vanad balloonid minema Poolamaale ja sealt eurod tagasi..  Poola on ju imedemaa, kus tehakse kõike (isegi meie rahamehed-laevatellijad susserdavad poolakatega)
(22-10-2015, 20:28 PM)h2rra Kirjutas: [ -> ]Airok andis vana GOST ballooni vastu 12 € ja müüs mulle rendivaba EURO ballooni co2`ga mingi 98€.  Väidetavalt pidid vanad balloonid minema Poolamaale ja sealt eurod tagasi..  Poola on ju imedemaa, kus tehakse kõike  (isegi meie rahamehed-laevatellijad susserdavad poolakatega)

Septembri lõpust tõusis hind 2 korda ja on nüüd korralik kirves. Enne seda jõudsin vana hinnaga omale ühe ballooni just osta.
Ongi tõstetud balloonide hinda :O  Mis nendega siis vahepeal juhtus, et selline hinnatõus.
(22-10-2015, 22:45 PM)tanel. Kirjutas: [ -> ]Ongi tõstetud balloonide hinda :O  Mis nendega siis vahepeal juhtus, et selline hinnatõus.

Ju juhataja ei jõudnud enam liisingut maksta
Weldwellis käidud, soovitan!
Telwini adapter 23€, 3m käpp 50€ ja traadirull 5kg 0,8mm ~12€...
Igasuguseid keevitusseadmeid, kohapeal vist ka saab midagi proovida, jagatakse infot, ühesõnaga mehed asjajuures.
Saan ka nüüd ise oma Migatronicu käima ja säristama.
http://www.sisabestonia.ee/
Saab vahest keevitus traati norm hinnaga
(27-10-2015, 01:14 AM)Veskioja Kirjutas: [ -> ]http://www.sisabestonia.ee/
Saab vahest keevitus traati norm hinnaga

Oleneb muidugi mida norm hinnaks pidada. Need hinnad seal on umbes kolmandiku kallimad kui näiteks Anapolis.
Seda kindlasti,ma esteks vähe ehmusin,mis krt 15 kg ja 2 ruttsi,aga see ju ühe kg hind  Smile Siia maani olin teadmisel,et anapol kuulub ikka kallimate hulka.4-5 eurine vahe ikka jh,aga oli mingiaeg hull soodukas,sai pm.ilma käibeta suure rulli.Tavaliselt soetan osta.ee saab veel pool sellest alla vahest,ei ole ka teab mis keevitaja.traati kulub a.vbl.50 kg heal juhul.2tuh.a. algul sai anapolist soetatud,speedclas mask,ilma viivituseta,mis pm.maksis samapalju kui keevitus aparaat,aga kus oli ikka hea säristada ja see kestab siia maani.Nüüd küll kasutuses juba moodne iinaks,millel ka viiivitus. Wink
Kle Valts nii pole aus,ma pullipärst kammisin läbi kogu teema,otsides su postitusi ja neid on siin suht vähe.Alguses on mõned küsimused ja siis 1 pakkumine ja vsjoo.Sul oleks ehk aeg teisi valgustada oma teadmistega.Nüüd tead ju pleki ja muu keevitusest vist enmv.kõike. Wink
Helistasin Airokisse (cramo) ja Elmesse võrus (Võru gaas)

Võru gaas rääkis kõigi taarade rendist 60€ kolm aastat (nende oma pakkumiskampaania hetkel, muidu on 1 aasta rent 58€ kanti), + gaasi hind. Süsihappel oli see ~50€ ligi (50l pudelil)
20l ballooni saab ka välja osta, aga see maksab ~250€
Reduktor pidi sobima AGA oma...

Airoki info on, et välja saab osta 40l ja 10l ballooni, maksavad need ~160€... Need mingid vanematüübi omad, nendel veel vana ventiil
20l ja 50l on rendiks...

AGA-st ma saan aru et ei saa midagi välja osta ja gaasi hinnad ma juba eelnevalt postitasin.
Tekkis vajadus inverterkeevituse vastu. Võiks olla piisavalt võimas et ka neljast elektroodi lasta vajaduse korral. Tig käpa võimalus oleks plussiks.
Vaatasin siis, et Febis Esabi 180A aparaat 300 euroga hetkel, aga panin tähele, et koormatavus 180A peal 30prossa ainult. Mis see maakeeli tähendab?
et 3minutit keevitad ja 7minutit on suitsupaus kuni masin jahtub
Achtung!   Vorsicht!     Pood24 pakub usinalt oksjonil 225A inverterkeevitusi made in P.R.C. WeldtechWT/WD 225 40-225A.  Sain ka ühe niisuguse õnnelikuks omanikuks saja euri eest!. Seina ja ... plärises tühijooksul nagu 127 v asi 220 käes! Võtsin laiali. Jummala petukaup. Sees ainult  trafojurakas, poteka otsad rippuvad niisama. Šunti ja digiampermeetrit saab mõne akulaadija ehitamisel kasutada, muu prügimäele. Elektroodikäpa võib ka alles jätta. Kas ainult Ungarikeelne juhend on jälgede segamiseks lisatud?
[Pilt: 1]
Reaalselt petukaup? Või trafo siiski kõlbab millekski?

Kiitus sääraste kaabakate eest hoiatamast. Cool